Hledání energetických úspor v Sasku, inovace a projekty Programu rozvoje venkova

Datum akce: 12. 10. 2023 7:00 - 13. 10. 2023 17:00
Místo konání:
Německo (Sasko) a Ústecký kraj
Tématické zaměření akce:
Možností úspor energie, snižování spotřeby fosilních paliv v ČR i v Německu (konkrétně v Sasku), seznámení s úspěšnými projekty v rámci PRV 2014-2020
Cílová skupina:
Zemědělští podnikatelé, zástupci MAS, státní správy a samosprávy, nestátní neziskové organizace a široká odborná veřejnost
Kategorie akce: Den otevřených dveří, exkurze

Celostátní síť pro venkov, Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás ve spolupráci s Místní akční skupinou Svatojiřský les z.s. dovolují pozvat na exkurzi "Hledání energetických úspor v Sasku, inovace a projekty Programu rozvoje venkova".

Cílem exkurze je seznámit účastníky se širokou škálou možností úspor energie a snižováním spotřeby fosilních paliv u nás i v Německu, konkrétně Sasku, a také s úspěšnými projekty v rámci PRV, realizovanými místními podnikateli ve spolupráci s obcemi v Ústeckém kraji.

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 296 kB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.