přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Tematická pracovní skupina "Chytrý venkov"

Cílem činnosti zřizované pracovní skupiny je podpořit národní diskusi k tématu Chytrý venkov a zlepšit podmínky pro implementaci tohoto principu ve venkovských oblastech. Dále bude zajištěn přenos know-how ze zahraničí do ČR.

Evropská síť pro rozvoj venkova (ENRD) ustanovila tematickou pracovní skupinu zabývající se problematikou chytrého venkova na evropské úrovni – jsou sebrány a zpracovány příklady dobré praxe a edukační materiály.

Na úrovni ČR byla partnery z NNO zahájena diskuse k tomuto tématu, protože představuje významný potenciál pro rozvoj venkovských oblastí.


24.4.2020

Smart Rural Areas - možnost zapojení obcí

Celostátní síť pro venkov je partnerem projektu Smart Rural Areas, který je financován z prostředků EU a je zaměřen na zavádění chytrých řešení na venkově. V současné době probíhá výzva pro obce, které mají zájem aktivně se podílet na realizaci projektu.


20.5.2019

Zápis z prvního jednání TPS Chytrý venkov

Dne 8. dubna 2019 se konalo první jednání Tematické pracovní skupiny Chytrý venkov.