Udržitelné hospodaření a precizní zemědělství – sdílení zkušeností v rámci čerpání Programu rozvoje venkova 2014–2020 a správné zemědělské praxe

Datum akce: 10. 10. 2023 8:30 - 17:00
Místo konání:
Praha-Vinoř, Klíčany
Tématické zaměření akce:
Program rozvoje venkova, Celostátní síť pro venkov, exkurze
Cílová skupina:
Široká veřejnost
Kategorie akce: Kulturní, společenské a promo akce

Celostátní síť pro venkov, Státní zemědělský intervenční fond regionální odbor Brno, Zemědělská a ekologická regionální agentura, z. s., si Vás dovolují srdečně pozvat na čtvrtý ze seminářů s exkurzí v rámci cyklu Udržitelné hospodaření a precizní zemědělství – sdílení zkušeností v rámci čerpání Programu rozvoje venkova 2014–2020 a správné zemědělské praxe.

Program cyklu bude zaměřen na výměnu zkušeností v rámci precizního zemědělství, půdoochranných technologií, realizovaných projektů Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) a jejich přínosů pro zemědělské subjekty. Standardy Dobrého zemědělského a environmentálního stavu půdy (DZES), navazujících metod pro zpracování půdy, inovativní a udržitelné postupy v zemědělství aj.

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 235 KB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.