Tiskové zprávy

Gandalovič jednal se soukromými zemědělci o situaci na trhu s mlékem

9. 1. 2009
Tisková zpráva — Ministr zemědělství Petr Gandalovič dnes jednal s předsedou Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR) Stanislavem Němcem o situaci na trhu s mlékem. Šéf ASZ ČR ministrovi předložil návrhy opatření, které by měly podle asociace pomoci řešit současnou situaci v sektoru.

Delší lhůty realizace projektů Programu rozvoje venkova žadatelům usnadní financování

9. 1. 2009
Tisková zpráva — V reakci na současný ekonomický vývoj ministerstvo zemědělství prodloužilo lhůtu na realizaci projektů Programu rozvoje venkova. Prodloužená lhůta poskytne žadatelům větší manévrovací prostor k finančnímu řízení celého podniku a k možnému vyřešení zhoršeného cash flow, které by za stávajících podmínek ohrozilo dokončení řady projektů.

Reakce ministra zemědělství k vyjádřením prezidenta Agrární komory

7. 1. 2009
Tisková zpráva — Ministr zemědělství Petr Gandalovič je dnešními výroky prezidenta Agrární komory Jana Veleby překvapen a odmítá navrhované konfrontační řešení. Dnes dopoledne totiž proběhlo jednání vedení ministerstva zemědělství s Agrární komorou, které bylo vedeno v konstruktivním duchu a věnovalo se hlavně problémům v sektoru mléka.

Gandalovič představil směr, který chce dát předsedání radě ministrů zemědělství

7. 1. 2009
Tisková zpráva — Nástroje, kterými chce české předsednictví uvést do praxe politický kompromis dosažený v otázce Health Checku, dále budoucí podoba přímých plateb, změna podmínek ochrany zvířat při přepravě a při porážce, ale i současný globální finanční útlum – tato témata byla předmětem jednání eurokomisařky pro zemědělství a rozvoj venkova Mariann Fischer Boel a její kolegyně zodpovědné za zdraví a spotřebitele…

Povodí Odry má nového ředitele

6. 1. 2009
Tisková zpráva — Ministr zemědělství Petr Gandalovič odvolal z funkce generálního ředitele Povodí Odry, s.p. Ing Pavla Schneidera.

Novým předsedou výkonného výboru Pozemkového fondu ČR je Radim Zika

6. 1. 2009
Tisková zpráva — Novým předsedou výkonného výboru Pozemkového fondu ČR (PF ČR) se k 6. lednu stal Bc. Radim Zika.

Další miliarda na dorovnání přímých plateb půjde z Pozemkového fondu ČR

5. 1. 2009
Tisková zpráva — Kabinet na svém pondělním zasedání odsouhlasil návrh novely zákona, který umožní převést miliardu korun na dorovnání přímých plateb zemědělcům. Peníze by měl stát vzít z příjmů Pozemkového fondu ČR.

Ředitelem Lesů ČR byl jmenován Svatopluk Sýkora

2. 1. 2009
Tisková zpráva — K 1. 1. 2009 jmenoval ministr zemědělství Petr Gandalovič generálním ředitelem s.p. Lesy ČR (LČR) Svatopluka Sýkoru. Sýkora dosud působil jako správní ředitel LČR.
1 ... 16 17 18

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.