Loga a fotografie ke stažení

Loga Ministerstva zemědělství, Programu rozvoje venkova a Celostátní sítě pro venkov. Fotografie ministra zemědělství a tiskového mluvčího v tiskové kvalitě a v kvalitě pro web.

Logo MZe (Ministerstvo zemědělství), logo PRV (Program rozvoje venkova) a logo CSV (Celostátní sítě pro venkov) naleznete v panelu Přílohy.

Loga je možné použít výhradně po předchozím projednání s odborem Kanceláře ministra, odd. komunikace s veřejností (kontaktní e-mail: pavel.brazdil@mze.cz) – a to pouze ve spojení s prezentací Ministerstva zemědělství.

Na odbor Kanceláře ministra se také obracejte v případě, že potřebujete logo v kvalitě pro tisk. Změny barevnosti nebo proporcí loga nejsou přípustné.

Přílohy

Loga MZe

Stáhnout (2 MB)

Ministr zemědělství Marek Výborný

Stáhnout (43 kB)

Ministr zemědělství Marek Výborný

Stáhnout (42 kB)

Loga PRV

Stáhnout (18 MB)

Tiskový mluvčí MZe Vojtěch Bílý

Stáhnout (37 MB)

Loga CSV

Stáhnout (36 kB)

Loga Strategického plánu SZP

Stáhnout (276 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.