přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Mezinárodní seminář v Bulharsku

Datum: 25.10.2012  – 27.10.2012 
Místo konání: Troyan, Bulharsko
Tématické zaměření akce: Seminář na metodu LEADER
Cílová skupina: odborníci zabývající se rozvojem venkova, zástupci místních samospráv, nevládní organizace, zástupci MAS z členských států EU
Kategorie: Ostatní

V Bulharském městě Troyan se koná ve dnech 25. 10. - 27. 10. 2012 mezinárodní seminář „Cooperation between LAGs - a guiding principle in implementing the Leader approach", zaměřený na metodu LEADER.

Akce je určena širokému spektru účastníků - odborníkům zabývajícím se vývojem a implementací projektů rozvoje venkova v Bulharsku a celé EU, místním samosprávám, nevládním organizacím, zástupcům MAS z členských států EU.

Hlavním cílem je dle organizátorů (Místní akční skupiny „Troyan a Apriltsi") výměna zkušeností a příkladů nejlepší praxe, vytvoření účinné komunikační sítě mezi zúčastněnými místními akčními skupinami a sdílení zkušeností při přípravě a podávání žádostí na nové místní i nadnárodní projekty.

Níže naleznete registrační formulář a oficiální program semináře.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem