Přehled subjektů pro odběry AZZP v jednotlivých letech

Rok: Okres:

Benešov

  • AG AGROPRIM, s.r.o. (Netvořice)
  • AGRO - KVARTO OVČÍNY s.r.o. (Kondrac)
  • AGRO Dolní Kralovice s.r.o. (Dolní Kralovice)
  • AGRO Poříčí spol. s r.o. (Poříčí nad Sázavou)
  • AGRO Přestavlky a.s. (Přestavlky u Čerčan)
  • Agrodružstvo Vyšetice se sídlem v Pravoníně (Pravonín)
  • AGROFARMA spol.s r.o. (Votice)
  • BALCAR VRATISLAV (Chrášťany)
  • BENEDIKTOVÁ LUDMILA, Ing. (Jílové u Prahy)
  • Bio Vavřinec s.r.o. (Benešov)
  • ČERMÁK JOSEF, Ing. (Chrášťany)
  • DZS STRUHAŘOV a. s. (Struhařov)
  • DZV NOVA , a.s. (Bystřice)
  • FARMA NEVEKLOV s.r.o. (Neveklov)
  • FEE MARTIN (Benešov)
  • FEE NIKOL (Benešov)
  • GOBY VOJTĚCH (Teplýšovice)
  • GREGOR TOMÁŠ (Vlašim)
  • HARVAN FRANTIŠEK (Čerčany)
  • HAŠEK MIROSLAV, DiS. (Chrášťany)
  • HAVLÍČEK MILAN (Vrchotovy Janovice)
  • HOLEJŠOVSKÝ JIŘÍ (Chmelná)
  • HOLEJŠOVSKÝ PETR (Chmelná)
  • HOUDEK VÁCLAV (Olbramovice)
  • HOVORKA JAROSLAV (Olbramovice)
  • HRUŠKA JOSEF (Pyšely)
  • HRUŠKA KAREL (Řehenice)
  • IMOBA, a.s. (Praha)
  • JIROUŠEK MARTIN (Olbramovice)
  • JOKOMA s.r.o. (Netvořice)
  • JONÁK PETR (Praha)
  • KABELÁČOVÁ JIŘINA (Řehenice)
  • KLIMENTOVÁ MARTINA (Pyšely)
  • KOCURA JOSEF (Votice)
  • KONEČNÝ JAN, Ing. (Týnec nad Sázavou)
  • KRAMPERA JAROSLAV (Heřmaničky)
  • KŘÍŽ JIŘÍ (Praha)
  • KŘÍŽEK MARTIN (Olbramovice)
  • KUBÁT DAVID (Struhařov)
  • KUBÁT PETR (Struhařov)
  • KUBÁT VÁCLAV (Postupice)
  • KUČERA RUDOLF (Zdislavice)
  • KUPSA LADISLAV (Řimovice)
  • LALOUČEK MIROSLAV (Miřetice)
  • LONSKÝ JIŘÍ (Trhový Štěpánov)
  • LOUTOCKÁ RENÉ (Praha)
  • MALÁ SYLVIE (Votice)
  • MATĚJOVSKÝ LUKÁŠ (Lešany)
  • MATOUŠEK VÁCLAV (Čerčany)
  • MIKOLÁŠ FRANTIŠEK (Krhanice)
  • NÁCOVSKÝ FRANTIŠEK, Ing. (Soběhrdy)
  • NOVÁK PAVEL (Chmelná)
  • PĚTNÍKOVÁ ALENA (Votice)
  • POKORNÁ ĽUBICA (Velké Popovice)
  • PRŮŠA JOSEF (Vracovice)
  • RABIŇÁK MAREK (Petroupim)
  • ROUBÍČEK JAROSLAV (Chrášťany)
  • SAD s.r.o. (Cítov)
  • SCHŮT JOSEF (Netvořice)
  • Společnost pro zemědělskou výrobu Ostředek, a.s. (Ostředek)
  • STERNBERG JIŘÍ (Postupice)
  • SYS VLADIMÍR (Praha)
  • ŠEREDA ANTONÍN (Kuňovice)
  • ŠKVOR JAN (Teplýšovice)
  • ŠKVOR VLADIMÍR (Teplýšovice)
  • ŠMAKAL ANTONÍN, Ing. (Benešov)
  • ŠNAJBERK PAVEL (Pyšely)
  • ŠŤASTNÝ ANTONÍN (Vracovice)
  • ŠTEMBERKOVÁ VERONIKA (Olbramovice)
  • ŠTĚPÁNEK MIROSLAV (Olbramovice)
  • ŠTĚPÁNEK ZDENĚK (Neveklov)
  • TEMOS, spol. s r.o. (Přestavlky u Čerčan)
  • Vacek agro s.r.o. (Vrchotovy Janovice)
  • VANIŠTA PETR, Ing. (Nespeky)
  • VILÍMOVSKÝ VÁCLAV (Trhový Štěpánov)
  • VORLOVÁ VĚRA (Mrač)
  • VRŇÁK MILAN (Olbramovice)
  • Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice (Zdislavice)
  • Zemědělská a obchodní společnost, spol. s r.o., zkráceně ZOS, spol. s r.o. (Pětihosty)
  • Zemědělské družstvo Čechtice (Čechtice)
  • ŽÍŽALA JOSEF (Benešov)

Beroun

  • Agrodružstvo v Bykoši, družstvo (Bykoš)
  • AGROFARMA Neumětely, s.r.o. (Neumětely)
  • AGRONA RPETY s.r.o. (Rpety)
  • ALTMAN LUBOŠ (Cerhovice)
  • BUDIL JIŘÍ (Lážovice)
  • BUDIL JIŘÍ (Lážovice)
  • CIPRIAN PETR (Beroun)
  • CIPRIAN VÁCLAV (Neumětely)
  • ČERMÁK LUDĚK (Komárov)
  • ČERVENKA PETR (Lochovice)
  • FLEIŠER JAROSLAV (Hředle)
  • FRONĚK JOSEF, Ing. (Zdice)
  • HOLEČKOVÁ DAGMAR (Cerhovice)
  • JRW - agro, s.r.o. (Chodouň)
  • KEBIR, a.s. (Plzeň)
  • KLIKA JAN (Chodouň)
  • KROFTA KAMIL, Ing. (Lochovice)
  • KROS TOMÁŠ (Hvozdec)
  • KRUMPHANZL MARCEL (Cerhovice)
  • KUBEC JOSEF (Osov)
  • KUNC DUŠAN (Chlustina)
  • MAŘÁK JIŘÍ (Lochovice)
  • MAŘÁKOVÁ ANDREA (Všenice)
  • MATĚJKA JAN (Komárov)
  • MENCL ANTONÍN (Hředle)
  • MORAVEC LUKÁŠ (Neumětely)
  • OPATRNÝ VÁCLAV (Hořovice)
  • PROCHÁZKOVÁ PAVLÍNA, Ing. (Hořovice)
  • SKLENÁŘ KAREL (Tlustice)
  • ŠEBEK JAROSLAV (Záluží)
  • TUREK LUKÁŠ (Zaječov)
  • VAŠEK LIBOR (Točník)
  • VIŠTEJN JAROSLAV, Ing. (Neumětely)
  • WIMMER JIŘÍ (Cerhovice)
  • WOROŇ JIŘÍ (Jince)
  • ZBIROŽSKÁ a.s. (Zbiroh)
  • Zemědělské družstvo Mořina (Mořina)
  • ZIMA ZBYNĚK (Kublov)
  • ZIMA ZBYNĚK (Kublov)
  • ZOUHAR PETR (Svatá)

Blansko

  • AGROSPOL, agrární družstvo (Knínice)
  • Crhák David (Bořitov)
  • CRHÁK JAROSLAV (Bořitov)
  • DOKOUPIL PAVEL (Sudice)
  • DOKOUPILOVÁ EVŽENIE (Velké Opatovice)
  • Doubravická, a.s. (Doubravice nad Svitavou)
  • Hanácká zemědělská společnost Jevíčko a.s. (Jevíčko)
  • HANÁKOVÁ MARIE (Žďárná)
  • HAVRÁNEK JAKUB (Velké Opatovice)
  • HAVRÁNEK JOSEF (Velké Opatovice)
  • HAVRÁNEK JOSEF (Velké Opatovice)
  • HLADIL LIBOR, Ing. (Býkovice)
  • Hrozová Drahomíra (Kořenec)
  • I. ČESKOMORAVSKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST, společnost s ručením omezeným (Chornice)
  • JALOVÝ ROMAN (Velké Opatovice)
  • JURKA MIROSLAV (Deštná)
  • KLÍČ KVĚTOSLAV (Boskovice)
  • LEDEKO, a.s. (Letovice)
  • MLČOCH MARTIN (Cetkovice)
  • MUSIL JAN (Drnovice)
  • MUSIL JAROMÍR, Ing., Ph.D. (Černá Hora)
  • PADĚRA ANTONÍN (Žďárná)
  • ROSENBERG LUBOMÍR, Ing. (Šebetov)
  • SKÁCEL PAVEL (Jevíčko)
  • SLANÝ ROMAN (Žďárná)
  • ŠINDELKA FRANTIŠEK (Žďárná)
  • TAURUS, družstvo (Protivanov)
  • TOUL JIŘÍ (Borotín)
  • VAŠÍČEK FRANTIŠEK (Cetkovice)
  • VESELÝ LUKÁŠ (Kořenec)
  • VOS zemědělců,a.s. (Velké Opatovice)
  • ZD SKÁLY, družstvo (Benešov)
  • ZEAS Lysice, a.s. (Lysice)
  • Zemědělské družstvo Lipová (Lipová)
  • ZEPO Bořitov, družstvo (Bořitov)
  • ZERA Rájec a.s. (Rájec-Jestřebí)

Brno-město

  • AGRO Brno - Tuřany, a.s. (Brno)
  • HERBASTAR, spol. s r.o. (Moravské Knínice)
  • JURÁNEK PETR, Ing. (Brno)
  • KACHLÍK MIROSLAV (Brno)
  • PROKEŠ JAN (Brno)
  • PROKEŠ PETR (Modřice)
  • Sklenář Josef, Ing. (Brno)
  • ŠIK INOCENC (Brno)
  • Zemědělská společnost Veveří, a.s. (Veverské Knínice)

Brno-venkov

  • ADW FARM, a.s. (Lesonice)
  • AGRA Horní Dunajovice a.s. (Horní Dunajovice)
  • AGRIA Drásov, spol. s r.o. (Drásov)
  • AGRO - Měřín, a.s. (Měřín)
  • AGRO BOSKOVŠTEJN s.r.o. (Boskovštejn)
  • AGRO KALA s.r.o. (Velká Bíteš)
  • AGRO Maryša SE (Velké Němčice)
  • Agro Mohelno, s.r.o. (Mohelno)
  • AGRO Ořechov, a.s. (Ořechov)
  • Agro Pokorný s.r.o. (Malešovice)
  • AGRO Skalka, spol. s r.o. (Křoví)
  • AGRO Vojkovice, spol. s r.o. (Vojkovice)
  • AGRODRUŽSTVO Brťov-Lipůvka (Brťov-Jeneč)
  • Agrofarma Syrovice, s.r.o. (Syrovice)
  • AGROGEN, spol. s r.o. (Troubsko)
  • AgroKrůt, s.r.o. (Bratčice)
  • Agropodnik, a.s. (Šebetov)
  • AGROPRODUCT, spol. s r.o. (Ivaň)
  • AGROSTYL, spol. s.r.o. (Kuřim)
  • ALBEWA Handels s.r.o. (Pasohlávky)
  • ANTOŠ PETR (Střelice)
  • APEX - HD Drnholec s.r.o. (Drnholec)
  • BECHOVÁ EVA (Malešovice)
  • BIOFARMA VINOFRUKT s.r.o. (Valtice)
  • Bobrava a.s. (Moravany)
  • BORKOVEC JOSEF (Újezd u Tišnova)
  • BRABEC JIŘÍ (Lomnice)
  • BRADÁČ LUBOMÍR (Ivaň)
  • BUCHTA VLASTIMIL (Sivice)
  • BUREŠ PAVEL (Šerkovice)
  • CRHA LIBOR (Borovník)
  • ČECH LIBOR (Nová Ves)
  • ČECH MARTIN (Biskoupky)
  • ČECHOVÁ LIBUŠE (Nová Ves)
  • ČERMÁK LUBOMÍR (Opatovice)
  • DOBROVODSKÝ PAVEL (Silůvky)
  • DOBROVOLNÝ JAROSLAV (Silůvky)
  • DOLEŽAL JAKUB (Troubsko)
  • DOMINÁT v.o.s. (Holasice)
  • DRÁBEK JOSEF (Veverské Knínice)
  • DROBÍLEK JIŘÍ (Syrovice)
  • Družstvo "Heřmanov" (Heřmanov)
  • DUBŠ MIROSLAV (Ivaň)
  • DUFEK JOSEF, Ing. (Černvír)
  • DVOŘÁK LUKÁŠ (Ořechov)
  • DVP Agro a.s. (Rajhrad)
  • DVP Eagro s.r.o. (Rajhrad)
  • ECKSTEIN MICHAL, Ing. (Pravlov)
  • ECKSTEINOVÁ IRENA, ing. (Pravlov)
  • FABIČOVIC JOSEF (Ivaň)
  • FABIČOVIC JOSEF (Ivaň)
  • FERBY DUŠAN (Pasohlávky)
  • FILA JAN (Brno)
  • FILA LUKÁŠ, Bc. (Brno)
  • FILÍPEK SPITZOVÁ BARBORA (Želešice)
  • FREJLICH ALOIS (Osová Bítýška)
  • GenAgro Říčany, a.s. (Říčany)
  • HABÁN JOSEF (Strážek)
  • HABÁN JOSEF (Radkov)
  • HABÁN PETR (Radňoves)
  • HÁJEK OLDŘICH (Ořechov)
  • HALÁM MILOŠ (Lomnice)
  • HAVLÍČEK JOSEF (Kuřimské Jestřabí)
  • HELLAR VLADIMÍR (Bratčice)
  • HEMALA ROMAN (Hvozdec)
  • HERBASTAR, spol. s r.o. (Moravské Knínice)
  • HOMOLA JIŘÍ (Rajhradice)
  • HŠ - FRUIT s.r.o. (Vlasatice)
  • HUDEC LUBOMÍR, Ing. (Veverské Knínice)
  • HUMPOLEC JIŘÍ (Žďárec)
  • I.Zemědělská obchodní společnost s.r.o. (Zastávka)
  • IMRÝŠEK JIŘÍ, Ing. (Brod nad Dyjí)
  • JAKEŠ PETR (Újezd u Tišnova)
  • JANÍČEK JAROSLAV (Ivaň)
  • JANŠTA PAVEL (Veverská Bítýška)
  • JAROS, spol. s r.o. (Jamolice)
  • JELÉNEK ZDENĚK (Pasohlávky)
  • JELÍNEK LEOPOLD, Ing. (Rosice)
  • JURÁNEK PETR, Ing. (Brno)
  • KALA PETR (Velká Bíteš)
  • KARMAZÍN PAVEL (Lubné)
  • KLÍMA JOSEF (Níhov)
  • KLOBÁSA JIŘÍ (Medlov)
  • KLOUDA OLDŘICH (Deblín)
  • KOMÁRKOVÁ HANA (Holasice)
  • KOPŘIVA LUDVÍK (Žďárec)
  • KOPŘIVA LUKÁŠ (Žďárec)
  • KOPŘIVOVÁ PETRA (Štěpánovice)
  • KOŘÍNEK VLADIMÍR (Strážek)
  • KOŠVICA LUBOMÍR (Hvozdec)
  • KOŠVICA PETR (Hvozdec)
  • KRAPKA JOSEF (Všechovice)
  • KRAPKOVÁ HANA (Předklášteří)
  • KRATOCHVÍL JIŘÍ (Kupařovice)
  • KRATOCHVÍLOVÁ KATEŘINA (Kupařovice)
  • Krčma - Nový Dvůr, s.r.o. (Strážek)
  • KRČMA VÍTĚZSLAV (Hluboké)
  • KROPÁČKOVÁ VERONIKA (Nelepeč-Žernůvka)
  • KRŠKA VÁCLAV (Opatovice)
  • LAJCMAN JARMIL (Veverská Bítýška)
  • Landmann s.r.o. (Mikulov)
  • LANG PETR (Ivaň)
  • LANG PETR (Ivaň)
  • LODĚNICE s.r.o. (Loděnice)
  • LUNDA ALEŠ (Deblín)
  • MARVAN ZDENĚK (Drahonín)
  • MAŠEK JIŘÍ (Deblín)
  • MAŠEK TOMÁŠ (Dolní Loučky)
  • MATOUŠEK LADISLAV (Níhov)
  • MATOUŠKOVÁ JANA (Sobotovice)
  • MIČÁNEK LUDĚK (Katov)
  • Moravská Agra a.s. Velké Pavlovice (Velké Pavlovice)
  • MRÁZEK MILOSLAV (Brno)
  • NAVRÁTIL DAVID, Ing. (Popovice)
  • NAVRÁTIL PETR (Mělčany)
  • Níhovská spol. s r.o. (Níhov)
  • NIVA, a.s. (Vlkov)
  • NOVOTNÁ RADKA (Moravské Knínice)
  • OBORA, spol. s r.o. (Rosice)
  • ONDRÁČEK VLADIMÍR (Lomnice)
  • OULEHLA LUBOŠ, Ing. (Nové Bránice)
  • PATÁK PETR (Záblatí)
  • PATLOKA ROMAN (Horní Loučky)
  • PAVELKA TOMÁŠ (Lomnice)
  • PEKAŘÍK KAREL (Ivaň)
  • PESTR MARTIN (Lubné)
  • PHAR LAP, s.r.o. (Němčičky)
  • PLAČEK JAN, Ing. (Moravské Bránice)
  • PLEVA LUBOŠ (Drahonín)
  • Pojihlavan, družstvo (Němčičky)
  • POKORNÝ JOSEF, Ing. (Braníškov)
  • POLÁKOVÁ ZDENKA (Dolní Libochová)
  • POOSLAVÍ Nová Ves, družstvo (Nová Ves)
  • PRÁŠEK DUŠAN, Ing. (Dolní Rožínka)
  • PROCHÁZKA JIŘÍ (Tišnov)
  • PROCHÁZKA KAREL (Malešovice)
  • PROCHÁZKA LIBOR (Syrovice)
  • PROCHÁZKOVÁ IVANA (Malešovice)
  • RAŠOVSKÝ MILAN (Tišnov)
  • RATHOUZSKÝ KAREL (Moravské Bránice)
  • RŐMER ROSTISLAV (Syrovice)
  • RUBELIT, s.r.o. (Rožná)
  • RUMREICHOVÁ LENKA (Oslavany)
  • RŮŽIČKA OLEG (Veverské Knínice)
  • RYŠAVÁ LEOPOLDA (Ořechov)
  • Římskokatolická farnost Dolní Loučky (Dolní Loučky)
  • SEDLÁČKOVÁ MILADA (Silůvky)
  • SELINGER ROMAN (Loděnice)
  • SLAVÍK JAN, Ing. (Prštice)
  • SLEZÁK MIROSLAV (Úsuší)
  • SMUTNÁ ANNA, Ing. (Ostrovačice)
  • SMUTNÝ PETR (Stanoviště)
  • SOJKA ONDŘEJ (Deblín)
  • SOJKA TOMÁŠ (Tišnov)
  • SRNEC TOMÁŠ (Rajhrad)
  • STANĚK FRANTIŠEK (Deblín)
  • SVOBODA FRANTIŠEK (Deblín)
  • SVOBODA JOSEF (Hluboké)
  • SVOBODA MARTIN (Borovník)
  • SVOBODOVÁ ŽANETA (Deblín)
  • SYSEL JIŘÍ (Žďárec)
  • ŠEBEK MAREK (Kuřimské Jestřabí)
  • ŠEBKOVÁ MARIE (Kuřimské Jestřabí)
  • ŠEVČÍK ZDENĚK (Malešovice)
  • ŠIMEK MARTIN (Radňoves)
  • ŠIMEK PAVEL (Radňoves)
  • ŠMÍDOVÁ VĚRA, Mgr. (Bratčice)
  • ŠNEPFENBERG LUKÁŠ (Pasohlávky)
  • ŠNEPFENBERG MILAN (Pasohlávky)
  • ŠOUSTAL MILOŠ (Sobotovice)
  • ŠŤASTNÝ JIŘÍ (Rajhrad)
  • ŠŤASTNÝ JIŘÍ, Ing. (Syrovice)
  • ŠŤASTNÝ VÍT, Ing. (Syrovice)
  • ŠTĚPNIČKA ROMAN (Bratčice)
  • ŠTĚRBA MAREK, Ing. (Deblín)
  • ŠUFEISL MILOSLAV (Oslavany)
  • TOP TREE, s.r.o. (Říčany)
  • TRČKA MIROSLAV (Katov)
  • TUČEK MILOSLAV (Březí)
  • TUČKOVÁ VERONIKA (Malešovice)
  • URBAN JOSEF, Ing. (Hajany)
  • URBÁNEK KAREL (Vlasatice)
  • URBÁNEK LIBOR (Katov)
  • URBÁNEK MILOŠ (Katov)
  • URBÁNKOVÁ LENKA (Katov)
  • VALNÝ JAN (Hvozdec)
  • VEČEŘA ZDENĚK (Rojetín)
  • VEDRAL JIŘÍ (Odrovice)
  • VEDRAL JIŘÍ (Odrovice)
  • VELEBA JOSEF (Lhánice)
  • Veterinární a farmaceutická univerzita Brno (Brno)
  • VÍNO PODIVÍN,a.s. (Podivín)
  • Vinofrukt, a.s. (Dolní Dunajovice)
  • VODA LADISLAV (Lažánky)
  • VOKURKA JAN (Brno)
  • VOKURKA JIŘÍ (Brno)
  • VRBKA ALEŠ (Želešice)
  • VRZAL LADISLAV (Ostrovačice)
  • Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o. (Troubsko)
  • Wood-agro s.r.o. (Lomnice)
  • ZD Březina, zemědělské družstvo (Březina)
  • ZD Čebín, družstvo (Čebín)
  • ZD Jinačovice, družstvo (Jinačovice)
  • ZEMAS AG,a.s. (Martinice)
  • Zemědělská společnost Devět křížů, a.s. (Domašov)
  • Zemědělská společnost Nová Ves s.r.o. (Nová Ves)
  • Zemědělská společnost Veveří, a.s. (Veverské Knínice)
  • Zemědělská společnost Vlasatice s.r.o. (Jiřice u Miroslavi)
  • Zemědělské družstvo Deblín (Záblatí)
  • Zemědělské družstvo Hrušovany u Brna (Hrušovany u Brna)
  • Zemědělské družstvo Moravské Knínice (Moravské Knínice)
  • Zemědělské družstvo Rajhradice (Rajhradice)
  • ZEVO Střelice, a.s. (Střelice)
  • ZITTNER JIŘÍ (Bratčice)
  • ZOŠI AGRO, s.r.o. (Nové Bránice)
  • ZOUFALÝ STANISLAV (Silůvky)
  • ŽÁK RADEK (Tišnov)

