přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Návod na podávání povinných prohlášení

V současnosti byly na stránky e-Agri v sekci Rostlinné komodity - Réva vinná a víno, vyvěšeny formuláře povinných prohlášení. V příloze naleznete Návod na podávání povinných prohlášení.

Tento materiál je informativního charakteru, slouží pouze jako pomůcka při vyplňování prohlášení a nezbavuje povinnosti dodržovat veškeré zákonné povinnosti uložené zákonem č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o vinohradnictví a vinařství), ve znění pozdějších předpisů a legislativou EU a s nimi souvisejícími právními předpisy. Prohlášení o sklizni, o produkci (ke dni 31.12.) musí být doručeno na adresu ÚKZÚZ – Oddělení registru vinic, Znojmo,  Evropská 16/25, 671 81 Znojmo, nebo prostřednictvím Portálu farmáře do 15. ledna. Prohlášení o zásobách (ke dni 31.7.) musí být doručeno na adresu ÚKZÚZ – Oddělení registru vinic, Znojmo, Evropská 16/25, 671 81 Znojmo do 10. září.  Veškeré údaje na prohlášeních musí být přesné a úplné, napsané čitelně - slouží ke strojovému zpracování.

Přílohy

Související legislativa

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem