Jak čelí energetické krizi s podporou Programu rozvoje venkova v Bavorsku

Datum akce: 2. 5. 2023 7:00 - 3. 5. 2023 19:30
Místo konání:
Wunsiedel (Německo), Klatovy
Tématické zaměření akce:
Cílem exkurze je seznámit přítomné s úspěšnými projekty v rámci Programu rozvoje venkova 2014–2020 (dále jen „PRV“) a s dalšími možnostmi podporujícími místní podnikatele ve spolupráci s obcí v oblasti komunální a komunitní energetiky. Na exkurzi budou prezentovány příklady dobré praxe v oblasti PRV, spolupráce mezi místními akčními skupinami (dále jen „MAS“), aktivity spojené s komunitně vedeným místním rozvojem a příklady využití „chytrých technologií“ na venkově, zaměřené na úsporu energií
Cílová skupina:
zemědělští podnikatelé, zástupci místních akčních skupin, zástupci státní správy a samosprávy, široká odborná veřejnost.
Kategorie akce: Den otevřených dveří, exkurze

Celostátní síť pro venkov, Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s organizací Dolní Pojizeří z. ú. Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na zahraniční exkurzi s názvem "Jak čelí energetické krizi s podporou
Programu rozvoje venkova v Bavorsku" 
se zaměřením na čerpání a přínos evropských dotačních prostředků..

Bližší informace o programu exkurze a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 487 KB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.