Bruntál

  • " FUTUR ", s.r.o. (Široká Niva)
  • AGRO PRADĚD TOP s.r.o. (Vrbno pod Pradědem)
  • AGROFARMA DUBNICE s.r.o. (Úvalno)
  • ANTL VÍT, ing. (Moravskoslezský Kočov)
  • ARVUM BELLUM spol. s r. o. (Zátor)
  • BENČ TOMÁŠ (Velká Štáhle)
  • BERÁNEK JIŘÍ (Rýmařov)
  • BUREŠ ALOIS (Moravský Beroun)
  • FA-BIO, spol. s r.o., společnost pro alternativní zemědělství s ručením omezeným (Světlá Hora)
  • Farma Dětřichov, s.r.o. (Klopina)
  • Farma Dobřečov s.r.o. (Horní Město)
  • FARMA VAJGLOV a.s. (Břidličná)
  • HANES DALIBOR (Úvalno)
  • HOŘÁK JAN (Rýmařov)
  • HOŘÁK JAN, Ing. (Praha)
  • HOŠKO JAN (Bruntál)
  • JANTAR AGRO RUDNÁ s.r.o. (Bruntál)
  • JORDA PETR (Bruntál)
  • JURÁŇ VLADIMÍR (Lomnice)
  • JURINOVÁ ŠTĚPÁNKA (Václavov u Bruntálu)
  • JUŘÍČEK DUŠAN, Ing. (Olomouc)
  • KALUŽA JAN, ing. (Brno)
  • KOCHANOVÁ ANTONIE (Světlá Hora)
  • KOLÁŘOVÁ MARKETA (Břidličná)
  • KOPEC LUBOŠ, Ing. (Andělská Hora)
  • KROČIL PAVEL (Malá Štáhle)
  • KROČIL PAVEL (Malá Štáhle)
  • KROČIL PETR (Malá Štáhle)
  • KYSELOVÁ ANNA (Lomnice)
  • MATOUŠ VLADIMÍR (Čaková)
  • NOVÁK MICHAL (Bruntál)
  • NOVÁK MICHAL, Ing. (Bruntál)
  • NOVÁK MIROSLAV (Rýmařov)
  • PASTELAK PETR (Široká Niva)
  • PRO Land s.r.o. (Litovel)
  • RŮŽIČKA ANTONÍN, Ing. (Rýmařov)
  • SKOTNICA LADISLAV (Dolní Moravice)
  • STANÍKOVÁ LIBUŠE (Břidličná)
  • ŠTEFELA PAVEL (Zátor)
  • Tvrdkovská zemědělská farma, spol. s r.o. (Tvrdkov)
  • VALA JAN, MVDr. (Bruntál)
  • VEPŘEKOVÁ JARMILA (Rýmařov)
  • VINOHRADNÍK JAN, Mgr. (Dolní Moravice)
  • VINOHRADNÍK PAVEL, Ing. (Rýmařov)
  • ZÁTOR - AGROZAT s.r.o. (Zátor)
  • ZEMSPOL, s. r. o. (Břidličná)
  • ŽVÁČKOVÁ ALENA (Rýmařov)

Břeclav

  • "AGROTREND HRUŠKY", spol. s r.o. (Hrušky)
  • AGRO - Měřín, a.s. (Měřín)
  • AGRO D.U., s.r.o. (Archlebov)
  • AGRO Jevišovice, a.s. (Jevišovice)
  • AGRO KRUMVÍŘ, s.r.o. (Kobylí)
  • AGRO Maryša SE (Velké Němčice)
  • AGRO Přešovice, a.s. (Jevišovice)
  • AGROFARM M.W., s.r.o. (Hrušovany nad Jevišovkou)
  • AGROFARMA BRUMOVICE, s.r.o. (Višňové)
  • AGROFOOD TRADE a.s. (Modřice)
  • AGROPOL Mikulov, spol s r.o. (Břeclav)
  • AGROS, s.r.o. (Morkůvky)
  • APEX - HD Drnholec s.r.o. (Drnholec)
  • BALÁŽ JIŘÍ (Dolní Dunajovice)
  • BALGA JAN (Tvrdonice)
  • BARTOŠ RADEK (Lanžhot)
  • BARTOŠOVÁ ANNA (Lanžhot)
  • BAŘINA PETR, Ing. (Dolní Dunajovice)
  • BIBI LIFE s.r.o. (Brumovice)
  • BIOFARMA VINOFRUKT s.r.o. (Valtice)
  • BLANÁŘ ROMAN, Ing. (Brumovice)
  • BLAŽEK JOSEF (Kostice)
  • BLAŽEK JOSEF (Kostice)
  • BOHEMIA SEKT, s.r.o. (Starý Plzenec)
  • BRUMOVÍN CZ s.r.o. (Brno)
  • CABALA ROMAN (Moravský Žižkov)
  • ČAČÍK ŠTĚPÁN (Brumovice)
  • ČÁSTKA KAREL (Dambořice)
  • ČÍŽEK MIROSLAV (Sedlec)
  • DABA, spol. s r.o. (Hrušovany nad Jevišovkou)
  • DEDEK DALIBOR, Ing. (Brno)
  • DOLEČEK KAMIL (Hlohovec)
  • DROBILIČ MICHAL (Hlohovec)
  • DUBŠ PAVEL (Dolní Dunajovice)
  • FABIČOVIC JOSEF (Hlohovec)
  • Farma Bílovice s.r.o. (Uherčice)
  • Farma Pálava s.r.o. (Brno)
  • FIALA BOHUMIL, Ing. (Klobouky u Brna)
  • FOJTÁCH KAMIL (Hrušovany nad Jevišovkou)
  • FOREST-AGRO spol. s r.o. (Hrušky)
  • FORETNÍK ALEŠ (Krumvíř)
  • FORETNÍK, s.r.o. (Krumvíř)
  • František Král, organic s.r.o. (Břeclav)
  • FRAVLA, spol. s r.o. (Novosedly)
  • GAJDA JOSEF (Lanžhot)
  • GARSPOL, s.r.o. (Hlohovec)
  • Gottwald Philip Jaroslav (Klobouky u Brna)
  • GREEN STYLE, s.r.o. (Drnholec)
  • Hatecký mlýn s.r.o. (Borkovany)
  • HOLEC LADISLAV (Bavory)
  • HOLEC PETR (Dolní Dunajovice)
  • HOLEC STANISLAV, Ing. (Drnholec)
  • Horákova farma,a.s. (Čejč)
  • HRŇA DUŠAN (Novosedly)
  • HRŇA EMIL (Novosedly)
  • IMRICH MAREK (Moravská Nová Ves)
  • JEDLIČKA FRANTIŠEK (Valtice)
  • JEDLIČKA FRANTIŠEK, Ing. (Valtice)
  • JINDRÁK VÍTĚZSLAV (Klobouky u Brna)
  • JINDRÁKOVÁ ALENA (Klobouky u Brna)
  • JURIGA JOSEF (Troskotovice)
  • JURIGA, s.r.o. (Troskotovice)
  • KASPAROVÁ MARIE (Zlín)
  • KOPEČKOVÁ EVA (Lišov)
  • KOSÍK CYRIL (Tvrdonice)
  • KOŠULIČ JAROSLAV, Ing. (Morkůvky)
  • KŘEMEČEK JAROSLAV (Novosedly)
  • KŘENOVSKÝ RADOMÍR (Tvrdonice)
  • KŘENOVSKÝ RADOMÍR, Ing. (Tvrdonice)
  • KŘÍŽAN JAROSLAV (Sedlec)
  • KUPSKÝ ZDENĚK, Ing. (Valtice)
  • Landmann s.r.o. (Mikulov)
  • Lesy České republiky, s.p. (Hradec Králové)
  • MALÍK RADEK (Drnholec)
  • MARCINČÁK PETR (Novosedly)
  • MARCINČÁK PETR, Ing. BA (Mikulov)
  • MARINERO, s.r.o. (Sedlec)
  • MICHÁLEK JAROMÍR (Dolní Dunajovice)
  • MICHALICA CYRIL (Hlohovec)
  • MICHLOVSKÝ MILOŠ, Ing., CSc. (Rakvice)
  • Mikros-vín, Mikulov, kom.spol. (Mikulov)
  • NECHO, spol. s r.o. (Břeclav)
  • NOVÁK STANISLAV, Ing. (Bořetice)
  • NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. (Měřín)
  • OSIČKA BRONISLAV (Kostice)
  • OSIČKOVÁ LINDA (Lanžhot)
  • OZM - agro, s.r.o. (Klobouky u Brna)
  • OŽDIAN JIŘÍ (Roztoky u Jilemnice)
  • PALE, s.r.o. (Kostice)
  • PATRIA BIO s.r.o. (Kobylí)
  • PATRIA Kobylí, a.s. (Kobylí)
  • Pavlovín, spol. s r.o. (Velké Pavlovice)
  • PAZDERKA VOJTĚCH, Ing. (Mikulov)
  • PIATTI-FÜNFKIRCHEN MICHAEL, Dr. (Mikulov)
  • PODŠKUBKOVÁ RADANA (Lednice)
  • POLÁK VLADIMÍR (Velké Hostěrádky)
  • POMONA Těšetice a.s. (Těšetice)
  • Portz Insel s.r.o. (Dobřichovice)
  • PROCHÁZKA PETR (Valtice)
  • PROCHÁZKOVÁ KATEŘINA (Mikulov)
  • PROKOP JOSEF (Krumvíř)
  • Puchala s.r.o. (Lednice)
  • Reisten, s.r.o. (Pavlov)
  • Rodinné vinařství Jedlička, Bořetice a.s. (Brno)
  • ROSTĚNICE,a.s. (Rostěnice-Zvonovice)
  • ROUS MAREK (Jiřice u Miroslavi)
  • ROŽIVA a.s. (Kašnice)
  • SIČ FRANTIŠEK (Brod nad Dyjí)
  • SKOPALÍKOVÁ DAGMAR (Brno)
  • Společné družstvo Pomoraví (Lanžhot)
  • SUIGAL CZ s.r.o. (Hrotovice)
  • Šebesta Dolní Dunajovice, spol. s r.o. (Březí)
  • ŠEBESTA VOJTĚCH (Drnholec)
  • ŠEBESTOVÁ ANNA (Drnholec)
  • ŠEDIVÁ SLAVOMILA (Kašnice)
  • ŠIMBERA STANISLAV (Dolní Dunajovice)
  • ŠIMEK JOSEF, Ing. (Novosedly)
  • ŠLICHTA JAROSLAV (Hlohovec)
  • ŠLICHTA JAROSLAV (Hlohovec)
  • TCL, s.r.o. (Brno)
  • TRČKA JAN, Ing. (Bulhary)
  • TRČKA JOSEF (Hlohovec)
  • UHER JOSEF (Lanžhot)
  • UHROVÁ KRISTÝNA (Lanžhot)
  • Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (Měřín)
  • V I V A Valtice, s.r.o. (Valtice)
  • VALÁŠKOVÁ JIŘINA (Drnholec)
  • VALIHRACH ANTONÍN (Násedlovice)
  • VALIHRACH FRANTIŠEK (Krumvíř)
  • VALIHRACH FRANTIŠEK (Krumvíř)
  • VALIHRACH MARTIN (Krumvíř)
  • VĚCHET JAROSLAV (Kašnice)
  • VERITAS spol. s r.o. (Bošovice)
  • VESELÝ LUDĚK (Morkůvky)
  • VESELÝ PAVEL (Židlochovice)
  • VH Agroton s.r.o. (Velké Hostěrádky)
  • Vinařství Čech s.r.o. (Tvrdonice)
  • Vinařství Kovacs s.r.o. (Novosedly)
  • VINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV a.s. (Mikulov)
  • Vinařství Mikulov s.r.o. (Mikulov)
  • Vinice Vnorovy, s.r.o. (Velké Pavlovice)
  • Vinofol, s.r.o. (Brno)
  • Vinofrukt, a.s. (Dolní Dunajovice)
  • VLK LEOPOLD, Ing. (Hlohovec)
  • VODÁK KAREL (Brumovice)
  • VOLAŘÍK MIROSLAV, Ing. (Dolní Dunajovice)
  • VOTAVA JAROSLAV (Břeclav)
  • WEIGL, spol. s r.o. (Mikulov)
  • Wilfried Stöger, org. složka v ČR (Mikulov)
  • WOZNICA TOMÁŠ (Drnholec)
  • ZAHRADNÍČKOVÁ KAMILA (Brno)
  • ZÁMEČNÍK JIŘÍ (Dolní Dunajovice)
  • ZEČI - SADY s.r.o. (Boleradice)
  • ZEČI, spol. s r.o. (Boleradice)
  • ZEMAS, a.s. (Archlebov)
  • ZEMAX Šitbořice, a.s. (Šitbořice)
  • Zemědělské družstvo Bulhary (Bulhary)
  • Zemědělské družstvo Sedlec u Mikulova (Sedlec)
  • ZENO zemědělská spol. s r.o. (Nový Přerov)
  • ZEVA, spol. s r.o. (Hrušovany nad Jevišovkou)
  • ZICH VLADIMÍR, Ing. (Mikulov)
  • ZVONAŘ ROMAN (Ořechov)

Česká Lípa

  • AGRIP s.r.o. (Liberec)
  • AGRO Skalice s.r.o. (Skalice u České Lípy)
  • Angusland s.r.o. (Zákupy)
  • APALOSA LB s.r.o. (Liberec)
  • BÍLEK ADAM (Horní Police)
  • Biochov s.r.o. (Jablonné v Podještědí)
  • CALTA TOMÁŠ, Ing. (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • CASCA, a.s. (Praha)
  • ČERMÁKOVÁ HANA (Mařenice)
  • Českolipská farma s.r.o. (Zákupy)
  • Českolipská zemědělská a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • Dartex-CX spol. s r.o. (Dubnice)
  • Děčínská zemědělská a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • EDRI, s.r.o. (Zákupy)
  • Ekofarma Postřelná, s.r.o. (Jablonné v Podještědí)
  • Farma Javorská, a.s. (Horní Police)
  • Farma Lípa s. r. o. (Zákupy)
  • Farma Ploučnice a.s. (Horní Police)
  • Farma Pokratice, s.r.o. (Zákupy)
  • Farma Radeč, a.s. (Horní Police)
  • Farma Slunečná s.r.o. (Nový Bor)
  • Farma Svitavka s.r.o. (Zákupy)
  • Farma Šenov s.r.o. (Nový Bor)
  • Farma Valteřice, a.s. (Horní Police)
  • Farma zelená sedma, s.r.o. (Horní Police)
  • FARMA-SIXTA, s.r.o. (Tuhaň)
  • FIDRANT JIŘÍ (Úštěk)
  • FILIPOVÁ HANA (Česká Lípa)
  • FOLAUFOVÁ ANNA (Bohatice)
  • FRINTA ANTONÍN (Jablonné v Podještědí)
  • FULJER MICHAL (Nový Bor)
  • HARTL VLADIMÍR (Děčín)
  • HARTLOVÁ ZDEŇKA (Kamenický Šenov)
  • HLAVAČÍK JAN (Svojkov)
  • HORVÁTH LADISLAV (Zdislava)
  • HRABĚ JIŘÍ (Dubá)
  • HRADECKÝ JINDŘICH (Mařenice)
  • HROCH DAVID, Ing. (Česká Lípa)
  • HROMAS JAN, Ing. (Stvolínky)
  • HRUŠKA JAN (Krompach)
  • HUBIČKA JIŘÍ (Sloup v Čechách)
  • HYKEŠ PRAVOSLAV (Česká Lípa)
  • JAGRA spol. s r.o. (Jablonné v Podještědí)
  • Janovická farma, a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • JÍLKOVÁ IVA (Zákupy)
  • JIRMÁSEK MILOŠ (Krompach)
  • JÍŠA ADAM (Radvanec)
  • KARBUS JIŘÍ (Nový Bor)
  • KAŠEOVÁ IRENA (Jablonné v Podještědí)
  • KAVALCOVÁ JITKA (Úštěk)
  • KHOL MARCEL (Okrouhlá)
  • KOMANEC MILOŠ (Praha)
  • KRÁTKÝ ZDENĚK (Cvikov)
  • KREJZOVÁ MILENA, PaedDr. (Záryby)
  • KROUTIL JIŘÍ (Jablonné v Podještědí)
  • KUČERA JOSEF (Heřmanov)
  • KUČEROVÁ LENKA (Cvikov)
  • KŮŽELOVÁ PAVLA (Zdislava)
  • LAIPERTOVÁ KATEŘINA (Mařenice)
  • LÁRYŠ DUŠAN (Cvikov)
  • LEMFELD ONDŘEJ (Jablonné v Podještědí)
  • Limagro s.r.o. (Zákupy)
  • LIŠKA LUKÁŠ (Zákupy)
  • LUKAVCOVÁ IVANA (Velký Valtinov)
  • LYEROVÁ KAROLÍNA (Praha)
  • MAČEK JIŘÍ (Velký Valtinov)
  • MAESTOSO Luna spol. s r.o. (Mimoň)
  • MÁNEK JIŘÍ (Mařenice)
  • MAROUNEK JAROSLAV (Česká Lípa)
  • Mařenická farma, a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • MIKADA s.r.o. (Ralsko)
  • NOVÁK VLADIMÍR (Tuhaň)
  • OCH JOSEF (Nový Oldřichov)
  • PEŠÁKOVÁ MARIE (Mimoň)
  • PETRŽÍLKA ANTONÍN (Líbeznice)
  • PICEK MILAN (Ralsko)
  • PILZ GUSTAV (Svojkov)
  • PLACHÁ JAROSLAVA (Česká Lípa)
  • PLOUŽNICE, spol. s r.o. (Ralsko)
  • PORŠ OLEG (Česká Lípa)
  • PULEC ZBYNĚK, PhDr. (Benešov nad Ploučnicí)
  • PV - Cvikov s.r.o. (Jablonné v Podještědí)
  • RADOUŠOVÁ JAROSLAVA (Teplice)
  • REJN PAVEL (Česká Lípa)
  • ROMANOVSKÝ TOMÁŠ (Polevsko)
  • ROVS s.r.o. (Jablonné v Podještědí)
  • Silo Střednice, spol. s r.o. (Vysoká)
  • SIXTA JAN (Tuhaň)
  • Sociální farma s.r.o. (Zákupy)
  • Statek Starý Týn s.r.o. (Skalice u České Lípy)
  • Statek Vodňanský s.r.o. (Blíževedly)
  • STEBELSKÝ MICHAL, DiS. (Rynoltice)
  • STEKLÝ MILOŠ (Chlum)
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace (Česká Lípa)
  • SUK JAN, JUDr. (Roztoky)
  • SYNEK VLADIMÍR (Zákupy)
  • SYNEK VLADIMÍR (Zákupy)
  • ŠANTRŮČKOVÁ DAGMAR (Doksy)
  • ŠILHANOVÁ MARIE (Nová Ves)
  • ŠORFOVÁ LADISLAVA (Svojkov)
  • ŠŤASTNÝ MARTIN (Cvikov)
  • ŠULC IVAN (Nový Oldřichov)
  • TATOUŠEK JAN (Stružnice)
  • TOMEŠKA JAN (Praha)
  • TRAVIČKA GREEN, s.r.o. (Praha)
  • TUČEK MARTIN (Volfartice)
  • Týn v Podbezdězí, s.r.o. (Doksy)
  • ÚPK AGRO (Chodouň)
  • URBAN MAREK (Nový Oldřichov)
  • VAĎURA JAROSLAV (Svojkov)
  • Valdovská zemědělská, a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • VÁVRA JAN (Česká Lípa)
  • VÁVRA MARTIN (Praha)
  • VIA LONGA s.r.o. (Praha)
  • WAGNER MAREK (Jablonné v Podještědí)
  • Zákupská farma, s.r.o. (Zákupy)
  • Zelená farma s.r.o. (Horní Police)
  • Zelená louka s.r.o. (Lovečkovice)
  • Zelená pastva s.r.o. (Zákupy)
  • ZELENKA JAN (Dubá)
  • ŽAMPACH JIŘÍ (Praha)

