přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Hlasujte pro naši aplikaci Protierozní kalkulačka v soutěži o ceny SDGs 2018!

16.5.2018

Ministerstvo zemědělství uspělo v konkurenci 150 projektů a je mezi 5 finalisty soutěže o Ceny SDGs (http://www.globalnicile.cz/) v rámci Cílů udržitelného rozvoje, které přijala OSN. Do soutěže se přihlásilo s aplikací Protierozní kalkulačka, kterou vytvořil Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i. Odborná porota ji vybrala v kategorii Veřejná sféra.

O vítězi rozhodnou hlasy veřejnosti. Dovolujeme si Vás proto požádat o podporu v podobě hlasování v této soutěži. Hlasovat je možné na webových stránkách http://www.globalnicile.cz/ministerstvo-zemedelstvi/, a to do 1. 6. 2018. Prosíme o trpělivost v případě, že zaslání číselného kódu pro vstup do hlasování bude trvat trochu déle, je to závislé na operátorech a momentálním zatížení telefonní sítě. Ve většině případů však zasílají operátoři kód obratem. Ideální variantou je hlasovat v kategorii Byznys pro jeden nebo dva projekty dle Vašeho uvážení, ale v kategorii Veřejná sféra pouze pro jeden projekt, tedy pro Protierozní kalkulačku. Zvýšíte tak šanci na vítězství rezortní aplikace – projektu Protierozní kalkulačka!

Děkujeme Vám.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem