Příklad vzoru žádosti o povolení orgánu ochrany přírody (OOP) k rozšíření geograficky nepůvodního druhu do krajiny

1. 9. 2016

Forma žádosti o povolení OOP k rozšíření geograficky nepůvodních druhů rostlin a jejich kříženců do krajiny není legislativně, nebo metodicky stanovena. Obecně ale ze žádosti musí být zřejmé, kterému subjektu je určena, kdo je žadatel a co požaduje.

Přijatá žádost by měla být objektivně posouzena na základě záměru projektu, který je nutné k žádosti o pěstování přiložit. Informace o dalších podkladech s žádostí souvisejících by měly být k dispozici na webových stránkách každého úřadu obce s rozšířenou působností nebo u konkrétních pracovníků, kteří se touto problematikou zabývají. OOP v rámci řízení zkoumá soulad projektu s veškerou platnou legislativou.

Přílohy

Příklad vzoru žádosti (žádost není stanovena zákonem) o povolení orgánu ochrany přírody k rozšíření geograficky nepůvodního druhu do krajiny

Stáhnout (doc, 14 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.