České Budějovice

  • "AGROM spol. s r.o. Zborov" (Ledenice)
  • "ZETA-NOVA Strážkovice s.r.o." (Strážkovice)
  • AGRA Zvíkov spol. s r.o. (Lišov)
  • Agro - Hochstaffl, s.r.o. (České Budějovice)
  • BÁRTL VÁCLAV, Ing. (Hlavatce)
  • BÁRTLOVÁ JITKA (Hlavatce)
  • BENDÍK MICHAL (Velký Osek)
  • BERÁNEK TOMÁŠ (Jílovice)
  • BLAŽKOVÁ MARIE (Strážkovice)
  • BRABCOVÁ JIŘINA (Srubec)
  • ČÍHAL PETR (Štěpánovice)
  • DAMA DAMA s.r.o. (Trhové Sviny)
  • Drexler Anton Agrar s.r.o. (Horní Kněžeklady)
  • EPIGON A s.r.o. (Ledenice)
  • ESAUL, a.s. (České Budějovice)
  • FARKA MARTIN (Trhové Sviny)
  • FARKA STANISLAV (Ledenice)
  • FARKOVÁ VĚRA (Trhové Sviny)
  • FARMA SUCHÁ spol. s r.o. (Borek)
  • FENCL PETR (Dubičné)
  • FILIP VLASTISLAV (Hlincová Hora)
  • FRANĚK TOMÁŠ, Ing. (Mladošovice)
  • FUČÍK JAN (Roudné)
  • FUČÍK JIŘÍ (Roudné)
  • GRAMAN JAROSLAV (Komařice)
  • GRAMAN PETR (Komařice)
  • HEJNA MIROSLAV (Ledenice)
  • HERDA ROSTISLAV (Borovany)
  • HINTERHÖLZ JAROSLAV (Ledenice)
  • HRÁDEK VÁCLAV (Ledenice)
  • HRONEK PAVEL (Ledenice)
  • HRUŠKA JAROSLAV, Ing. (Borovany)
  • CHALUPA JAN (Pištín)
  • CHUCHLOVÁ ANDREA (Jílovice)
  • JANATA MARTIN (České Budějovice)
  • JEZLOVÁ ANNA (Trhové Sviny)
  • JINDRA FRANTIŠEK (Petříkov)
  • JIRAN VLADIMÍR (Hlavatce)
  • KALENA JAN, Ing. (Petříkov)
  • KALENA TOMÁŠ, Ing. (Trhové Sviny)
  • KÁPL FRANTIŠEK (Jílovice)
  • KÁPL FRANTIŠEK (Ločenice)
  • KAŠTIL ČENĚK (Římov)
  • KOCINA VÁCLAV (Petříkov)
  • KOLAFOVÁ LENKA (Srubec)
  • KOŠÍČEK JAN (Petříkov)
  • KOŠÍČEK STANISLAV (Srubec)
  • KOZEL MIROSLAV (Sedlec)
  • KRÁL FRANTIŠEK (Nové Hrady)
  • KRÁL ŠTĚPÁN (Jílovice)
  • KULTOVÁ LENKA (Srubec)
  • KUTIŠ ZBYNĚK (Trhové Sviny)
  • KVĚTOŇ KAREL (Ledenice)
  • LEBEDA JOSEF (Strážkovice)
  • LEJSEK MIROSLAV (Trhové Sviny)
  • LEŠTINA MIROSLAV (Mladošovice)
  • LUMOS s.r.o. (České Budějovice)
  • MATOUŠ FRANTIŠEK (Srubec)
  • MÍČKA ANTONÍN (Petříkov)
  • MÍČKA MIROSLAV (Petříkov)
  • MÍČKA VÁCLAV (Ledenice)
  • NEUBERG JIŘÍ (Borovany)
  • Nová Hospoda s.r.o. (Sedlec)
  • OPEKAR JIŘÍ, Ing. (Trhové Sviny)
  • PÁRTL MARTIN, Bc. (České Budějovice)
  • PAVLÍK DUŠAN (Borovany)
  • PILEČEK ZBYNĚK (Olešník)
  • PINTAME s.r.o. (Petříkov)
  • PODOLÁK JIŘÍ (Mladošovice)
  • PODOLÁK JIŘÍ, Ing. (Mladošovice)
  • PODOLÁKOVÁ IVANA (Mladošovice)
  • Polžov s.r.o. (Mokrý Lom)
  • RUBÁŠ PETR (Borovany)
  • ŘEHOVSKÁ MILUŠE (Zvíkov)
  • SEDLÁČKOVÁ PETRA (Borovany)
  • STANĚK JAN (Hlavatce)
  • STIBOR DAVID (Borovany)
  • STRNAD ADOLF (Olešník)
  • SWONIA, a.s. (Praha)
  • SÝKORA TOMÁŠ, DiS. (Borovany)
  • ŠAFÁŘ JOSEF (Zvíkov)
  • ŠAFÁŘOVÁ MIROSLAVA (Zvíkov)
  • ŠEDIVÝ TOMÁŠ (Trhové Sviny)
  • ŠIMEK JAN (České Budějovice)
  • ŠINDELÍŘ JOSEF (Trhové Sviny)
  • ŠTINDL VÁCLAV (Srubec)
  • TÁJEK JAROSLAV (Zvíkov)
  • TAJER LUBOMÍR (České Budějovice)
  • TVAROHOVÁ HELENA (Borovnice)
  • UHLÍŘ JAROSLAV (České Budějovice)
  • VACKOVÁ MAGDALENA (Komařice)
  • VACLÍK VÁCLAV (Mokrý Lom)
  • VACLÍK VÁCLAV (Mokrý Lom)
  • VAJA AGRO s.r.o. (Svatý Jan nad Malší)
  • VEJSADA MARTIN (Dobrá Voda u Českých Budějovic)
  • VIKTORA JAROSLAV (Ločenice)
  • VNUK MILOŠ (Komařice)
  • VOBR VÁCLAV, Bc. (Zliv)
  • VOVES JOSEF (Dívčice)
  • VRÁBLÍK MIROSLAV, Ing. (Trhové Sviny)
  • WITZANY JIŘÍ, Ing. (Jílovice)
  • WITZANY JOSEF (Jílovice)
  • ZABILKOVÁ JANA (Jílovice)
  • Zemědělské družstvo Ločenice (Ločenice)
  • Zemědělské obchodní družstvo "Blata" (Sedlec)
  • Zemědělské obchodní družstvo Borovany (Borovany)
  • Zemědělské obchodní družstvo Olešník (Olešník)

Český Krumlov

  • AGRA Netřebice s.r.o. (Netřebice)
  • BALEK MARTIN (Zubčice)
  • BELEŠ LADISLAV (Kaplice)
  • ČÍŽEK KAREL (Velešín)
  • ČUTA PAVEL (Kaplice)
  • DVOŘÁK FRANTIŠEK (Netřebice)
  • Eco Farm CZ s.r.o. (Frymburk)
  • Farma Cetviny s.r.o. (Kaplice)
  • Farma Frymburk s.r.o. (Kaplice)
  • FARMA MÁŠL s.r.o. (Střítež)
  • HOUDEK PETR (Velešín)
  • HRAD JAROSLAV (Boršov nad Vltavou)
  • KOVÁŘÍK JOSEF (Kaplice)
  • MÁŠL MARTIN (Střítež)
  • MÁŠLOVÁ DANA (Střítež)
  • PETROVIČ VÁCLAV (Kaplice)
  • ROUHA FRANTIŠEK (Velešín)
  • ŠIKL JIŘÍ (Kaplice)
  • ŠÍTAL VÁCLAV (Mojné)
  • ŠTĚPÁN JAN (Frymburk)
  • ŠTĚTINA JAROSLAV (Zvíkov)
  • TOŠIL JIŘÍ (Mšené-lázně)
  • VELACHOVÁ KAROLÍNA (České Budějovice)
  • VESELÝ ZDENĚK (Kamenný Újezd)
  • Zemědělské družstvo Mojné (Mojné)
  • Zemědělské družstvo Netřebice (Netřebice)

Děčín

  • AGROPOS SLUŽBY s.r.o. (Heřmanov)
  • AgroRumburk Farming s. r. o. (Praha)
  • BENC MARTIN (Staré Křečany)
  • BPS LESNÁ s.r.o. (Děčín)
  • BRABENEC PETR (Staré Křečany)
  • BUBEN KAREL (Malšovice)
  • DASTYCH PETR (Krásná Lípa)
  • DEVÁTÝ MARTIN (Chřibská)
  • DOUŠA FRANTIŠEK (Verneřice)
  • FAFLÁK MIROSLAV (Krásná Lípa)
  • FIALA PAVEL, Ing. (Šluknov)
  • FRIML VÍT, Mgr. (Chřibská)
  • FÜHRICHOVÁ VERONIKA (Šluknov)
  • GEZ spol. s r.o. (Varnsdorf)
  • HAJNÁ VERONIKA (Rumburk)
  • HALAMKOVÁ VERONIKA (Chřibská)
  • HAMPL ZDENĚK (Arnoltice)
  • HANYKÝŘ PAVEL (Horní Podluží)
  • HARTL VLADIMÍR (Děčín)
  • HEJDUK OLDŘICH (Varnsdorf)
  • HERMAN ANTON (Varnsdorf)
  • HONZA MARTIN (Růžová)
  • IVAN STANISLAV (Dobkovice)
  • JANIŠOVÁ ANNA (Krásná Lípa)
  • JEHLIČKA LADISLAV (Děčín)
  • JINDRA ZDENĚK (Rumburk)
  • JOB FRANTIŠEK (Varnsdorf)
  • JOB MARTIN (Varnsdorf)
  • Jurtissimo, s.r.o. (Děčín)
  • KOLDA STANISLAV (Jílové)
  • KOŘÍNEK ZDENĚK (Děčín)
  • Královská jezdecká společnost z.s. (Šluknov)
  • KUDLA BOHUMIL (Varnsdorf)
  • KUDLA LUBOŠ (Horní Podluží)
  • KUDLOVÁ LUCIE (Horní Podluží)
  • LIESEL MARTIN (Děčín)
  • LOMOZ JAN (Libouchec)
  • MACHAČ JAN, Ing. (Chřibská)
  • MALYPETROVÁ IVA (Chřibská)
  • MAXIN IMRICH (Staré Křečany)
  • MAXIN IMRICH (Staré Křečany)
  • MAXIN PETR (Staré Křečany)
  • MAXINOVÁ KATEŘINA (Staré Křečany)
  • MEDUNOVÁ JANA (Jílové)
  • MERTLOVÁ DAGMAR (Rumburk)
  • MetalPlast Lipník n. B. a.s. (Lipník nad Bečvou)
  • MM AGRO s.r.o. (Lobendava)
  • NETÍKOVÁ JANA (Děčín)
  • NEVRLÝ ADOLF (Rumburk)
  • OPAT PAVEL (Rokycany)
  • OPATOVÁ EVA (Malšovice)
  • PASOVSKÝ BOHUSLAV (Varnsdorf)
  • PEJČOCH PAVEL (Rumburk)
  • PETRUŽÁLEK JAROMÍR (Horní Podluží)
  • POKORÁKOVÁ LUCIE (Varnsdorf)
  • PROCHÁZKOVÁ ZUZANA, MUDr. (Ústí nad Labem)
  • PROVAZNÍK DAVID (Děčín)
  • První malšovická s.r.o. (Malšovice)
  • Ranč K z.s. (Šluknov)
  • RÝDL JOSEF (Staré Křečany)
  • RÝDL JOSEF (Rumburk)
  • ŘEHÁKOVÁ TEREZIE (Děčín)
  • SADÍLEK MARTIN (Rumburk)
  • SADÍLEK VLADIMÍR (Rumburk)
  • SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. (Rumburk)
  • SLIWAK IVAN (Rumburk)
  • SOBOTKOVÁ JANA (Arnoltice)
  • SOBOTKOVÁ MARTINA (Praha)
  • SOLAR JAN SEVERIN (Rybniště)
  • Statek Mitrov, a.s. (Strážek)
  • STELMAŠČUK JOSEF (Šluknov)
  • STRAKA KAREL (Děčín)
  • STREJC JAROSLAV (Rumburk)
  • STRUŽINSKÝ LIBOR (Labská Stráň)
  • Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace (Děčín)
  • SÝKOROVÁ KATEŘINA, Bc. (Jílové)
  • SYROVÁTKA JAN (Chřibská)
  • ŠÍR MIROSLAV (Malšovice)
  • ŠKVOR MARCEL (Rybniště)
  • ŠOUREK ROMAN (Dobkovice)
  • ŠTĚDRA JAROSLAV (Praha)
  • ŠTRUPL LADISLAV (Rumburk)
  • ŠUSTA JOSEF (Varnsdorf)
  • VANĚK JIŘÍ (Jílové)
  • VODIČKA TOMÁŠ (Děčín)
  • VOLAVKA PETR (Malšovice)
  • VONDRA MICHAL (Radonice)
  • VONKOVÁ ANNA (Děčín)
  • Zemědělství Malšovice s.r.o. (Malšovice)
  • ZEMSPOL s.r.o. (Velký Šenov)

Domažlice

  • AGROŽIV Sdružení zemědělců, s.r.o. (Vidice)
  • Druhá Poběžovická, a.s. (Poběžovice)
  • EBENHÖH RENÉ (Třemešné)
  • FIŠPERA MARTIN (Stráž)
  • HALAVIČ JOSEF, Ing. (Poběžovice)
  • MALHAUS DANIEL (Mutěnín)
  • MSM – LANDWIRTSCHAFTS s.r.o. (Stráž)
  • Pozep Vlkanov s.r.o. (Vlkanov)
  • STEINBACH ONDŘEJ (Postřekov)
  • VEBER JAN (Hostouň)
  • VEBER MIROSLAV (Hostouň)
  • VHC - holding, a.s. (Třemošná)

Frýdek-Místek

  • AGRICOOP Třinec a.s. (Třinec)
  • AGROSKOT s.r.o. (Třinec)
  • BKOTERLA s.r.o. (Třinec)
  • CICHÁ DARINA (Třinec)
  • DACHO ANTON (Mosty u Jablunkova)
  • Družstvo Raškovice (Vyšní Lhoty)
  • EKOFARMA HYRNIK s.r.o. (Bystřice)
  • EkoFarma Milíkov s.r.o. (Milíkov)
  • Farma Krásná s.r.o. (Krásná)
  • JAKUBKOVÁ ANNA (Řeka)
  • KALETA MARIÁN (Český Těšín)
  • KOTAJNY GUSTAV (Český Těšín)
  • KOVALSKÁ LENKA (Kunčice pod Ondřejníkem)
  • KŘIŽÁNEK PETR (Třinec)
  • KUFA MIROSLAV (Mosty u Jablunkova)
  • LIBERDOVÁ EVA (Třinec)
  • MICHALIK RADEK (Český Těšín)
  • NETIS, a.s. (Návsí)
  • NIEDOBA MILAN (Třinec)
  • NIEDOBA PETR (Nýdek)
  • NIEMIEC CZESŁAW (Český Těšín)
  • PIWKO DANIEL (Ropice)
  • PYSZKO JAN (Návsí)
  • PYSZKO MARTIN (Mosty u Jablunkova)
  • PYSZKOVÁ DANA (Mosty u Jablunkova)
  • ROMAN KAREL (Třinec)
  • SKUPIEŃ KAREL (Písek)
  • STEFEK TOMÁŠ (Návsí)
  • STEFKOVÁ RENATA (Návsí)
  • SZMEKOVÁ MIRIAM (Návsí)
  • WANIA MAREK (Ropice)
  • WANIA PAVEL (Ropice)
  • WOREK ROMAN (Třinec)

