Aplikace vOKO - Postup instalace

Stažení souborů

Instalační program aplikace vOKO si stáhnete na Váš počítač pomocí následujících odkazů:
MSI soubor (74 MB)- vhodné pro 64bit verzi Windows

 

Instalační program aplikace vOKOsCOM si stáhnete na Váš počítač pomocí následujících odkazů:

MSI soubor 64bit (65 MB)

MSI soubor 32bit (65 MB)

Kompletní popis modulu vOKOsCOM (popis rozhraní, balíků, tříd apod.) naleznete zde - VOKOsCOM (220 kB).

Instalace vOKOPo stažení souboru vOKOsetup.exe na Váš disk na tento soubor poklepejte myší (např. v Průzkumníku Windows).

Zobrazí se okno Otevřít soubor - upozornění zabezpečení s otázkou, zda chcete soubor spustit. Stiskněte Spustit a dále postupujte podle pokynů instalačního programu. Instalace je velmi jednoduchá a vyžaduje pouze minimální zásahy od uživatele (stačí v průvodci instalací potvrdit všechna výchozí nastavení).
Vždy je nutné zkontrolovat, že aplikace je podepsána Ministerstvem zemědělství. Nikdy neinstalujte aplikaci, která není podepsána Ministerstvem zemědělství.


Po spuštění instalačního programu aplikace vOKO se zobrazí úvodní okno průvodce instalací vOKO – stiskněte tlačítko Další >.

vOKO_install_8.jpg


Zobrazí se licenční ujednání. Zde je potřeba označit položku „Souhlasím s podmínkami licenční smlouvy“, poté stiskněte tlačítko Další >.

vOKO_install_9.jpg


Na další obrazovce můžete změnit defaultní adresář pro umístění aplikace (doporučujeme ponechat výchozí nastavení). Pokračujte stisknutím tlačítka Další >.

vOKO_install_10.jpg


Na další obrazovce máte možnost změnit parametry instalace (doporučujeme ponechat úplnou instalaci). Pokračujte stisknutím tlačítka Další >.

vOKO_install_11.jpg


Na další obrazovce je možné určit, zda se má vytvořit zástupce pro spouštění aplikace v nabídce „Start“ a zástupce na ploše (a zda pro všechny uživatele, či pouze aktuálního uživatele). Tyto možnosti si zvolte podle své úvahy (můžete ponechat výchozí nastavení – zástupce lze kdykoli z plochy či z nabídky Start jednoduše odstranit). Pokračujte stisknutím tlačítka Další >.

vOKO_install_12.jpg


Zobrazí se rekapitulace nastavení. Pokud je vše v pořádku, spusťte vlastní instalaci tlačítkem Instalovat.

vOKO_install_13.jpg

vOKO_install_14.jpg


Instalace je úspěšně ukončena, pokud se na obrazovce objeví následující hláška:

vOKO_install_15.jpg

Klepnutím na tlačítko Ano máte možnost aplikaci vOKO spustit, v tomto okamžiku však můžete zvolit Ne, aplikaci spustíte později podle postupu v následující kapitole.

vOKO_install_16.jpg

Stisknutím tlačítka Dokončit se ukončí instalační program. Instalační program vOKOsetup.exe již v tomto okamžiku nepotřebujete a můžete jej ze svého disku odstranit.

Přílohy

VOKOsCOM

VOKOsCOM
Stáhnout (220 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.