Jak podporovat rozvoj malých obcí - příklady úspěšných projektů Programu rozvoje venkova

Datum akce: 11. 5. 2023 7:30 - 12. 5. 2023 17:30
Místo konání:
Třeboňsko a Jindřichohradecko
Tématické zaměření akce:
Cílem exkurze je seznámit účastníky s úspěšnými projekty v rámci Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV), v rámci kterého byli mimo jiné podpořeni místní podnikatelé ve spolupráci s obcemi. Výměna zkušeností na téma podpory komunitního života v obcích, venkovských tradic, prospěšnosti podpory zemědělského i nezemědělského podnikání pro obec a předávání dobré praxe v rámci koexistence veřejné správy, municipalit, místních akčních skupin i soukromých subjektů.
Cílová skupina:
Exkurze je určena pro zemědělské podnikatele, zástupce místních akčních skupin, státní správy a samosprávy, nestátní neziskové organizace a pro širokou odbornou veřejnost.
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov, Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás ve spolupráci s MAS Sedlčansko, o.p.s. dovolují pozvat na exkurzi za projekty Programu rozvoje venkova 2014–2020 s podtitulem

„Jak podporovat rozvoj malých obcí – příklady úspěšných projektů Programu rozvoje venkova“.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.