Havlíčkův Brod

  • ADAM ROMAN (Dolní Město)
  • ADAMOVÁ MONIKA (Radostín)
  • AGRO PODLESÍ, a.s. (Červené Janovice)
  • AGRO Posázaví, a.s. (Okrouhlice)
  • Agromilk, družstvo vlastníků (Ovesná Lhota)
  • Agroprodukt plus a.s. (Světlá nad Sázavou)
  • BÁRTOVÁ LUDMILA (Habry)
  • BAŠTA DAVID, Ing. (Světlá nad Sázavou)
  • BEZOUŠKA MARTIN (Ždírec nad Doubravou)
  • BEZOUŠKA MICHAL (Ždírec nad Doubravou)
  • BGS Servisní s.r.o. (Světlá nad Sázavou)
  • DANIEL MILAN (Ždírec nad Doubravou)
  • DOLEJŠ MARTIN (Sázavka)
  • DOMKÁŘ PETR (Havlíčkův Brod)
  • DVOŘÁK PAVEL (Havlíčkův Brod)
  • ENDRLE PETR (České Budějovice)
  • F A D O M s.r.o. (Dolní Město)
  • FARMA V POLÍCH, spol. s r.o. (Světlá nad Sázavou)
  • Ferosym, spol. s r.o. (Praha)
  • FIALA MILAN (Havlíčkův Brod)
  • FIKAR JAN (Radostín)
  • FIKAR VÍT (Radostín)
  • FIKAROVÁ MARIE (Radostín)
  • forsthaus N s.r.o. (Světlá nad Sázavou)
  • FRANCL PAVEL, Ing. (Pavlov)
  • HEJTMÁNEK JAN (Praha)
  • HRTÚS MIROSLAV (Havlíčkův Brod)
  • HRTÚSOVÁ JANA (Havlíčkův Brod)
  • CHROUSTOVSKÝ ANTONÍN (Havlíčkův Brod)
  • JONÁK JIŘÍ (Veselý Žďár)
  • JONÁŠ MARTIN (Krucemburk)
  • JOSKA LUDĚK (Ždírec nad Doubravou)
  • KADLEC RADEK (Kamenná Lhota)
  • KAFKA JOSEF (Bačkov)
  • KLOFÁČ JAROSLAV (Věž)
  • KLOFÁČ JAROSLAV (Havlíčkův Brod)
  • KRUNTORÁD MIROSLAV (Habry)
  • KUBÁT PETR (Světlá nad Sázavou)
  • KUBÁTOVÁ ANNA (Světlá nad Sázavou)
  • Malčínská, a.s. (Malčín)
  • MALÝ VOJTĚCH (Lípa)
  • MATOUŠEK RICHARD (Chrtníč)
  • MICHALÍČEK MILOSLAV (Řečice)
  • NATUR HB, s.r.o. (Havlíčkův Brod)
  • NĚMEC VÍT (Podmoklany)
  • NOVÁK JAROSLAV (Havlíčkův Brod)
  • NOVOTNÝ MICHAL (Havlíčkův Brod)
  • PANSKÝ JAN (Okrouhlice)
  • PANSKÝ RADEK (Havlíčkův Brod)
  • PAZDERKA FRANTIŠEK (Habry)
  • PECA JAN (Nová Ves u Leštiny)
  • PEŇÁSOVÁ MARIE (Havlíčkův Brod)
  • PODHRADÍ, s.r.o. (Lipnice nad Sázavou)
  • POLÁK JAROSLAV (Paběnice)
  • POLNICKÝ JOSEF (Ovesná Lhota)
  • PROKŠ ANTONÍN (Lipnice nad Sázavou)
  • RUT MARTIN (Služátky)
  • RÝDL JOSEF (Ledeč nad Sázavou)
  • SEMRÁD ONDŘEJ (Leština u Světlé)
  • Solmilk a. s. (Olešná)
  • SOUKENÍKOVÁ MAGDA (Vysoká)
  • SSHB AGRO s.r.o. (Havlíčkův Brod)
  • STATEK Horní Studenec, s.r.o. (Krucemburk)
  • STEHLÍK STANISLAV (Havlíčkův Brod)
  • Svitalka s.r.o. (Jihlava)
  • ŠEMÍK MARTIN (Ovesná Lhota)
  • TVRDÍK LUKÁŠ (Číhošť)
  • VESELSKÝ FRANTIŠEK (Habry)
  • VLÁŠEK FRANTIŠEK (Bačkov)
  • VLÁŠEK JAN (Bačkov)
  • VOJÍŘ ROMAN (Ledeč nad Sázavou)
  • VOJTĚCH JAROMÍR (Habry)
  • VRCHA a.s. (Jedlá)
  • VRZÁK VÁCLAV (Lučice)
  • VYDRÁŘ ROSTISLAV (Okrouhlice)
  • Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o. (Havlíčkův Brod)
  • ZELENÉ ÚDOLÍ EKO s.r.o. (Číhošť)
  • ZEMAEND s.r.o. (Praha)
  • Zemědělská a.s. Krucemburk,akciová společnost (Krucemburk)
  • Zemědělská a.s. Lučice (Praha)
  • Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s. (Horní Krupá)
  • Zemědělská výroba Bartoušov s.r.o. (Praha)
  • Zemědělské družstvo Bačkov (Bačkov)
  • Zemědělské družstvo Maleč (Maleč)
  • Zemědělské družstvo Okrouhlička (Okrouhlička)
  • Zemědělské družstvo Pozovice (Štoky)
  • Zemědělské družstvo Sázavka (Sázavka)
  • Zemědělské družstvo Trpišovice (Trpišovice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Kámen (Kámen)
  • ZMEK LUKÁŠ (Okrouhlice)
  • ZMEK TOMÁŠ (Praha)
  • ZMEKOVÁ MARTINA (České Budějovice)
  • ZMEKOVÁ TEREZA (Okrouhlice)
  • ZS Vysočina, a.s. (Havlíčkův Brod)

Hodonín

  • AGRO D.U., s.r.o. (Archlebov)
  • AGRO Vnorovy, a.s. (Vnorovy)
  • AGRO Žádovice s.r.o. (Žádovice)
  • AGROLIP, a.s. (Lipov)
  • AGRONAVI s.r.o. (Vlkoš)
  • AGROS farmy morava s.r.o. (Kyjov)
  • BACHAN ANTONÍN (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • BAŇAŘ TOMÁŠ (Strážnice)
  • BENEDÍK TOMÁŠ (Veselí nad Moravou)
  • BÍLEK PAVEL (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • BLATA JAN, Ing. (Šardice)
  • BST Real s.r.o. (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • BUBENÍK PAVEL (Uherský Ostroh)
  • BUČKOVÁ JIŘINA (Sudoměřice)
  • CÁPEK LADISLAV (Šardice)
  • CÍCHA TOMÁŠ (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • CICHÝ DALIBOR, Ing. (Svatobořice-Mistřín)
  • CRHOUNEK MILOŠ (Kostelec)
  • ČEREŠŇÁK JAN (Lipov)
  • DEDEK DALIBOR, Ing. (Brno)
  • ĎURAČKOVÁ FRANTIŠKA (Dražůvky)
  • FRYDRYCH KAREL (Žarošice)
  • GLOZA PAVEL (Veselí nad Moravou)
  • GREGOROVIČ JAN (Šardice)
  • GREGOROVIČ MAREK (Šardice)
  • GREGOROVIČOVÁ MARTINA (Šardice)
  • GREGOROVIČOVÁ RADOMÍRA (Šardice)
  • HANAČÍK ZDENĚK (Šardice)
  • HRUŠKA PAVEL (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • HRUŠKA PETR (Blatnička)
  • HRUŠKOVÁ MARTINA (Blatnička)
  • CHALOUPKA PETR, Ing. (Archlebov)
  • CHRENČÍK MARTIN (Louka)
  • Ježovské vinohrady, s.r.o. (Kyjov)
  • KOBZA MARTIN (Archlebov)
  • KONEČNÝ MARTIN (Lovčice)
  • KŘÍŽAN PAVEL (Hroznová Lhota)
  • KV AGRO s.r.o. (Veselí nad Moravou)
  • LIPINA-AGRO s.r.o. (Hrubá Vrbka)
  • LONE - ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r.o. (Násedlovice)
  • MACHALA JOSEF (Veselí nad Moravou)
  • MACHÁLEK PAVEL (Archlebov)
  • MAŇÁK ŠTĚPÁN (Žádovice)
  • MAŇÁK ŠTĚPÁN (Žádovice)
  • MARADOVÁ BOŽENA (Šardice)
  • Maso-závod Hovorany, spol. s.r.o. (Čejkovice)
  • MĚCHURA MILOSLAV (Šardice)
  • MĚCHUROVÁ MARIE (Šardice)
  • MEZULIÁNÍK ZDENĚK (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • MINAŘÍK JOSEF (Blatnička)
  • MINAŘÍK MIROSLAV (Blatnička)
  • MINAŘÍK TOMÁŠ (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • MINAŘÍKOVÁ MARCELA (Blatnička)
  • MINAŘÍKOVÁ MARCELA, Mgr. (Blatnička)
  • MORAVANSKÝ LUBOMÍR, Ing. (Kyjov)
  • MOUDRÝ EMIL (Věteřov)
  • NEKARDA TOMÁŠ (Veselí nad Moravou)
  • NĚMEČEK JAN (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • Ostrožsko, a.s. (Ostrožská Lhota)
  • OŠŤÁDAL MILAN, Ing. (Svatobořice-Mistřín)
  • OŠŤÁDALOVÁ ZUZANA, Ing. (Svatobořice-Mistřín)
  • PAVKA JOSEF (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • PAVKOVÁ KATEŘINA (Strážnice)
  • PETRUCHA JAN (Kněždub)
  • PETRUCHOVÁ MARIE (Kněždub)
  • PODCHŘIBÍ JEŽOV, a.s. (Skalka)
  • PROKEŠ PAVEL, Ing. (Moravany)
  • RK Náklo, s.r.o. (Ratíškovice)
  • Rolnická a.s. Hroznová Lhota (Kozojídky)
  • ŘIČICA KAREL (Veselí nad Moravou)
  • ŘÍHA PETR (Vnorovy)
  • SADY CZ, s.r.o. (Bzenec)
  • SALÁKOVÁ EVA (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • Samostatně hospodařící rolníci, spol. s r.o. (Lipov)
  • SLAVÍK JAN (Vnorovy)
  • Slovácké ořechy, s.r.o. (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • SLOVÁCKÝ STATEK, spol. s r.o. (Hodonín)
  • SLOVÁČKOVÁ JAROSLAVA (Želetice)
  • SMETKA ROMAN (Hrubá Vrbka)
  • SOVIŠ DUŠAN (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • SOVIŠOVÁ KATEŘINA (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • STATEK DRAŽŮVKY, družstvo (Archlebov)
  • SVOBODA ROSTISLAV (Petrov)
  • SVOBODA VÁCLAV (Žarošice)
  • SVOBODOVÁ SILVIE (Petrov)
  • Svornost Těmice, a.s. (Těmice)
  • ŠALŠA VÁCLAV (Kyjov)
  • UHMAN TOMÁŠ (Strážnice)
  • UŘIČÁŘ JIŘÍ (Tvarožná Lhota)
  • UŘIČÁŘ JIŘÍ, Ing. (Tvarožná Lhota)
  • VALIHRACH PETR (Kyjov)
  • Vinařská společnost s.r.o. (Blatnička)
  • Vinařství U Dvou lip s.r.o. (Hýsly)
  • Vinice Vnorovy, s.r.o. (Velké Pavlovice)
  • VÍNO BLATEL, a.s. (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • Vitis spol. s r.o., (Strážnice)
  • VLAŠIC PAVEL, Ing. (Šardice)
  • VSV, a.s. (Vracov)
  • VYSKOČILOVÁ ALENA (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
  • ZAJÍČEK ANTONÍN (Veselí nad Moravou)
  • Zemagro, spol. s r.o. (Archlebov)
  • ZEMAS, a.s. (Archlebov)
  • Zemědělská akciová společnost Nivnice (Nivnice)
  • Zemědělské družstvo VESELAN (Veselí nad Moravou)
  • ZERA, a.s. (Ratíškovice)
  • Žerotín, a.s. (Strážnice)

Hradec Králové

  • AGRO DZ, s.r.o. (Starý Bydžov)
  • Agro NEYRINCK s.r.o. (Chlumec nad Cidlinou)
  • AGRO SLATINY a.s. (Slatiny)
  • ANDRYSEK JIŘÍ (Mlékosrby)
  • ANDRYSEK JIŘÍ, Ing. (Mlékosrby)
  • BAREŠ JAROSLAV (Lužec nad Cidlinou)
  • Biofarma Skřeněř s.r.o. (Praha)
  • ČERNÝ MICHAL (Nový Bydžov)
  • Česká osiva Chlumec spol. s r.o. (Nové Město)
  • DOLEŽAL JAN (Hradec Králové)
  • DRAHOKOUPIL MIROSLAV (Chlumec nad Cidlinou)
  • FORBELSKÝ FILIP (Skřivany)
  • FUTERA KAREL (Skřivany)
  • FytAgro s.r.o. (Všestary)
  • HÁLA JAROSLAV (Lužec nad Cidlinou)
  • HÁLA JOSEF (Nepolisy)
  • HLADÍK JIŘÍ (Měník)
  • JANOUCH ALEŠ (Nový Bydžov)
  • KLOUČEK BOHUMIL (Mlékosrby)
  • KOMÁREK MILAN (Lužec nad Cidlinou)
  • Lovčická zemědělská a.s. (Lovčice)
  • NOVÁK PETR, Bc. (Hlušice)
  • ORT ZDENĚK (Starý Bydžov)
  • ORTOVÁ LUDMILA (Starý Bydžov)
  • PODNECKÝ MIROSLAV, Ing. (Převýšov)
  • RYŠAVÝ ZBYNĚK (Lužec nad Cidlinou)
  • STAŠA PAVEL ()
  • ZEM, a.s. (Lužec nad Cidlinou)
  • ZIMA ZDENĚK (Nepolisy)
  • ŽĎÁRSKÝ LADISLAV (Sloupno)

Cheb

  • AGRAG s.r.o. (Nový Kostel)
  • AGRO - DANNHORN s.r.o. (Nebanice)
  • Agro Tachov s. r. o. (Lipová)
  • APJÁROVÁ NAĎA (Zádub-Závišín)
  • BRTNÍK VÍTĚZSLAV (Mnichov)
  • BŘICHÁČEK PETR (Františkovy Lázně)
  • ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o. (Nebanice)
  • DVORSKÁ PAVLÍNA (Teplá)
  • Farma Teplá spol. s r.o. (Teplá)
  • Farma Třebeň, s.r.o. (Nový Kostel)
  • JANDA JOSEF (Křižovatka)
  • Jekaset Buštěhrad s.r.o. (Velké Přítočno)
  • JERSÁK MARTIN (Teplá)
  • JERSÁK VLADIMÍR (Teplá)
  • KADLEC JOSEF (Teplá)
  • KODAJEK JAKUB (Vlkovice)
  • KODAJEK JIŘÍ (Vlkovice)
  • KODAJEK JIŘÍ (Teplá)
  • KOŽÍŠEK IVAN (Ovesné Kladruby)
  • KOŽÍŠEK JAKUB (Mariánské Lázně)
  • KOŽÍŠEK LIBOR (Ovesné Kladruby)
  • KUBŮ IVAN (Vojtanov)
  • LOUKOTA JAROSLAV (Třebeň)
  • LÚDIK LIBOR (Ovesné Kladruby)
  • MAVEX AGRO, spol. s r.o. (Nebanice)
  • NÁGROVÁ TEREZA (Mariánské Lázně)
  • OTRADOVCOVÁ JITKA (Zádub-Závišín)
  • PETR PAVEL (Mariánské Lázně)
  • POP3 s.r.o. (Teplá)
  • PROBITAS spol. s r.o. (Teplá)
  • Rolnická Skalná s.r.o. (Nový Kostel)
  • ROSENKRANC PETR (Mariánské Lázně)
  • SOLAŘOVÁ MILENA (Mnichov)
  • ŠÍMOVÁ MARCELA, Ing. (Cheb)
  • VÁCLAVÍK JAN (Teplá)
  • VESELOVSKÝ MIROSLAV (Teplá)

Chomutov

  • Agro Vintířov k.s. (Radonice)
  • AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. (Hrušovany)
  • BARTOŠ JAN (Praha)
  • BEDNÁŘ JAN (Pesvice)
  • BEDNÁŘ JIŘÍ (Pesvice)
  • BRŮHA MILAN (Údlice)
  • ČAPEK JIŘÍ (Bílence)
  • ČAPEK JIŘÍ (Bílence)
  • HLAVÁČEK JAN (Boleboř)
  • HORÁK ZDENĚK (Havraň)
  • KARL TOMÁŠ (Bílence)
  • KEJŘ JIŘÍ (Všestudy)
  • KEJŘOVÁ JOLANA (Všestudy)
  • KEJŘOVÁ MICHAELA (Všestudy)
  • KREJČÍK JAROSLAV (Strupčice)
  • Obora Červený Hrádek s.r.o. (Strupčice)
  • REKUSTRA V + V, s.r.o. (Strupčice)
  • ROTT HEINZ (Bílence)
  • SSZ Vitčice CZ s.r.o. (Veliká Ves)
  • STRÁNSKÝ LUKÁŠ (Strupčice)
  • STRÁNSKÝ VLADIMÍR (Strupčice)
  • Š + Z s.r.o. (Bílence)
  • ŠTÍPEK MILOSLAV (Velemyšleves)
  • ŠTÍPEK MILOSLAV (Velemyšleves)
  • ŠTÍPKOVÁ KAMILA (Velemyšleves)
  • TARAŠKA LUKÁŠ (Jirkov)
  • TARAŠKOVÁ BRONISLAVA (Jirkov)
  • Týnice, s.r.o. (Doubravčice)
  • VAIGL A SYN spol. s r.o. (Údlice)
  • VLACHOVÁ MARKÉTA (Pesvice)
  • WIRTH PETR (Jirkov)
  • Z.V.S. Strupčice s.r.o. (Strupčice)

Chrudim

  • AGRISERVIS KOPECKÝ s.r.o. (Bylany)
  • Bratři Havlíčkové R I J v.o.s. (Bořice)
  • DRAHOKOUPIL DAVID (Slatiňany)
  • DROBÍLKOVÁ NADĚŽDA (Slatiňany)
  • Družstvo Agricola Bylany (Lány)
  • GOTTWALDOVÁ STANISLAVA (Stolany)
  • HÖCK JAN, Ing. (Stolany)
  • HORNÍK JAROSLAV (Řestoky)
  • HRUBEŠ MIROSLAV (Vejvanovice)
  • HRUBEŠ PETR (Vejvanovice)
  • HYKSA ROSTISLAV, MVDr. (Moravany)
  • CHVOJKA PAVEL (Stolany)
  • CHVOJKOVÁ TEREZA (Sobětuchy)
  • Ing. Jan Höck, s.r.o. (Stolany)
  • JELÍNEK BOHUMIL (Chrast)
  • JELÍNEK ROMAN (Přestavlky)
  • JINOCH LADISLAV (Honbice)
  • JOHANIDES JAN (Hrochův Týnec)
  • KARLÍK JAN (Slatiňany)
  • KOMÁREK FRANTIŠEK (Chrudim)
  • KOMÁREK JAN (Chrudim)
  • KOPISTA ONDŘEJ (Úhřetice)
  • KOREČEK LUBOŠ (Chrudim)
  • KUBELKA JAN (Bořice)
  • KUBÍN PAVEL (Dvakačovice)
  • KUČERA ZDENĚK (Třibřichy)
  • LINHART JIŘÍ (Horní Bradlo)
  • MILZA zemědělské družstvo (Zaječice)
  • NETOLICKÝ PETR (Stolany)
  • NOVOTNÝ MILOŠ (Zaječice)
  • NOVOTNÝ PAVEL (Skuteč)
  • Orzes s.r.o. ()
  • Oseva Agri Chrudim, a.s. (Kočí)
  • PECINA JIŘÍ (České Lhotice)
  • PILAŘ PETR (Křižanovice)
  • PRAVDA BOHUMIL (Honbice)
  • První zemědělská a.s. Tuněchody (Tuněchody)
  • S O M A s.r.o. (Morašice)
  • SELGEN, a. s. (Praha)
  • SLEZÁK LUBOR, Ing. (Tuněchody)
  • SLEZÁK LUBOR, Ing. (Tuněchody)
  • SOUČKOVÁ IVANA (Stolany)
  • STATEK Lipka a.s. (Horní Bradlo)
  • STÝBLO RADEK (Horní Bradlo)
  • SVOBODA ALEŠ (Ostřešany)
  • SVOBODA LADISLAV (Chrudim)
  • TÉGL MIROSLAV, Ing. (Chroustovice)
  • TEPLÝ PETR (Leština)
  • TEPLÝ ROBERT (Dolní Bezděkov)
  • VÍŠEK MILAN, Ing. (Mladoňovice)
  • VÍŠEK ONDŘEJ (Mladoňovice)
  • VOSA spol.s r.o. (Dolní Ředice)
  • VYSKOČIL JAROMÍR (Hrochův Týnec)
  • ZDRAŽIL MILOŠ (Slatiňany)
  • Zemědělská a.s. Horní Bradlo (Horní Bradlo)
  • ZF s.r.o. (Slatiňany)
  • ZITKO JAN (Praha)
  • ZOD družstvo Stolany (Stolany)

