Pozvánka na 49. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2023

Datum akce: 24. 8. 2023 10:00
Místo konání:
Výstaviště České Budějovice, Husova 523/30

Vážení zástupci médií,

ministr zemědělství Marek Výborný vás zve na Výstaviště České Budějovic, kde se od 24. do 29. srpna uskuteční mezinárodní agrosalon Země živitelka 2023. Ministr Výborný zahájí výstavu ve čtvrtek 24. srpna v 10 hodin a jeho program vyvrcholí sobotními Národními dožínkami. V rámci Země živitelky se kromě jiného zúčastní kulatého stolu k růstu cen potravin, předá ocenění za vědu a výzkum, zúčastní se tiskové konference Agrární komory ČR k výsledkům sklizně a také brífinku k Jihočeskému tržišti a podepíše rozšířené Memorandum Iniciativy České pole.

 

Čtvrtek 24. srpna

10.00 Zahájení 49. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka (Pivovarská zahrada)

12.30 Brífink po Kulatém stolu předsedy vlády a ministra zemědělství s potravináři k růstu cen potravin (před Pavilonem T1 u bočního vchodu)

11.30 Brífink k projektu Jihočeské tržiště (Pavilon T1, expozice Jihočeského kraje)

15.00 Předávání Ceny pro vědu a výzkum (Pivovarská zahrada)

 

Pátek 25. srpna

13.00 Podpis Memoranda Iniciativy České pole (pavilon T2, expozice Iniciativa České pole)

13.30 TK Agrární komory ČR k výsledkům sklizně (Národní pavilon Z, 1. patro, tiskové středisko)

 

Sobota 26. srpna

10.00 Národní dožínky (Pivovarská zahrada)

 

Pro vstup do areálu Výstaviště České Budějovice na mezinárodní výstavu Země živitelka není potřebná akreditace, stačí se prokázat novinářským průkazem a zapsat se do prezenční listiny ve vstupní bráně. Pokud průkaz zapomenete, kontaktujte, prosím, tiskovou mluvčí Výstaviště, paní Michaelu Čeňkovou (770 143 439).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.