Ovocný jarmark - slavnosti úrody

Datum akce: 9. 9. 2023 13:00 - 20:00
Místo konání:
Na návsi u kostela Narození Panny Marie v Poříčanech
Tématické zaměření akce:
Celostátní sítě pro venkov, exkurze, čerpání a přínos evropských dotačních prostředků
Cílová skupina:
Široká veřejnost
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Místní akční skupinou Region Pošembeří o.p.s. Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na akci Ovocný jarmark - slavnosti úrody se zaměřením na představení možností a přínosu evropských dotačních prostředků

Regionálně významná akce nabídne:

  • Stánek Celostátní sítě pro venkov (CSV) s informacemi o Strategickém plánu Společné zemědělské politiky na období 2023–2027 (SZP).
  • Přednášku o vinařství a vinohradnictví v 13:30 a v 15:30 hodin na stánku Vinařství Klučov (Klučov 44, 282 01 Klučov).
  • Na přednášku navazující vycházku z Klučova do Poříčan (cca 2,5 km). Účastníci se na naučné stezce seznámí s historií vinic a sadů Klučova, s jejich důležitou funkcí v krajině a také s ukázkami negativního vlivu eroze na přírodu s výkladem samostatně hospodařícího zemědělce z Ekocentra Vrátkov.
  • Další stánky neziskových organizací a producentů regionálních potravin včetně ukázky tradičního sklářského řemesla s prací v mobilní sklářské peci - hudební a divadelní vystoupení s večerní zábavou na návsi od 20 hodin.

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na stránkách SZIF (PDF, 290 KB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.