Jablonec nad Nisou

  • BARTOŠ MIROSLAV (Rádlo)
  • Č & Č Agro spol. s.r.o. (Šimonovice)
  • ČERNÁK JOZEF (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
  • Kokonínská zemědělská, a.s. (Pulečný)
  • MAREK JIŘÍ (Liberec)
  • MILLER ALFRED, Ing. (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
  • SOKOL PAVEL (Rychnov u Jablonce nad Nisou)

Jeseník

  • AGRO A.R.W., s.r.o. (Stará Červená Voda)
  • AGROPARKL spol. s r.o. (Skorošice)
  • BEČIČKOVÁ TAMARA (Bernartice)
  • BEŤÁK JIŘÍ (Žulová)
  • ČERMÁK BORIS (Skorošice)
  • DUCHTÍK LUKÁŠ (Zlín)
  • GRIMM LUDĚK (Velká Kraš)
  • JAGOS, spol. s r. o. (Skorošice)
  • KARGER JIŘÍ (Skorošice)
  • KOUŘIL ALEŠ (Vápenná)
  • LAPČÍK JAROSLAV (Stará Červená Voda)
  • LAŠTOVICA ONDŘEJ (Bernartice)
  • MACÍK VLASTIMIL (Skorošice)
  • MEJZEŠOVÁ MONIKA MARIE (Černá Voda)
  • NASWETTER MILAN, Ing. (Velký Újezd)
  • NÁTR DANIEL (Černá Voda)
  • NÁTR JIŘÍ (Černá Voda)
  • NÁTROVÁ MONIKA, Ing. (Černá Voda)
  • NÁTROVÁ TEREZA (Černá Voda)
  • NÁTROVÁ TEREZA (Černá Voda)
  • PELC RUDOLF (Žulová)
  • REINOLD MANFRED (Stará Červená Voda)
  • RYBÁR KAREL (Stará Červená Voda)
  • RYBÁR MARTIN (Stará Červená Voda)
  • SCHNEIDEROVÁ VĚRA (Vlčice)
  • ŠČOBÁKOVÁ ALENA (Vápenná)
  • Zemědělské družstvo "Agroholding" se sídlem v Bernarticích (Bernartice)
  • Zemědělské družstvo Františkov Velké Kunětice (Velké Kunětice)
  • Zemědělské družstvo Jeseník (Jeseník)

Jičín

  • AGRO DZ, s.r.o. (Starý Bydžov)
  • AGRO SLATINY a.s. (Slatiny)
  • BERNÝ JAROSLAV (Petrovičky)
  • BÍŠKOVÁ JANA, Ing. (Kostelec)
  • ČERNÝ MICHAL (Nový Bydžov)
  • Česká osiva Chlumec spol. s r.o. (Nové Město)
  • ČÍŽKOVÁ ALENA (Vysoké Veselí)
  • FABIO Holín spol. s r.o. (Holín)
  • FRYDRYCH MIROSLAV (Petrovičky)
  • HUBÁLOVSKÝ JOSEF, Ing. (Jičín)
  • KAISER JOSEF (Jičíněves)
  • KOMÁREK JAN (Bystřice)
  • KONÍČEK LUKÁŠ (Bříšťany)
  • MLEJNEK VLADIMÍR (Žeretice)
  • MLEJNEK VLADIMÍR (Hradec Králové)
  • MYSLIVEC ALEŠ (Nový Bydžov)
  • NĚMEČEK RADEK, Ing., Ph.D. (Hořice)
  • NOVOTNÁ MONIKA (Ostroměř)
  • ORT ZDENĚK (Starý Bydžov)
  • ORTOVÁ LUDMILA (Starý Bydžov)
  • PERSEUS, a.s. (Běchary)
  • Rolnická a.s. Králíky (Králíky)
  • SADY ROKOS, s. r. o. (Petrovičky)
  • Schlikovský dvůr, s.r.o. (Jičíněves)
  • SOUKUP MARTIN (Vinary)
  • ŠOLC MIROSLAV (Bašnice)
  • ŠPIČÁK RADEK (Bašnice)
  • VANÍČEK JAN (Kostelec)
  • VOŇKA JAROMÍR (Sukorady)
  • Zemědělské družstvo Bašnice (Bašnice)
  • ZIMA PAVEL (Skřivany)

Jihlava

  • A G R O Hybrálec, s.r.o. (Hybrálec)
  • AGRA Brtnice, a.s. (Brtnice)
  • AGRO - STONAŘOV,družstvo (Stonařov)
  • AGRO družstvo vlastníků Puklice (Puklice)
  • AGRO Jiřín s.r.o. (Vyskytná nad Jihlavou)
  • AGRO SVOJKOVICE s.r.o. (Svojkovice)
  • Agrodružstvo Počátky se sídlem v Počátkách (Počátky)
  • BÍNA PAVEL (Vyskytná)
  • BLECHA MILAN (Dyjice)
  • BRÁVKOVÁ JITKA (Proseč pod Křemešníkem)
  • BRLICOVÁ JARMILA (Třešť)
  • BRTNÍK MILOŠ (Dyjice)
  • BRYCHTA ANTONÍN (Markvartice)
  • BRYCHTOVÁ HANA (Vystrčenovice)
  • BRYCHTOVÁ VERONIKA (Markvartice)
  • CAHA KAMIL (Brtnice)
  • CECH JAROSLAV (Černíč)
  • CECH JAROSLAV (Černíč)
  • CECHOVÁ JANA (Černíč)
  • DEJMEK JAN (Stará Říše)
  • DEUTSCHAROVÁ RENÁTA (Čížov)
  • DEUTSCHAROVÁ VERONIKA (Čížov)
  • Doagris s.r.o. (Kněžice)
  • DOLEJŠÍ MARTIN (Vyskytná)
  • DRASTICH JIŘÍ (Třešť)
  • DREXLEROVÁ JANA (Vystrčenovice)
  • Družstvo vlastníků Batelov (Batelov)
  • DUBEN PETR (Ždírec)
  • DVOŘÁK JAN (Zachotín)
  • DVOŘÁK JAROSLAV (Batelov)
  • DVOŘÁK PETR (Batelov)
  • Eko-hvězda s.r.o. (Bohuslavice)
  • EUROFARMS JIHLAVA s.r.o. (Jihlava)
  • Farma Domašín s.r.o. (Studená)
  • FARMA JAVOŘICE JIHLÁVKA, spol. s r.o. (Jihlávka)
  • Farma Lico s.r.o. (Humpolec)
  • FARMA Nová Ves, spol. s r.o. (Batelov)
  • FARMA ÚHOŘILKA s.r.o. (Úhořilka)
  • FARMA Vysočina s.r.o. (Černá)
  • FLORIAN ZDENĚK (Stará Říše)
  • FOJT JAROSLAV (Vystrčenovice)
  • HAWERLAND JAKUB (Kostelec)
  • HLAVÁČEK LIBOR, Ing. (Mirošov)
  • Hospodářská společnost Rozseč, spol. s r.o. (Rozseč)
  • HRADECKÝ KAREL (Jihlava)
  • HUDEC MIROSLAV (Smrčná)
  • HUSTÁK MIROSLAV (Nová Říše)
  • CHADIM DAVID (Batelov)
  • CHADIM TOMÁŠ (Batelov)
  • CHALUPA FRANTIŠEK (Urbanov)
  • CHLUPÁČKOVÁ ADÉLA (Brtnice)
  • I. Opatovská, spol. s r. o. (Dušejov)
  • JANÁK VÍT (Třešť)
  • JEŽEK KAREL (Vystrčenovice)
  • K - HVĚZDA s.r.o. (Krasonice)
  • KADLEC VÁCLAV (Dyjice)
  • KAMARYT JOSEF (Telč)
  • KAMARYT JOSEF, Ing. (Telč)
  • KAMARYT VÍT (Telč)
  • KAMARYTOVÁ MARIE (Telč)
  • KAMENÍK KAREL, Ing. (Úsobí)
  • KLAS Horní Ves s.r.o. (Horní Ves)
  • KNOTEK JAN (Rozseč)
  • KOUREK ZDENĚK (Brtnice)
  • KOURKOVÁ MARTINA (Nové Hrady)
  • KRAJÍČEK VÁCLAV (Nová Říše)
  • KRATOCHVÍL MARTIN (Nová Říše)
  • KREJČÍŘ VÁCLAV, Ing. (Zvolenovice)
  • KREJČÍŘOVÁ KRISTÝNA (Zvolenovice)
  • KREUZ JAROSLAV (Stonařov)
  • KŘÍBALOVÁ MARIE (Černá)
  • KUBÁT PETR (Smrčná)
  • KUBÁT PETR, Ing. (Smrčná)
  • KUDRFALEC PAVEL (Brtnice)
  • KVASNIČKA PAVEL, Ing. (Stará Říše)
  • LOJDA KAREL, Ing. (Sedlejov)
  • LUPAČ FRANTIŠEK (Radkov)
  • LYSÝ VLADIMÍR (Třešť)
  • MACHOVEC MARTIN (Čížov)
  • MAREK JAN (Řásná)
  • MAREŠOVÁ DAGMAR (Kalhov)
  • MATĚJKA KAREL (Vyskytná)
  • MATĚJŮ PETR (Černíč)
  • MEDIPO AGRAS JIHLAVA s.r.o. (Jihlava)
  • MIKSA PETR (Lípa)
  • MIKSOVÁ DAGMAR (Zbinohy)
  • NAHODIL FRANTIŠEK, MUDr. (Nová Říše)
  • NAHODIL JAN (Markvartice)
  • NECHVÁTAL FRANTIŠEK (Stará Říše)
  • NECHVÁTAL FRANTIŠEK (Stará Říše)
  • NECHVÁTALOVÁ PETRA (Pavlov)
  • NOSEK PAVEL (Mysliboř)
  • NOVÁK FRANTIŠEK (Třešť)
  • NOVÁK MILOŠ (Černíč)
  • NOVÁK VÁCLAV (Rozseč)
  • NOVOTNÝ TOMÁŠ, Ing. (Stará Říše)
  • OTRADOVEC PETR (Popovice)
  • PÁRAL JAROSLAV (Mysliboř)
  • POKORNÝ FRANTIŠEK (Stará Říše)
  • PROFIT, s.r.o. (Jihlava)
  • PŘIBYLOVÁ DAGMAR (Stará Říše)
  • RADA JIŘÍ (Dudín)
  • ROSA VÍT (Hodice)
  • ROSOVÁ EVA (Hodice)
  • RYCHTECKÝ JAN (Vyskytná nad Jihlavou)
  • RYCHTECKÝ JAN (Vyskytná nad Jihlavou)
  • RYŠAVÝ MARTIN (Dušejov)
  • RYŠAVÝ ROMAN (Dudín)
  • SEKAVA JOSEF (Nový Rychnov)
  • SE-NO-ŠI, s.r.o. (Jihlava)
  • SKLENÁŘ JOSEF (Jihlava)
  • SPV Pelhřimov, a.s. (Olešná)
  • Statek Mendlík s.r.o. (Praha)
  • STRNAD JAROSLAV (Nová Říše)
  • SVOBODA JIŘÍ (Rozseč)
  • SVOBODA KAREL (Zvolenovice)
  • SVOBODA VLADIMÍR, Ing. (Telč)
  • ŠAŠEK VLADIMÍR (Rantířov)
  • ŠIMKOVÁ LUCIE (Radkov)
  • ŠINDLER MICHAL (Radkov)
  • ŠTREJBAR LADISLAV (Třešť)
  • TOMÁNEK PAVEL (Předín)
  • TOMEK MARTIN (Markvartice)
  • TOMŠÍK VLADIMÍR (Horní Dubenky)
  • TŮNOVÁ ZDENKA (Rozseč)
  • TÝMA TOMÁŠ (Předín)
  • UHLÍŘ LUBOMÍR (Sedlejov)
  • Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (Měřín)
  • VÁCHA ROSTISLAV (Vyskytná nad Jihlavou)
  • VH AGRO s.r.o. (Hybrálec)
  • VONDRA VÁCLAV (Ústí)
  • VONDRA VÁCLAV (Ústí)
  • VYSKOČIL ZDENĚK (Milíčov)
  • VYSTRČIL FRANTIŠEK (Sedlatice)
  • ZAHRADNÍK FRANTIŠEK (Třešť)
  • ZAHRADNÍK LUKÁŠ (Třešť)
  • ZAHRADNÍKOVÁ PETRA (Třešť)
  • ZÁVODSKÝ JAROSLAV (Třešť)
  • ZD Zbilidy s.r.o. (Zbilidy)
  • Zemědělec, spol. s r.o. (Velký Beranov)
  • Zemědělská společnost Stará Říše, s.r.o. (Stará Říše)
  • Zemědělské družstvo "Roštýn" (Hodice)
  • Zemědělské družstvo Dolní Vilímeč (Dolní Vilímeč)
  • Zemědělské družstvo Dušejov, družstvo (Dušejov)
  • Zemědělské družstvo Hříšice (Hříšice)
  • Zemědělské družstvo Okříšky, družstvo (Okříšky)
  • Zemědělské družstvo Pozovice (Štoky)
  • Zemědělské družstvo Rácov (Batelov)
  • Zemědělské družstvo Sedlejov (Sedlejov)
  • Zemědělské družstvo Telč (Telč)
  • Zemědělské družstvo Velký Beranov (Velký Beranov)
  • ZVOZD "Horácko", družstvo (Opatov)

Jindřichův Hradec

  • ADAM RADIM (Pístina)
  • Agraservis, společnost s ručením omezeným (Třeboň)
  • Agro Kubů s.r.o. (Střížovice)
  • ANDREJS DALIBOR, Ing. (Cizkrajov)
  • BÁRTŮ PAVEL (Kostelní Vydří)
  • BERÁNEK MIROSLAV (Stráž nad Nežárkou)
  • BIOKOM CZ s.r.o. (Dačice)
  • BOHEMIA VITAE Jindřichův Hradec, a.s. (Jarošov nad Nežárkou)
  • BUDINSKÝ PAVEL (Praha)
  • BUMAN VÁCLAV (Dunajovice)
  • BUREŠ JIŘÍ (Staré Hobzí)
  • BUREŠ JIŘÍ (Staré Hobzí)
  • CIZ - AGRO, a.s. (Cizkrajov)
  • CVRČEK KAREL, Ing. (Dačice)
  • Czernínské lesy a zemědělství s.r.o. (Praha)
  • ČINČURA STANISLAV (Dunajovice)
  • DUŠEK VLADIMÍR (Dačice)
  • DVOŘÁK MICHAL (Cep)
  • DVŮR SLAVĚTÍN, s. r. o. (Písečné)
  • ETASTAR s.r.o. (Suchdol nad Lužnicí)
  • Farma Terezský Dvůr s.r.o. (Jindřichův Hradec)
  • HAGENAUER-AGRO, s.r.o. (Dačice)
  • HOJEK JOSEF (Suchdol nad Lužnicí)
  • HOMOLKA PAVEL (Dešná)
  • HOUŠKA JAN, Ing. (Stráž nad Nežárkou)
  • JIRÁČEK MARTIN (Pístina)
  • KAČEROVSKÝ JAN, Ing. (Třeboň)
  • KALÁT BOHUMÍR (Suchdol nad Lužnicí)
  • KOPEČNÝ VLASTISLAV (Dačice)
  • KRÁL MIROSLAV (Dačice)
  • KRYZAN JAROSLAV (Slavonice)
  • KRYZAN VOJTĚCH (Slavonice)
  • KUŠNER TOMÁŠ (Suchdol nad Lužnicí)
  • LEITGEB PETR (Staré Hobzí)
  • LINHARTOVÁ KLÁRA (Pístina)
  • LOJKOVÁ LUCIE, Mgr. (Heřmaneč)
  • LUČINA Dolní Němčice spol. s r.o. (Dačice)
  • MIKL FRANTIŠEK (Suchdol nad Lužnicí)
  • NOVÁKOVÁ KLÁRA (Dačice)
  • S.R.H. AGRO s.r.o. (Dačice)
  • STANĚK PAVEL (Staré Hobzí)
  • STANĚK STANISLAV (Dačice)
  • STAŇKOVÁ DANA (Suchdol nad Lužnicí)
  • STEJSKAL MILOŠ (Dačice)
  • STELLNEROVÁ PETRA (Suchdol nad Lužnicí)
  • Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688 (Třeboň)
  • ŠIMÁNEK FRANTIŠEK (Suchdol nad Lužnicí)
  • ŠNAJDR VÍT (Stráž nad Nežárkou)
  • ŠNAJDROVÁ DANA (Stráž nad Nežárkou)
  • ŠTEFL JAROSLAV, Ing. (Kunžak)
  • TUNKL LADISLAV (Dačice)
  • TÝMA OLDŘICH, Ing. (Dačice)
  • TÝMOVÁ MARTINA (Dačice)
  • UCHYTIL JIŘÍ (Dačice)
  • VÁŠA JAN (Stříbřec)
  • ZÁMEČNÍK MIROSLAV (Kunžak)
  • Zemědělské družstvo Kunžak (Kunžak)
  • Zemědělské družstvo Staré Hobzí (Dačice)

Karlovy Vary

  • AG SLUŽBY s.r.o. (Praha)
  • BRONEC ANTONÍN (Útvina)
  • BRONECOVÁ MARTA (Útvina)
  • DUCHAN JAROSLAV (Nejdek)
  • Farma Krásné Údolí, s.r.o. (Krásné Údolí)
  • FLÍGROVÁ JAROSLAVA (Pšov)
  • GANOVIČ DIMITRIJE (Štědrá)
  • JANEBOVÁ BLANKA (Bochov)
  • JIRÁSEK JIŘÍ (Valeč)
  • KNOBLOCH PAVEL (Praha)
  • KOVÁČ MARTIN (Černava)
  • KUMPOLT JINDŘICH (Verušičky)
  • KV reisen s.r.o. (Karlovy Vary)
  • KVĚTOŇ JAROSLAV (Útvina)
  • KVĚTOŇOVÁ MARIE (Útvina)
  • MACHÁČEK LUBOŠ (Bochov)
  • MAREČKOVÁ JITKA, Ing. (Krásné Údolí)
  • MAŠKA RADEK (Útvina)
  • MAŠKOVÁ MONIKA (Krásné Údolí)
  • MAŠKOVÁ NIKOLA (Krásné Údolí)
  • MOUREK JIŘÍ (Pšov)
  • N.E.P. Investment s.r.o. (Praha)
  • NOVÁČKOVÁ EVA (Krásné Údolí)
  • PÁNKOVÁ IVANA (Žlutice)
  • PAVLÍK JAKUB (Útvina)
  • PAVLÍK ROMAN (Útvina)
  • POHAN LUKÁŠ (Nejdek)
  • SEDLÁČEK JOSEF (Karlovy Vary)
  • STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o. (Sadov)
  • statek ROMÁNEK s.r.o. (Karlovy Vary)
  • ŠANTOROVÁ MICHAELA (Štědrá)
  • ŠIMKOVÁ ŠÁRKA (Toužim)
  • ŠIROKÁ JOHANA (Útvina)
  • ŠIROKÁ MICHAELA, Mgr. (Útvina)
  • ŠIROKÝ PAVEL, Ing. (Štědrá)
  • ŠIROKÝ STANISLAV (Útvina)
  • ŠIROKÝ ZDENĚK, Ing. (Útvina)
  • ŠMÍDOVÁ ŠÁRKA (Karlovy Vary)
  • ŠURKA JIŘÍ (Žlutice)
  • UHLIAROVÁ JANA (Valeč)
  • VESELÝ KAREL (Žlutice)
  • ZAMRZLA LUKÁŠ (Karlovy Vary)
  • ZEMAN MILAN (Líšťany)
  • Zemědělské družstvo "Horka" Čichalov čp. 18 (Čichalov)
  • Zemědělské družstvo Novosedly (Pšov)
  • ZOGLAUER JIŘÍ (Bochov)

