Česká plemenářská inspekce

Organizační složka státu zřízená k dozorování ustanovení zákona  č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a o změně některých souvisejících zákonů (plemenářský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Žádost o informaci ze dne 30. 10. 2023

Dotaz:

Před provedenou kontrolou dne 31. 10. 2023, Žádám o předložení udání v písemné formě. Informace se domáhám dle zákona č. 106/1999 Sb.

Děkuji za vyřízení

 

Odpověď:

Česká plemenářská inspekce (dále též „ČPI“) obdržela dne 30. 10. 2023 Vaši žádost podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, v níž se domáháte poskytnutí informací týkajících se předložení podnětu („udání“) v písemné formě. Požadované informace Vám tímto poskytujeme, a to zasláním skenu podnětu k provedení kontroly.

(Pozn. Jednalo se o anonymní podnět, tedy jméno podatele podnětu nebylo uvedeno.)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.