Soběstačný venkov

Datum akce: 7. 9. 2023 5:30 - 8. 9. 2023 17:10
Místo konání:
Hirschbach im Mühlkreis (Rakousko), Dobersberg (Rakousko), Rožnov, Český Rudolec, Dačice, Popelín
Tématické zaměření akce:
Celostátní sítě pro venkov, exkurze, čerpání a přínos evropských dotačních prostředků
Cílová skupina:
potenciální příjemci podpor, zemědělská veřejnost
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Místní akční skupinou Hlinecko, z. s. si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na exkurzi Soběstačný venkov.

Dvoudenní exkurze zaměřená na příklady uplatnění nových technologií, digitalizaci v zemědělství, udržitelné hospodaření s energiemi a biohospodářství. Exkurze je pořádána za účelem podpoření rozvoje venkovských oblastí posílením vzájemné spolupráce mezi aktéry venkovského prostoru v rámci České republiky i přenos zkušeností s komunitním plánováním ze zahraničí. V rámci akce bude umožněno navázání spolupráce mezi jednotlivými místními akčními skupinami pro realizaci aktivit v rámci Strategického plánu Společné zemědělské politiky na období 2023–2027 (SP SZP). Akce je zaměřena na čerpání a přínos evropských dotačních prostředků.

Program

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.