Karviná

  • AGROPROGRES Kateřinky s. r. o. (Oldřišov)
  • Antonin Marceli Franciszek (Kozmice)
  • BURIAN JOSEF (Dolní Lutyně)
  • Družstvo vlastníků Polanka nad Odrou (Ostrava)
  • GESOMONT s.r.o. (Rychvald)
  • KONDZIOLKA PAVEL (Petrovice u Karviné)
  • Lampa Franciszek Józef (Hať)
  • LAŇKA ALFONS, Ing. (Hlučín)
  • MARCOL LUMÍR (Bohumín)
  • MARCOLOVÁ JANA (Bohumín)
  • Michniewicz Bronislaw Eugeniusz (Dolní Lutyně)
  • NETIS, a.s. (Návsí)
  • ROBEK DAVID (Hlučín)
  • SIUDA PETR (Dětmarovice)
  • SIUDA PETR (Dětmarovice)
  • SOSNA BOLESLAV (Dolní Lutyně)
  • STATEK NERAD spol. s r.o. (Dolní Lutyně)
  • VYKYDAL ROMAN (Bohumín)
  • VYKYDALOVÁ KARLA (Bohumín)
  • WOJTAS ANTONÍN (Orlová)
  • WOJTAS LUKÁŠ (Orlová)

Kladno

  • AGD Kačice, s.r.o. (Kačice)
  • AGRA Řisuty s.r.o. (Ledce)
  • AGRO Plchov s.r.o. (Plchov)
  • AGROS Vraný, družstvo vlastníků (Vraný)
  • AGROTEAM Černochov, s. r. o. (Peruc)
  • ASTUR Straškov, a.s. (Straškov-Vodochody)
  • BALOG KAMIL (Kmetiněves)
  • BAŇKA JAN (Slaný)
  • BENDL PETR (Bratronice)
  • BERÁNEK PAVEL (Jarpice)
  • BERÁNEK PAVEL (Dřínov)
  • BRADSCHETL KAREL, Ing. (Bílichov)
  • ČECH MILAN (Zlonice)
  • DRAGOUN BRONISLAV (Kmetiněves)
  • DRYÁK KAREL (Žižice)
  • Dvůr Trpoměchy s.r.o. (Slaný)
  • FRANC PAVEL, Ing. (Roudnice nad Labem)
  • HAŠKOVEC JAROSLAV, Ing. (Dušníky)
  • HOŘEJŠÍ ILONA (Rakovník)
  • HULCR JIŘÍ (Vraný)
  • HULCR MICHAL, Ing. (Královice)
  • CHROUST VÁCLAV, Mgr. (Šlapanice)
  • CHVAPIL STANISLAV (Řisuty)
  • ILL PAVEL (Šlapanice)
  • KAJPR ANTONÍN (Bratronice)
  • KARAFIÁTOVÁ ALENA, Ing. (Zlonice)
  • KÁŠOVÁ BOŽENA (Přelíc)
  • KINDL MARTIN (Horní Bezděkov)
  • KNOBLOCH PAVEL (Tuřany)
  • KOHOUT JAROSLAV (Bratronice)
  • KOHOUT MARTIN (Bratronice)
  • KOLÁŘ ROMAN (Libovice)
  • KOST JAN (Lhota)
  • KOZÁK JIŘÍ (Libušín)
  • KŘÍŽEK JAROSLAV (Mšené-lázně)
  • KUNA VÍT (Žilina)
  • LANC TOMÁŠ (Peruc)
  • LAPUNÍK TOMÁŠ (Běleč)
  • LEMOCH MIROSLAV (Zlonice)
  • LIPINSKÝ ANTONÍN (Bratronice)
  • LUKÁŠEK JAN (Kmetiněves)
  • MICHÁLEK PETR (Běleč)
  • MICHÁLKOVÁ PETRA (Běleč)
  • MRVOVÁ LUCIE (Řisuty)
  • NAVRÁTIL MARTIN (Slaný)
  • NOVÁK VÁCLAV (Vraný)
  • OZ stavby s.r.o. (Libušín)
  • PLECHATÝ ONDŘEJ (Šlapanice)
  • POKORNÁ DAGMAR (Kmetiněves)
  • POLÍVKA MILAN (Kmetiněves)
  • PROCHÁZKA LIBOR (Horní Bezděkov)
  • PROŠEK JAROSLAV (Velké Přítočno)
  • PROŠEK MAREK (Přelíc)
  • RIEGEL JOSEF (Šlapanice)
  • Rodinná farma H + V s.r.o. (Dušníky)
  • SLAVÍK DAVID (Šlapanice)
  • SLAVÍK JIŘÍ (Šlapanice)
  • SLAVÍK MILAN (Mšec)
  • SOCHOR MIROSLAV (Dřínov)
  • Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. (Vraný)
  • SUCHOPÁREK PETR (Slaný)
  • ŠOFR LUDĚK, Ing. (Královice)
  • ŠRÁMEK VÁCLAV (Vraný)
  • Trover s.r.o. (Černuc)
  • VARHANÍK VLADIMÍR (Dřínov)
  • VOLF PETR (Jarpice)
  • VOŘÍŠEK LUKÁŠ, Ing. (Zlonice)
  • ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO P E R U C (Peruc)
  • Zlatý klas a.s. (Bechlín)

Klatovy

  • BÍLEK VÁCLAV, Ing., CSc. (Kolinec)
  • BOŘÁNKOVÁ MARIE (Klatovy)
  • Český Real, a.s. (Praha)
  • DENK JAROSLAV (Čachrov)
  • FIŠER JOSEF, Ing. (Vrhaveč)
  • FLAJŠMAN ČESTMÍR, Ing. (Petrovice u Sušice)
  • GARGULÁKOVÁ MARCELA (Čachrov)
  • GEHART PAVEL, Ing. (Hlavňovice)
  • HAMÁČEK JIŘÍ (Praha)
  • HANUS JOSEF (Hartmanice)
  • HLAVÁČ VÁCLAV (Pačejov)
  • HOFMANN VÁCLAV (Dlouhá Ves)
  • HOFMANOVÁ ANNA (Hlavňovice)
  • HOLÁ HANA (Čachrov)
  • HOSNEDL JOSEF (Hlavňovice)
  • HOSNEDL STANISLAV (Běšiny)
  • HRÁDKOVÁ ZDEŇKA (Praha)
  • HRACH VLADIMÍR (Hartmanice)
  • HRACHOVÁ MARIE (Hlavňovice)
  • CHROUST MILOŠ (Hlavňovice)
  • JANEČEK MIROSLAV (Petrovice u Sušice)
  • JANEČEK PAVEL (Hartmanice)
  • JANEČEK PAVEL (Petrovice u Sušice)
  • JAVORSKÁ MARCELA (Petrovice u Sušice)
  • KALISTA JOSEF, Ing. (Vrhaveč)
  • KESL JAN (Čachrov)
  • KLÍMA MIROSLAV (Hlavňovice)
  • KOHOUT JOSEF (Bezděkov)
  • KOLÁŘ LADISLAV (Čachrov)
  • KOLOROSOVÁ IRENA (Strážov)
  • KOPAČKA FERDINAND (Petrovice u Sušice)
  • KOPAČKA LUBOŠ (Petrovice u Sušice)
  • KOPELENT VLADIMÍR (Hartmanice)
  • KRÁL PAVEL (Běšiny)
  • KRULCOVÁ DAGMAR (Velhartice)
  • KRULEC RADEK (Petrovice u Sušice)
  • KUBÁT JAROSLAV, Ing. (Čachrov)
  • KUBÁT KRYŠTOF (Čachrov)
  • KUBELÁK JOSEF (Prášily)
  • KVĚCH JOSEF (Chrást)
  • LANDSCAPE MANAGEMENT a.s. (Plzeň)
  • LERCH JOSEF (Hlavňovice)
  • LESTRA s.r.o. (Čachrov)
  • MAI DANIEL (Plzeň)
  • MAJEROVÁ DAGMAR (Strážov)
  • MARŠÁLEK VÁCLAV (Bolešiny)
  • MATĚJČEK JAN (Velhartice)
  • MATĚJČEK RADEK (Hlavňovice)
  • MATĚJKA JAROSLAV (Sušice)
  • MATĚJKA JOSEF (Běšiny)
  • MATĚJKA TOMÁŠ (Běšiny)
  • MATĚJKOVÁ MAGDALENA (Běšiny)
  • MÍŠEK ZDENĚK (Vrhaveč)
  • MOUREK PAVEL (Praha)
  • NOVÁK JAROSLAV (Vrhaveč)
  • PENA VÁCLAV (Petrovice u Sušice)
  • POTUŽÁK JOSEF (Hrádek)
  • PSCHEIDL STANISLAV (Hartmanice)
  • PUCHTOVÁ HANA (Čachrov)
  • PYŠEK JAN (Klatovy)
  • PYŠKOVÁ JITKA, Ing. (Klatovy)
  • RENDL LADISLAV (Čachrov)
  • RS JAVORNÁ s.r.o. (Čachrov)
  • RUDA JAN, Ing. (Hartmanice)
  • RUDOVÁ JITKA (Petrovice u Sušice)
  • RYCHTAŘÍKOVÁ HANA (Klatovy)
  • SCHLOSSEROVÁ LENKA (Čachrov)
  • SOUŠEK ZBYNĚK (Strážov)
  • SUK VÁCLAV (Čachrov)
  • ŠVEC LADISLAV (Hlavňovice)
  • ŠVEC STANISLAV (Petrovice u Sušice)
  • TESÁRKOVÁ MARIE (Sušice)
  • Těšovský statek s.r.o. (Hartmanice)
  • THURNWALD JAN (Hlavňovice)
  • TICHÝ LUDĚK (Petrovice u Sušice)
  • TOMAN JAROSLAV (Čachrov)
  • TOMAN JOSEF (Strážov)
  • TOMAN PETR (Strážov)
  • TOMAN VÁCLAV (Strážov)
  • TOTH JAROSLAV (Hartmanice)
  • TRANTÍRKOVÁ EVA (Hartmanice)
  • TROJAN MILAN (Hlavňovice)
  • TRŠOVÁ RŮŽENA (Hlavňovice)
  • TUREK VÁCLAV (Petrovice u Sušice)
  • VALDMAN VÁCLAV (Hartmanice)
  • VALENTA JAN (Petrovice u Sušice)
  • VEJSKAL JAKUB (Velhartice)
  • VESELÝ MILAN (Hlavňovice)
  • VÍTOVCOVÁ LENKA (Petrovice u Sušice)
  • VRBA STANISLAV, Mgr. (Hrádek)
  • Výrobní obchodní družstvo Svatobor (Hrádek)
  • ZELENÝ JIŘÍ (Velhartice)
  • ZÝBKOVÁ JITKA (Hlavňovice)
  • ŽIŽKA LADISLAV (Hlavňovice)

Kolín

  • ABÍK LUKÁŠ (Zásmuky)
  • ADAMEC JIŘÍ (Červené Pečky)
  • Agrofarma Ždánice s.r.o. (Ždánice)
  • AgroHonz s.r.o. (Kolín)
  • AVE PRO CZ s.r.o. (Nový Bydžov)
  • BARÁK VLADIMÍR, Ing. (Lysá nad Labem)
  • BERKA MIROSLAV (Červené Pečky)
  • BUCHAL JIŘÍ (Třebovle)
  • BYLANKA s.r.o. (Chrášťany)
  • ČERNÝ MILAN (Tismice)
  • DIVÍŠEK KAREL (Vitice)
  • DRBOHLAV MARTIN (Vitice)
  • EKOPROGRES plus, s.r.o. (Třebovle)
  • EKOPROGRES, s.r.o. (Třebovle)
  • Farma Bláto s.r.o. (Vavřinec)
  • FARMA JESENICE s.r.o. (Jesenice)
  • Filip Sternberg s.r.o. (Divišov)
  • HANUŠ MILAN (Klášterní Skalice)
  • HARDEGG MAXIMILIAN, Dipl - Ing. (Zásmuky)
  • HELLER JAROSLAV (Vitice)
  • HOLUB JAN (Pečky)
  • HOLÝ MILAN, MVDr. (Kouřim)
  • HORÁČEK ČENĚK (Červené Pečky)
  • HOŠEK VÁCLAV (Oleška)
  • HYKMAN JOSEF (Svojšice)
  • CHVALKOVSKÝ MILOŠ (Klášterní Skalice)
  • JAKUBÍČEK VÁCLAV ZDENĚK (Kouřim)
  • JF TAKO s.r.o. (Tatce)
  • JIRUŠOVÁ KABÁTOVÁ LENKA, DiS. (Zásmuky)
  • KLABZUBA FRANTIŠEK (Plaňany)
  • KODYTEK ZDENĚK (Červené Pečky)
  • KOŠÍK LADISLAV (Tři Dvory)
  • KOVALČÍK FILIP (Konojedy)
  • KOŽELSKÁ PAVLÍNA (Kouřim)
  • KUBELKA JIŘÍ (Červené Pečky)
  • KUBELKA KAREL, Ing. (Svojšice)
  • KUREL FRANTIŠEK (Barchovice)
  • LINHART JAROSLAV (Kouřim)
  • LOUDA MARTIN, Ing. (Šestajovice)
  • MACHÁČEK PAVEL (Zásmuky)
  • MÁRA DAVID (Kolín)
  • MARTIN FRANTIŠEK, Ing. (Klučov)
  • MAZÁNEK JIŘÍ, Ing. (Žernov)
  • MICHÁLEK JIŘÍ (Polní Voděrady)
  • MÍKOVÁ JANA, Ing. (Třebovle)
  • NĚMEČEK TOMÁŠ (Radovesnice I)
  • NEVAŘIL JAN (Zásmuky)
  • NOVÁK VRATISLAV (Klášterní Skalice)
  • NOVÁKOVÁ BOHUŠE (Vitice)
  • OÁZA-Polesný s.r.o. (Kolín)
  • OLIVA STANISLAV (Ždánice)
  • PIAS Suchdol, a.s. (Suchdol)
  • POKORNÝ JIŘÍ (Suchdol)
  • POKORNÝ PAVEL (Semice)
  • POLINE s.r.o. (Nebovidy)
  • PROCHÁZKA JIŘÍ (Kolín)
  • PROCHÁZKA RADEK (Kouřim)
  • Sady Bulánka spol. s r.o. (Kouřim)
  • SKALA JAN (Barchovice)
  • SKÝVA TOMÁŠ (Zásmuky)
  • SLEZÁK RADEK (Bečváry)
  • Statek Korce s.r.o. (Dubá)
  • STATKY MEDITO, s.r.o. (Praha)
  • SVOBODA MILOŠ, Ing. (Praha)
  • ŠKARKA PETR (Kozojedy)
  • ŠPLÍCHAL JOSEF, Ing. (Kšely)
  • ŠPLÍCHAL MIROSLAV (Vitice)
  • ŠRANKOTOVÁ KATEŘINA (Drahobudice)
  • ŠŤASTNÝ MARTIN (Zásmuky)
  • ŠTĚPÁNEK DAVID (Drahobudice)
  • ŠTĚPÁNEK VLADIMÍR (Drahobudice)
  • TŮNA JAN (Vitice)
  • Týnice, s.r.o. (Doubravčice)
  • URBAN PAVEL, Ing. (Kozojedy)
  • Václavka spol. s r.o. (Vrbčany)
  • VOTAVA JOSEF (Krupá)
  • ZAJÍC JIŘÍ, Ing. (Radim)
  • ZAS Bečváry a.s. (Bečváry)
  • ZD Křečhoř a.s. (Křečhoř)
  • ZEAS Mančice, a.s. (Rašovice)
  • Zemědělská výroba a služby, s. r. o. (Toušice)
  • Zemědělské družstvo " Podlipan " Vitice (Vitice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Dolní Chvatliny (Dolní Chvatliny)
  • ZEO TRADE, s.r.o. (Záhoří)
  • ZEVOS, s.r.o. (Lošany)

Kroměříž

  • ADAMÍK ZDENĚK (Racková)
  • AGRO Rovina s.r.o. (Hulín)
  • ANDRÝSEK PETR (Žeranovice)
  • BLAŽEK JIŘÍ (Chropyně)
  • BRÁZDIL JAROSLAV (Míškovice)
  • DOLEŽEL MAREK (Hulín)
  • DOUBRAVA, spol. s r.o. (Zahnašovice)
  • FOUKAL PETR (Kurovice)
  • Havlíček a spol. s.r.o. (Hulín)
  • HOLUBNÍČKOVÁ LUDMILA (Hulín)
  • HORÁK JIŘÍ, Ing. (Martinice)
  • HRADIL MOJMÍR (Lechotice)
  • JPJ NETOPIL, a.s. (Žalkovice)
  • KOZLEROVÁ DOBROMILA (Fryšták)
  • KRÁLÍK DUŠAN (Hulín)
  • MALOŠÍK JAROSLAV (Hulín)
  • MARTINICE, a.s. (Martinice)
  • MLČOCH STANISLAV (Hulín)
  • OMASTA VLADIMÍR, Ing. (Hulín)
  • Pravčická a.s. (Pravčice)
  • ROZSYPAL PAVEL (Hulín)
  • ŘIHÁK VLADIMÍR, Ing. (Žeranovice)
  • SALIX MORAVA a.s. (Horní Moštěnice)
  • STOKLÁSEK JIŘÍ (Hulín)
  • STROUHAL STANISLAV, Ing. (Hulín)
  • VACL MIROSLAV (Hulín)
  • VÁCLAVÍK KAREL (Kurovice)
  • VODEHNAL A SYN s.r.o. (Hulín)
  • Zámoraví, a.s. (Břest)
  • ZBOŘIL LUBOMÍR (Hulín)
  • Zemědělská společnost KLM, s.r.o. (Míškovice)
  • ZEMET spol. s r.o. (Tečovice)
  • ZP MORAVAN, a.s. (Kostelec u Holešova)

