Česká plemenářská inspekce

Organizační složka státu zřízená k dozorování ustanovení zákona  č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a o změně některých souvisejících zákonů (plemenářský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Žádost o informaci ze dne 8. 7. 2022

Dotaz:

 

Dobrý den,

na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů žádám o poskytnutí následujících údajů:

 

Jakým způsobem je vyžadováno dodržování profesionální úřední komunikace?

Má Vaše organizace zvláštní interní předpis týkající se komunikace s veřejností?

Má Vaše organizace zvláštní interní předpis týkající se vnitřní komunikace?

Pořádá Vaše organizace školení zaměřené na úřední komunikaci?

 

Odpovědi následně použiju pro zpracovaní bakalářské práce zaměřenou na komunikace státní správy.

Předem děkuji za odpověď a přeji příjemné dny.
 

 

Odpověď:

 

Česká plemenářská inspekce (dále též „ČPI“) obdržela dne 8. 7. 2022 Vaši žádost podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, v níž se domáháte poskytnutí informací týkajících se komunikace ve služebním úřadu. Požadované informace Vám tímto poskytujeme, a to zodpovězením Vámi položených otázek.

 

1. Jakým způsobem je vyžadováno dodržování profesionální úřední komunikace?

 

Dodržování profesionální úřední komunikace je upraveno ve zvláštním služebním předpisu. Služební předpisy jsou pro zaměstnance ČPI závazné. Zaměstnanci jsou prostřednictvím vedoucích pravidelně upozorňováni na povinnost a pravidla profesionální úřední komunikace ve styku s veřejností.

 

2. Má Vaše organizace zvláštní interní předpis týkající se komunikace s veřejností?

 

Naše organizace má služební předpis týkající se jak interní, tak externí komunikace. Pravidla interní i externí komunikace jsou obsažena v jednom předpisu.

 

3. Má Vaše organizace zvláštní interní předpis týkající se vnitřní komunikace?

 

Naše organizace má služební předpis týkající se jak interní, tak externí komunikace. Pravidla interní i externí komunikace jsou obsažena v jednom předpisu.

 

4. Pořádá Vaše organizace školení zaměřené na úřední komunikaci?

 

Pravidla týkající se úřední komunikace jsou pravidelně komunikována na celostátní poradě pořádané 1x ročně.

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.