Kutná Hora

  • AGRO družstvo Golčův Jeníkov (Golčův Jeníkov)
  • AGRO PODLESÍ, a.s. (Červené Janovice)
  • Brožek Agro s.r.o. (Uhlířské Janovice)
  • BROŽEK VLADIMÍR (Uhlířské Janovice)
  • ČEPELÁK MIROSLAV (Rataje nad Sázavou)
  • DASTYCH JAN (Rataje nad Sázavou)
  • DASTYCH VÁCLAV (Kácov)
  • DLABAL JAN (Hlízov)
  • DRÁŽEK TOMÁŠ (Zbizuby)
  • DUDEK PETR (Uhlířské Janovice)
  • Ekofarma Kozojedy s.r.o. (Brno)
  • FANTA JIŘÍ (Zbýšov)
  • FANTA PETR (Žáky)
  • Farma Bláto s.r.o. (Vavřinec)
  • HOLEČKOVÁ PETRA (Nebovidy)
  • HROMAS LADISLAV (Tichonice)
  • HROMAS ONDŘEJ (Tichonice)
  • CHARVÁT MICHAL (Červené Janovice)
  • JANGL MIROSLAV (Suchdol)
  • JELÍNEK DAVID (Červené Pečky)
  • KAŠPAR JINDŘICH (Staňkovice)
  • KAŠPAR JIŘÍ (Staňkovice)
  • KMOCHOVÁ MARIE (Podveky)
  • KOLÁŘ JAROSLAV (Rataje nad Sázavou)
  • KRÁL PAVEL (Zbizuby)
  • KUBELKA KAREL, Ing. (Svojšice)
  • LEBDUŠKA JAN (Hostovlice)
  • MALÝ MARTIN, Ing. (Vyžlovka)
  • MAREK VÁCLAV (Hostovlice)
  • MENŠÍK LADISLAV (Nepoměřice)
  • MLÁDEK MIROSLAV (Vlkaneč)
  • MOC PAVEL (Uhlířské Janovice)
  • NOVÁK MIROSLAV, MVDr. (Košice)
  • OPASEK JOSEF (Košice)
  • PECA JAN (Nová Ves u Leštiny)
  • PIAS Suchdol, a.s. (Suchdol)
  • POKORNÁ MIROSLAVA (Petrovice II)
  • POKORNÝ JIŘÍ (Suchdol)
  • POKORNÝ PAVEL (Uhlířské Janovice)
  • POLÁK JAROSLAV (Paběnice)
  • POSPÍŠIL RADEK (Zbizuby)
  • PUDIL LUKÁŠ (Soběšín)
  • SEMRÁD ONDŘEJ (Leština u Světlé)
  • SRB DOMINIK (Soběšín)
  • SRB KAREL (Soběšín)
  • SRBOVÁ MONIKA (Soběšín)
  • STERNBERG ZDENĚK (Český Šternberk)
  • SVATOŇ STANISLAV, Ing. (Vlkaneč)
  • TICHÝ VÁCLAV (Vlkaneč)
  • TRNKA JAN (Vavřinec)
  • TRNKA JAN (Rašovice)
  • VÍCENÍK PAVEL (Kácov)
  • VOJÁČEK MILAN (Praha)
  • ZADINA JAN (Čáslav)
  • ZADINA JAN, Ing. (Vrdy)
  • ZÁMOSTNÝ PAVEL, Ing. (Rataje nad Sázavou)
  • ZAS Zbizuby,a.s. (Zbizuby)
  • ZDV Krchleby, a.s. (Krchleby)
  • ZEAS Mančice, a.s. (Rašovice)
  • ZELENKA TOMÁŠ (Golčův Jeníkov)
  • ZELENKOVÁ PAVLÍNA (Golčův Jeníkov)
  • ZELENÝ VÁCLAV (Vlkaneč)
  • Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (Nepoměřice)
  • Zemědělské družstvo "Vysočina" (Zbýšov)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Veselka (Psáře)
  • Zemědělské obchodní družstvo Úmonín (Úmonín)
  • ZEVA CHLÍSTOVICE, a.s. (Chlístovice)

Liberec

  • AGRO RUBÍN a.s. (Svijanský Újezd)
  • ANDR MICHAL (Heřmanice)
  • BABCOVÁ JITKA, Mgr. (Nové Město pod Smrkem)
  • BABEC VLADIMÍR (Nové Město pod Smrkem)
  • BARTOŠ VLASTIMIL (Dolní Řasnice)
  • BARTOŠOVÁ JAROSLAVA (Dolní Řasnice)
  • BREZOVÁKOVÁ MONIKA (Dolní Řasnice)
  • BRODSKÝ JIŘÍ, Ing. (Nehvizdy)
  • BROŽ PETR (Vlastibořice)
  • ČAPEK KAREL (Raspenava)
  • ČMUCHÁLEK KAREL (Krásný Les)
  • DOČEKAL ANTONÍN (Frýdlant)
  • DOLPEK a.s. (Praha)
  • ERBANOVÁ ALICE (Višňová)
  • Farma Krásný Les, a.s. (Krásný Les)
  • FARMA PEKLO s.r.o. (Raspenava)
  • Farma Řasnice s.r.o. (Horní Řasnice)
  • Farmy Frýdlant a.s. (Krásný Les)
  • FKP Frýdlant, s.r.o. (Černousy)
  • GRAIN a.s. (Višňová)
  • HAMPL ROBERT (Višňová)
  • HEJL ČESLAV (Pertoltice)
  • HENZL PETR (Frýdlant)
  • HORKÝ FRANTIŠEK (Raspenava)
  • HUJER VRATISLAV (Příšovice)
  • JEBAVÝ MILAN, Ing. (Svijanský Újezd)
  • JIROŠOVÁ MONIKA (Raspenava)
  • Jizerská farma, s.r.o. (Krásný Les)
  • KELLER ALEXANDR (Nové Město pod Smrkem)
  • KLINGER JAROSLAV (Frýdlant)
  • KLINGER JAROSLAV (Frýdlant)
  • KLINGER MICHAEL (Frýdlant)
  • KODADOVÁ DANIELA (Bulovka)
  • Krajský statek Frýdlant, s.r.o. (Frýdlant)
  • KS KUTÍLEK s.r.o. (Heřmanice)
  • LAŠŠO PETR (Pěnčín)
  • LINDEMAN HEFZIBA (Nové Město pod Smrkem)
  • LINHART JAROSLAV (Nové Město pod Smrkem)
  • LORENC MILOŠ (Hradec Králové)
  • MAGLENOVÁ JANA (Kunratice)
  • MACH MAREK (Frýdlant)
  • MACH PAVEL (Frýdlant)
  • MACHATÝ JIŘÍ (Kunratice)
  • MACHOVIČ IVO, Ing. (Lázně Libverda)
  • MAIKSNER TOMÁŠ (Dětřichov)
  • MAIKSNEROVÁ KATEŘINA (Dětřichov)
  • MALÝ MARTIN (Dolní Řasnice)
  • MARŠÁLEK MILAN, RSDr., CSc. (Dolní Řasnice)
  • MAŘÍKOVÁ VLKOVÁ LUCIA (Jindřichovice pod Smrkem)
  • NOVÁK BŘETISLAV (Liberec)
  • NOVÁK MILOŠ (Nové Město pod Smrkem)
  • Pastviny a.s. (Frýdlant v Čechách)
  • PLAČKOVÁ VĚNCESLAVA (Jindřichovice pod Smrkem)
  • PODHORSKÁ PAVLA (Bulovka)
  • POLÍVKA ZDENĚK (Hejnice)
  • PROCHÁZKA ALEŠ (Frýdlant)
  • PROCHÁZKA JOSEF (Frýdlant)
  • PROCHÁZKA JOSEF, Ing. (Frýdlant)
  • PROCHÁZKA LUKÁŠ (Frýdlant)
  • PROŠEK MIROSLAV (Frýdlant)
  • RYS RADKO, Ing. (Soběslavice)
  • S-AGRO Kutílek s.r.o. (Heřmanice)
  • SAMEŠ LADISLAV (Černousy)
  • SILNÝ HUBERT (Raspenava)
  • Statek Pod Smrkem, s.r.o. (Raspenava)
  • ŠKRÉTA ČESTMÍR (Pěnčín)
  • ŠKRÉTOVÁ DAGMAR (Pěnčín)
  • ŠTĚRBA JIŘÍ (Frýdlant)
  • THOŘ MILOŠ (Pěnčín)
  • TopDesign Stavby, s.r.o. (Vlastibořice)
  • TYRICHTR JOSEF (Příšovice)
  • URBAN MIROSLAV (Liberec)
  • VESELÁ MARIE (Nové Město pod Smrkem)
  • VLACH STANISLAV (Všelibice)
  • VNOUČEK TOMÁŠ (Černousy)
  • VRÁTNÝ FRANTIŠEK (Kunratice)
  • WILDNER ROBERT, Ing. (Dolní Řasnice)
  • ZALABÁK STANISLAV (Frýdlant)
  • ZAVŘEL JOSEF (Hejnice)
  • ZEMAN PETR (Nové Město pod Smrkem)
  • ŽAGANOVÁ GABRIELA (Stráž nad Nisou)
  • ŽĎÁRSKÝ MILOŠ (Bílý Potok)

Litoměřice

  • AGROFUTURE s.r.o. (Nové Dvory)
  • AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (Vlastislav)
  • ASTUR Straškov, a.s. (Straškov-Vodochody)
  • ČERNÝ MARTIN (Račiněves)
  • DRAGOUN BRONISLAV (Kmetiněves)
  • DVORSKÝ STANISLAV (Straškov-Vodochody)
  • FIALA JAN (Vlastislav)
  • HANUŠOVÁ ZUZANA (Snědovice)
  • HORÁK MIROSLAV (Libkovice pod Řípem)
  • HULCR MICHAL, Ing. (Královice)
  • HUSÁK JIŘÍ, Ing. (Straškov-Vodochody)
  • JIRÁSEK VÁCLAV (Sedlec)
  • KALINA JAROSLAV (Martiněves)
  • KELICH DANIEL (Třebívlice)
  • KOUDELKA JOSEF (Martiněves)
  • KOVAŘÍK VLADISLAV (Velemín)
  • KRPEŠ PETR (Martiněves)
  • KUBŮ PAVEL (Libochovice)
  • MAJRICH MILOSLAV (Martiněves)
  • MALÝ MILOŠ, Ing. (Lovosice)
  • MATOUŠEK RADEK (Račice)
  • MIHULA MICHAL (Straškov-Vodochody)
  • MIKA PETR (Vražkov)
  • MINARČÍK MARTIN (Mnetěš)
  • NĚMEC OLDŘICH (Roudnice nad Labem)
  • NEUMANN JOSEF (Třebenice)
  • NOVÁK MIROSLAV (Martiněves)
  • PĚNKAVA ROSTISLAV (Martiněves)
  • PÍSEK VLADIMÍR (Vražkov)
  • PRODUKTA, s.r.o. (Trnovany)
  • RUBEŠOVÁ ŽANETA (Kleneč)
  • SRB PETR, Ing. (Velvary)
  • Statek Král s.r.o. (Doksany)
  • STATEK ZIMA s.r.o. (Třebenice)
  • ŠINDELÁŘ JAN (Libkovice pod Řípem)
  • ŠKODA VÍTĚZSLAV (Vražkov)
  • ŠOLC JAROSLAV (Bechlín)
  • ŠTOR MICHAL (Vražkov)
  • ŠTOR MIROSLAV (Martiněves)
  • ŠTOROVÁ JAROSLAVA (Martiněves)
  • VERNER PAVEL (Nová Ves)
  • VESELÝ JAROSLAV (Vchynice)
  • Vladimír Čmejla s.r.o. (Černouček)
  • WF Agrar s.r.o. (Roudnice nad Labem)
  • ZANKER VIKTOR, Ing. (Račice)
  • ZIMA DANIEL (Vlastislav)
  • ZIMOVÁ KATEŘINA (Vlastislav)

Louny

  • BARTOŠ JAN (Praha)
  • BARTOŠ JAN (Praha)
  • BARTOŠOVÁ EVA (Praha)
  • BARTOŠOVÁ HANA (Praha)
  • BLÁHA JIŘÍ (Blšany)
  • DEMORA spol. s r.o. (Liběšice)
  • DLOUHÝ JAN (Holedeč)
  • DLOUHÝ ROSTISLAV (Žatec)
  • EMIL BUREŠ HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč)
  • HOPPEX Tuchořice, družstvo vlastníků (Tuchořice)
  • CHMEL - Vent spol. s r.o. (Podbořany)
  • KEPRTA JOSEF (Cítoliby)
  • KREJCAR LUBOMÍR (Tuchořice)
  • KŘÍŽ ROSTISLAV (Liběšice)
  • LEBEDA KAREL (Tuchořice)
  • MLEJNEK JOSEF (Liběšice)
  • PODĚBRADSKÝ JIŘÍ (Tuchořice)
  • POTUŽÁK JIŘÍ (Tuchořice)
  • ŠŮMA JAROSLAV (Tuchořice)
  • ZOS Liběšovice s.r.o. (Blšany)

Mělník

  • A G Á T A, spol. s r.o. (Stará Lysá)
  • AGEKO,spol.s r.o. (Všestudy)
  • Agrio s.r.o. (Praha)
  • Agrio ZS s.r.o. (Hovorčovice)
  • Agro Staník s.r.o. (Neratovice)
  • AGROBOS spol.s r.o. (Slatina)
  • Agroma Černuc s.r.o. (Černuc)
  • AGROMASO spol. s r.o. (Dřevčice)
  • BAČINA ONDŘEJ (Klíčany)
  • BITTNER JAN (Chlumín)
  • BRENN JOSEF (Odolena Voda)
  • BŘEZINA FRANTIŠEK (Tišice)
  • BUŘIL JOSEF (Chlumín)
  • CINIBURG MIROSLAV (Třebusice)
  • ČÁSLAVSKÁ DANIELA (Praha)
  • ČERVENKA MICHAL (Chlumín)
  • DOBROVOLNÝ MILAN (Uhy)
  • DOPRAMO,spol. s r.o. (Odolena Voda)
  • DRHOVSKÁ SOŇA (Praha)
  • FÁBERA JIŘÍ (Černuc)
  • FARMA CHMEL s.r.o. (Praha)
  • Farma Kozárovice s.r.o. (Zálezlice)
  • Farma Obříství s.r.o. (Obříství)
  • GROS s.r.o. (Kly)
  • HANKA MOCHOV s.r.o. (Mochov)
  • HAŠKOVEC JAROSLAV, Ing. (Dušníky)
  • HOMOLKA MIROSLAV (Zlosyň)
  • HRADEC KAREL (Tišice)
  • JELEN TOMÁŠ (Žižice)
  • JELÍNEK RUDOLF (Olovnice)
  • JINDŘICH JOSEF (Neratovice)
  • KEJKRT JIŘÍ (Vojkovice)
  • KOHOUT VÁCLAV, Ing. (Vojkovice)
  • KOŠČO MOJMÍR (Odolena Voda)
  • KREJČÍ VÍT, Ing. (Dobrovíz)
  • KRUMPHOLC KAREL (Úžice)
  • KUBELKA VÁCLAV (Holubice)
  • MATUŠKA LUKÁŠ (Nechvalice)
  • MINARČÍK MARTIN (Mnetěš)
  • MORAVEC MIROSLAV (Nelahozeves)
  • NAZÁRKO JIŘÍ (Praha)
  • NEDBAL MARTIN, Ing. (Všestudy)
  • NEDBAL STANISLAV (Všestudy)
  • NEDOROST MARTIN (Neratovice)
  • NEVLÁČIL PAVEL (Sluhy)
  • NOVÝ PAVEL (Neratovice)
  • POKORNÁ DAGMAR (Kmetiněves)
  • POKORNÝ JAN (Kmetiněves)
  • POKORNÝ PAVEL (Chlumín)
  • ŘEZÁČOVÁ JAROSLAVA (Nová Ves)
  • ŘEZÁČOVÁ JAROSLAVA (Nová Ves)
  • ŘÍHA MARTIN (Dřínov)
  • SRB JAROSLAV (Neuměřice)
  • STANÍK JAN (Neratovice)
  • ŠÁRA JAN, Ing. (Kralupy nad Vltavou)
  • ŠÁRA JAROSLAV (Kostelec nad Labem)
  • ŠILHAN VÁCLAV, Ing (Nová Ves)
  • ŠILHANOVÁ ŠÁRKA (Nová Ves)
  • ŠPIC MILOSLAV (Zálezlice)
  • ŠŤASTNÝ MILOŠ (Kozomín)
  • TATARENKO ANDREY (Kly)
  • TODT OLDŘICH (Hovorčovice)
  • ÚPK AGRO (Chodouň)
  • URBAN TOMÁŠ (Kostelec nad Labem)
  • VALSA VÁCLAV (Liběchov)
  • VERNER PAVEL (Nová Ves)
  • VESELÁ KATEŘINA (Nová Ves)
  • VESELÝ LIBOR, Ing. (Čakovičky)
  • VOJTĚCHOVSKÝ ZDENĚK, Ing. (Velvary)
  • VURM TOMÁŠ (Malý Újezd)
  • ZEMAN ZDENĚK (Hostín u Vojkovic)
  • Zemědělské družstvo Dřísy (Všetaty)
  • Zemědělské obchodní družstvo Žižice (Žižice)
  • ZEVOS s.r.o. (Předboj)

Mladá Boleslav

  • A G Á T A, spol. s r.o. (Stará Lysá)
  • Agrijan s. r. o. (Chotětov)
  • AGRO Úherce s.r.o. (Dobrovice)
  • AGROFARMA JABKENICE, s.r.o. (Charvatce)
  • AGROFARMA TÝNEC s.r.o. (Dobrovice)
  • BAJTL JOSEF (Bělá pod Bezdězem)
  • BARTOŇ FRANTIŠEK (Dobrovice)
  • BRAMKO, s.r.o. (Semice)
  • ČECH DANIEL (Předměřice nad Jizerou)
  • Česká krajina, o.p.s. (Kutná Hora)
  • DEÁK SLAVOMÍR (Rokytovec)
  • Družstvo Březovice (Březovice)
  • DUFEK JOSEF (Ctiměřice)
  • DVORSKÝ PETR (Zdětín)
  • DVOŘÁK MARTIN (Jiřice)
  • FIALA ZDENĚK (Bezděz)
  • HEŘMANSKÝ MICHAL (Mladá Boleslav)
  • HLOŽEK JOSEF, ing. (Chotětov)
  • HORÁK LADISLAV (Čistá)
  • HRABĚ VÁCLAV (Sedlec)
  • HYBLER JAKUB (Žerčice)
  • HYBLER PAVEL (Žerčice)
  • CHOLENSKÝ OLDŘICH (Kobylnice)
  • JIZERKA a.s. (Krnsko)
  • KOLÁTOR LADISLAV (Bělá pod Bezdězem)
  • KOUDELKA ZDENĚK (Čistá)
  • KOVAŘÍK FRANTIŠEK (Skorkov)
  • KRUCKÁ RENATA, Ing. (Sojovice)
  • MADĚRA STANISLAV (Benátky nad Jizerou)
  • MACHÁČKOVÁ IVANA (Zdětín)
  • MARTINEC JAN (Katusice)
  • MAŠTALÍŘ JOSEF (Mečeříž)
  • MATYSKA JAROSLAV (Doksy)
  • MIKEŠ PETR (Mšeno)
  • MILER LEOŠ (Čistá)
  • Montamilk, s.r.o. (Kamenné Zboží)
  • NOVÁK JAN (Bělá pod Bezdězem)
  • NOVÁK KAREL, Ing. (Kochánky)
  • PAVLÍČEK JOSEF (Dobrovice)
  • PAVLÍČKOVÁ HANA, Ing. (Sobotka)
  • Pěstitel Stratov, a.s. (Stratov)
  • PIROUTEK LADISLAV (Mečeříž)
  • PODDANÝ JIŘÍ (Zdětín)
  • POKORNÝ IVO (Kmetiněves)
  • PRAGER IVAN (Sojovice)
  • PRAŽÁK MB s. r. o. (Boreč)
  • Předměřická a.s. (Předměřice nad Jizerou)
  • RIEDL VÁCLAV (Klášter Hradiště nad Jizerou)
  • Richmond Stars Energy Investments s.r.o. (Chotětov)
  • RICHTRMOC ZDENĚK (Sojovice)
  • Selská akciová společnost (Řepov)
  • ŠÍP JIŘÍ (Bílá Hlína)
  • ŠPALKOVÁ LEONA (Skorkov)
  • ŠTENC VÁCLAV (Předměřice nad Jizerou)
  • ULMANOVÁ MONIKA (Kochánky)
  • VACEK DANIEL (Bělá pod Bezdězem)
  • VIDNER JIŘÍ (Březovice)
  • VIDNER MIROSLAV (Bradlec)
  • VLASÁK VÁCLAV, ing. (Jizerní Vtelno)
  • ZALABÁK JAN (Tuřice)
  • Zem. spol. BUKOVNO, s.r.o. (Bukovno)
  • Zem. spol. SKALSKO, s.r.o. Zem. spol. SKALSKO, GmbH (pro ostatní jazyky) (Skalsko)
  • Zemědělská akciová společnost Březno (Dlouhá Lhota)
  • Zemědělská společnost Katusice s.r.o. (Katusice)
  • Zemědělská společnost Žerčice, s.r.o. (Žerčice)
  • Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o. (Semčice)
  • Zemědělské družstvo Čistá u Mladé Boleslavi. (Čistá)
  • Zemědělské družstvo Krásná Ves (Krásná Ves)
  • Zemědělské družstvo Mečeříž (Mečeříž)
  • Zemědělské družstvo Sever Loukovec (Loukovec)
  • ZEP s.r.o. (Bezděz)

Most

  • E Q U I Bořeň - Svinčice spol. s r.o. (Lužice)

Náchod

  • ADAMÍRA JAROSLAV (Broumov)
  • AGRO JHS s.r.o. (Velké Poříčí)
  • Agrokontakt - Broumov s.r.o. (Martínkovice)
  • AGROKOV Žďárky s.r.o. (Žďárky)
  • ALPE AGRO s.r.o. (Hejtmánkovice)
  • ANDRŽ JAN (Otovice)
  • BOŠINA JAN, Ing. (Vernéřovice)
  • Broumovské stavební sdružení s.r.o. (Broumov)
  • CVIKÝŘ ROBERT (Broumov)
  • ČÁP JAROMÍR (Broumov)
  • ČERNOCH OTA (Broumov)
  • DOLEŽAL VIKTOR (Machov)
  • DVOŘÁK KAMIL (Otovice)
  • ELIÁŠ JIŘÍ (Božanov)
  • Farma Lico s.r.o. (Humpolec)
  • Farma Martínkovice spol. s r.o. (Martínkovice)
  • FRANC MARTIN (Otovice)
  • GAJDOŠOVÁ VĚRA (Broumov)
  • HARASEVIČ VÁCLAV (Hejtmánkovice)
  • HARASEVIČ VÁCLAV (Hejtmánkovice)
  • HAVRLANT TOMÁŠ, Ing. (Vernéřovice)
  • HITSCHFEL MILAN (Hejtmánkovice)
  • HUBKA MILOŠ (Machov)
  • JIRMAN JAN (Žďárky)
  • JIRMAN ZDENĚK (Broumov)
  • JIRMAN ZDENĚK (Broumov)
  • KALOD MICHAL (Meziměstí)
  • KANTORÍK BOHUMIL (Heřmánkovice)
  • KOHL VÁCLAV (Suchý Důl)
  • KOLÁŘ RUDOLF (Broumov)
  • KOLLERT MARTIN (Police nad Metují)
  • KOLLERT TOMÁŠ (Broumov)
  • KonoPro s.r.o. (Česká Metuje)
  • KORITYÁK KAMIL (Otovice)
  • KREJSA PETR (Hejtmánkovice)
  • KRŠÍK MILAN (Staré Hradiště)
  • L I M B A spol. s r.o. (Jetřichov)
  • LICEHAMR JAROSLAV, Ing. (Praha)
  • LOF PETR (Velké Poříčí)
  • MATOULEK v.o.s. (Broumov)
  • MATUŠÍKOVÁ JANA (Heřmánkovice)
  • MEISNER MAREK (Broumov)
  • MENČÍKOVÁ MONIKA (Šonov)
  • MENČÍKOVÁ MONIKA (Otovice)
  • MERVART JOSEF (Jetřichov)
  • PROVENA, a.s. (Česká Skalice)
  • PŘIBYL JAROSLAV (Hejtmánkovice)
  • PŘIBYL JAROSLAV, Bc. (Praha)
  • RAK VOJTĚCH (Hejtmánkovice)
  • SCHEJBAL JOSEF (Otovice)
  • SLAVÍČKOVÁ ALENA (Heřmánkovice)
  • SMEJKALOVÁ DANUŠE (Broumov)
  • STŘEDA JAROSLAV (Hejtmánkovice)
  • ŠÁLA JIŘÍ (Broumov)
  • ŠINCL MILOSLAV (Praha)
  • ŠKODA DANIEL (Heřmánkovice)
  • ŠLESARIK JIŘÍ (Broumov)
  • URBAN RADEK (Broumov)
  • VACEK TOMÁŠ (Police nad Metují)
  • VACEK VLADIMÍR (Police nad Metují)
  • Velká Ves a.s. (Praha)
  • VLACH JAN (Jetřichov)
  • VLACH JOSEF (Jetřichov)
  • VLACH JOSEF (Jetřichov)
  • VOLTR TOMÁŠ (Náchod)
  • Zemědělské družstvo OSTAŠ (Žďár nad Metují)
  • Zemědělské družstvo Šonov u Broumova (Šonov)
  • Zemědělské družstvo Velké Poříčí (Velké Poříčí)
  • ŽÁK ALEXEJ (Praha)
  • ŽÁK JINDŘICH (Broumov)
  • ŽOČEK PETR (Martínkovice)

Nový Jičín

  • Agro Odersko, a.s. (Odry)
  • BISKUP VLADIMÍR (Mořkov)
  • Březovská zemědělská, a.s. (Březová)
  • CIBULCOVÁ LIBUŠE (Fulnek)
  • DŘEVOJÁNEK JIŘÍ (Odry)
  • FILIP MILAN (Odry)
  • HAJCHEL ROSTISLAV (Odry)
  • HASAL VÁCLAV (Jeseník nad Odrou)
  • HAVRLANT JOSEF (Odry)
  • HODERMARSKÁ IVANA (Odry)
  • HODERMARSKÝ MILAN (Odry)
  • HOLČÁK LUBOMÍR (Jindřichov)
  • HOLČÁK LUBOMÍR, Ing. (Jindřichov)
  • HORÁK JAROSLAV (Odry)
  • HORAL MOŘKOV a.s. (Životice u Nového Jičína)
  • HORUTOVÁ LENKA (Odry)
  • JANÍČEK JOSEF (Heřmanice u Oder)
  • KAŠNÁ ALENA (Fulnek)
  • KOVÁŘ JOSEF, Ing. (Mankovice)
  • LEV MAREK (Odry)
  • MARKOVÁ VLADISLAVA (Fulnek)
  • MIČKA JAN (Odry)
  • MIČKA PAVEL (Životice u Nového Jičína)
  • MIKULENKOVÁ MILUŠE (Životice u Nového Jičína)
  • ONDRA PETR (Odry)
  • OVČÁČÍK PAVEL (Heřmanice u Oder)
  • OVČÁČÍK PETR (Heřmanice u Oder)
  • PTÁČEK DAVID (Heřmanice u Oder)
  • PTÁČEK KAREL (Heřmanice u Oder)
  • PTÁČKOVÁ IVANA (Heřmanice u Oder)
  • RÝDEL VLASTIMIL (Hodslavice)
  • ŘEHOUNEK JAROSLAV (Fulnek)
  • Starojicko, a.s. (Starý Jičín)
  • SUMEGA PETR (Heřmanice u Oder)
  • ŠEVČÍK JIŘÍ (Fulnek)
  • ŠEVČÍKOVÁ LUCIE (Fulnek)
  • ŠRÁMEK VOJTĚCH (Odry)
  • VALA JAROMÍR (Jakubčovice nad Odrou)
  • VÁLEK FRANTIŠEK (Heřmanice u Oder)
  • VÁLEK JAKUB (Heřmanice u Oder)
  • VÁLEK MARTIN (Heřmanice u Oder)
  • Zemědělské a obchodní družstvo SLEZSKÁ DUBINA (Větřkovice)

Nymburk

  • A G R O ŽLUNICE, a.s. (Žlunice)
  • AGRO VYŠEHOŘOVICE zemědělská a obchodní a.s. (Vyšehořovice)
  • AGRO, spol. s r.o. (Tuklaty)
  • Agropo, spol. s r.o. (Dvory)
  • Agroracio, s.r.o. (Praha)
  • AGS Agroslužby s.r.o. (Vykáň)
  • AKCENT spol. s r.o. (Kounice)
  • AUJESKÝ PETR (Semice)
  • Berry servis, s.r.o. (Břežany II)
  • BEZUCHA LIBOR (Mochov)
  • BRZÁK MIROSLAV (Kněžice)
  • ČERNÝ MILAN (Tismice)
  • ČERVENÝ ZDENĚK (Velenka)
  • DUFEK JAROSLAV (Kněžice)
  • HANKA MOCHOV s.r.o. (Mochov)
  • HAVRÁNEK TOMÁŠ, Ing. (Choťánky)
  • HERDICS DAVID (Klecany)
  • HODOŇ ZDENĚK (Sběř)
  • Hoštice s.r.o. (Svojšice)
  • J.T. Trading Company s.r.o. (Praha)
  • KLUČINA ZDENĚK (Čelákovice)
  • KOLÍNSKÁ KRISTÝNA (Zásmuky)
  • KOŇÁK LUBOŠ (Cholenice)
  • KRÁL JAN (Břežany II)
  • KRÁL PETR (Úvaly)
  • MARTIN FRANTIŠEK, Ing. (Klučov)
  • MOC ZDENĚK, Ing. (Starý Vestec)
  • MONDSCHEINOVÁ MARTINA (Vitice)
  • NEUMAN VÁCLAV (Velenka)
  • NOVÁK JOSEF (Přerov nad Labem)
  • PERSEUS, a.s. (Běchary)
  • POKORNÝ PAVEL (Semice)
  • POKORNÝ PAVEL, Ing.Ing. (Semice)
  • POSKOČIL JAROSLAV, Ing. (Vrdy)
  • PROCHÁZKA JAN, Ing. (Semice)
  • PRŮŠA JOSEF (Pátek)
  • První zemědělská Záhornice, a.s. (Záhornice)
  • RYGL FRANTIŠEK (Kněžice)
  • RYGL JAROMÍR (Kněžice)
  • RYGL PAVEL (Kněžice)
  • RYGL TOMÁŠ (Kněžice)
  • Řepařský institut, spol. s r.o. (Semčice)
  • Semická s.r.o. (Semice)
  • SOUČEK VÁCLAV (Bříství)
  • SOUČEK ZDENĚK, DiS. (Chrást)
  • SOUKUP KAMIL (Kněžice)
  • STRNAD MAREK (Břežany II)
  • STRÝHAL JAROSLAV (Chroustov)
  • ŠMEJKAL LIBOR (Bříství)
  • ŠTURMA MILAN (Kněžice)
  • TICHÝ DAVID (Kounice)
  • TYPLT MIROSLAV (Chotěšice)
  • VESELÝ IVAN, Ing. (Tuchoraz)
  • VLÁŠEK JOSEF (Praha)
  • Vykáň, a.s. (Vykáň)
  • ZBOŘIL JAN (Chrást)
  • Zdonín AgroBio s.r.o. (Dvory)
  • ZEMAN KAREL, Ing. (Velenka)
  • Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. (Kněžice)
  • Zemědělská společnost Sloveč, a.s. (Městec Králové)
  • ZEMIN s.r.o. (Starý Vestec)
  • ZVO s.r.o. (Přerov nad Labem)

Olomouc

  • Agrární středisko Žerůvky s.r.o. (Bystročice)
  • AGRO Haná a.s. (Smržice)
  • Agrospol Velká Bystřice s.r.o. (Velká Bystřice)
  • BAČÍK ZDENEK (Dlouhá Loučka)
  • BUREŠ ALOIS (Moravský Beroun)
  • CAPKA PAVEL, Ing. (Žerotín)
  • DOLEJŠ JAN (Olomouc)
  • DOSTÁL JAN (Olomouc)
  • Družstvo AGROBEN (Uničov)
  • DUŠEK JOSEF (Dlouhá Loučka)
  • Farma Bystročice s.r.o. (Bystročice)
  • Farma Dětřichov, s.r.o. (Klopina)
  • FARMA Domašov s.r.o. (Klopina)
  • FARMA Ing. Josef Zatloukal s.r.o. (Kralice na Hané)
  • FLÁMA MIROSLAV (Jiříkov)
  • FLÁMA TOMÁŠ (Jiříkov)
  • Global Security Czech, a.s. (Brno)
  • Hospodářské družstvo Strukov (Žerotín)
  • HRUŠKA JAKUB (Dlouhá Loučka)
  • CHMELAŘOVÁ TEREZA (Olomouc)
  • JANUŠ JOSEF (Paseka)
  • JAŠKE FRANTIŠEK, Ing. (Opava)
  • JUŘÍČEK DUŠAN, Ing. (Olomouc)
  • KADLEC JAN (Blatec)
  • KAMENÍČEK ZBYNĚK (Štěpánov)
  • KAŠPAR LADISLAV (Těšetice)
  • KONEČNÝ JAROMÍR (Loučany)
  • KONEČNÝ TOMÁŠ (Loučany)
  • KOUTEK ROMAN (Olomouc)
  • KOUTKOVÁ RADKA (Olomouc)
  • KOUTNÝ VÁCLAV (Těšetice)
  • KOVÁŘ VÍT (Žerotín)
  • KRÁLÍK FRANTIŠEK (Paseka)
  • KUBÍČEK IVO (Olšany u Prostějova)
  • LAKOMÝ DAVID (Senička)
  • LEPAŘ JAROSLAV (Těšetice)
  • MARTÍNEK SVATOPLUK (Újezd)
  • MAULIS JIŘÍ (Uničov)
  • MIKEŠ MILAN (Liboš)
  • MOJŽÍŠ JIŘÍ (Střeň)
  • NAVRÁTIL ROSTISLAV (Litovel)
  • NEZBEDA JAN (Dlouhá Loučka)
  • NOVÁK JIŘÍ (Velký Týnec)
  • NOVÁK JOSEF (Olomouc)
  • OLIČ JAN (Dlouhá Loučka)
  • PSOTA JAN (Olomouc)
  • RICHTER NIKOLA (Dlouhá Loučka)
  • Rolnické družstvo Žerotín (Žerotín)
  • ROMZA - Nedvězí, spol. s r.o. (Olomouc - Nedvězí)
  • SEKANINA ADAM (Bystročice)
  • SEKANINA FRANTIŠEK, Ing. (Bystročice)
  • SEKANINOVÁ ALENA (Olomouc)
  • SMÉKAL STANISLAV (Dlouhá Loučka)
  • SMÉKALOVÁ HANA (Paseka)
  • SMÉKALOVÁ JAROSLAVA (Přáslavice)
  • SOLAGRO, s.r.o. (Skrbeň)
  • SPURNÝ ILJA, Mgr. (Tovéř)
  • SPURNÝ ZDENĚK (Vrbátky)
  • Statky Potštát, a.s. (Potštát)
  • Školagro s.r.o. (Olomouc)
  • ŠKRABÁNEK JOSEF, Ing. (Dlouhá Loučka)
  • ŠMARDOVÁ ANNA, Ing. (Olomouc)
  • ŠPUNDA FRANTIŠEK (Litovel)
  • ŠPUNDA OLDŘICH, Ing. (Náklo)
  • UNISAD PLUS, s.r.o. (Medlov)
  • UNIZEM spol. s r.o. (Olomouc)
  • VAVŘÍN IVO (Dlouhá Loučka)
  • VAVŘÍN VÍT (Paseka)
  • VLČEK VLASTIMIL (Olomouc)
  • Vojenské lesy a statky ČR, s.p. (Praha)
  • VRBA JAN, Bc. (Bystročice)
  • VRBA TOMÁŠ (Bystročice)
  • VYHLÍDAL LIBOR (Skrbeň)
  • VYMLÁTILOVÁ ZUZANA (Prostějov)
  • ZAHRÁDKA RADEK (Troubelice)
  • ZATLOUKAL MARTIN (Kralice na Hané)
  • ZATLOUKALOVÁ DAGMAR (Bystročice)
  • ZBOŘIL MAREK (Štěpánov)
  • ZBOŘÍLEK STANISLAV, Ing. (Hrubčice)
  • Zemědělské družstvo Hněvotín (Hněvotín)
  • Zemědělské družstvo Hnojice (Hnojice)
  • Zemědělské družstvo Olšany - Hablov (Olšany u Prostějova)
  • Zemědělské družstvo Slavonín (Olomouc)
  • Zemědělské družstvo Těšetice (Těšetice)
  • Zemědělské družstvo Unčovice (Litovel)
  • Zemědělské družstvo VRBÁTKY (Vrbátky)
  • ZOD Agro Dlouhá Loučka a.s. (Dlouhá Loučka)
  • ŽÁČEK MIROSLAV (Bystročice)
  • ŽÁK JIŘÍ, Ing. (Zlechov)

Opava

  • "DRUDAR" zemědělské družstvo Darkovice (Darkovice)
  • ADAMČÍKOVÁ LIBĚNA (Hať)
  • AGRIMEX Brumovice s. r. o. (Brumovice)
  • AGROFARMA DUBNICE s.r.o. (Úvalno)
  • AGROLAND, spol. s r.o. (Štěpánkovice)
  • BALNAR LIBOR (Hať)
  • BLINKA BOHUMIL (Vítkov)
  • BOČKOVÁ HANA (Hať)
  • Březovská zemědělská, a.s. (Březová)
  • BYSTRIANSKÁ JANA (Melč)
  • BYSTRIANSKÝ JAN (Melč)
  • CIGÁN KONRÁD (Hať)
  • CIGÁNOVÁ LUDMILA (Hať)
  • COJOCARU MIROSLAV (Svobodné Heřmanice)
  • DUDEK LIBOR, Ing. (Kozmice)
  • DVOŘÁK LESY, SADY, ZAHRADY s.r.o. (Ostrava)
  • EnergoAgro spol. s r.o. (Otice)
  • Farma Bílčice s.r.o. (Bílčice)
  • Farmagro s.r.o. (Otice)
  • FULNEČEK MARTIN (Šilheřovice)
  • GAJDEČKOVÁ MARCELA (Markvartovice)
  • GAJDOVÁ MÁRIA (Markvartovice)
  • GLAUDER MARTIN, Ing. (Větřkovice)
  • GLENZ JIŘÍ, Bc. (Hať)
  • GLOGAR FRANTIŠEK, ing. (Horní Benešov)
  • GOSPOŠ JIŘÍ (Hať)
  • GRIM DAVID (Vítkov)
  • HARASIM TOMÁŠ (Dolní Benešov)
  • HOLUBEC VLASTIMIL (Staré Těchanovice)
  • Huptaś Lucjan Józef (Hať)
  • HURNÍK LEO (Kravaře)
  • CHORÝ JOSEF, Ing. (Hať)
  • JAKARTA, s.r.o. (Jakartovice)
  • JAROŠ RADEK (Darkovice)
  • Juraszek Andrzej Józef (Píšť)
  • JUŘÍČEK DUŠAN, Ing. (Olomouc)
  • KAJABA PETR (Sosnová)
  • KASPAR IVO, Ing. (Kozmice)
  • KLEMENS KAREL (Kravaře)
  • KLIMEČEK DOMINIK (Hať)
  • KOCIAN JOSEF (Kravaře)
  • KOŘONEK FRANTIŠEK (Hať)
  • KOSTELNIK JIŘÍ (Hať)
  • KOSTELNIK ONDŘEJ (Hať)
  • KOŠNAROVÁ JANA (Ostrava)
  • KRAMNÝ JOSEF (Sosnová)
  • KYNCL ROSTISLAV, Ing. (Budišov nad Budišovkou)
  • Lampa Franciszek Józef (Hať)
  • LAŇKA ALFONS, Ing. (Hlučín)
  • LAŇKOVÁ JARMILA (Hlučín)
  • Lasak Paweł Józef (Stěbořice)
  • LAVIČKOVÁ RŮŽENA (Vítkov)
  • LICHEVNÍK JOSEF (Svobodné Heřmanice)
  • Liszka Dariusz Teodor (Hať)
  • MAIER RADEK (Hať)
  • MIKULA KAREL (Hať)
  • MUCHA JIŘÍ (Kravaře)
  • NÁVRAT TOMÁŠ (Ludgeřovice)
  • Obchodně zemědělská společnost ZEMPOL, spol. s r.o. (Vítkov)
  • OZS-ZEMPOL s.r.o. (Vítkov)
  • PAČKA PETR (Dolní Benešov)
  • PETEREK ALFRÉD, Ing. (Kravaře)
  • PETEREK KURT (Kravaře)
  • PLAČEK RUDOLF (Markvartovice)
  • POLÁŠEK ZDENĚK (Kozlovice)
  • POLNOST, spol. s r.o. (Kravaře)
  • PORUBOVÁ HELENA (Ludgeřovice)
  • PTÁČEK PAVEL (Kravaře)
  • RICHTER PAVEL (Kravaře)
  • ROBEK DAVID (Hlučín)
  • ROBEK LAŇKOVÁ PETRA (Hlučín)
  • ROBENEK TOMÁŠ (Ludgeřovice)
  • SEKACZEK JAN (Dolní Benešov)
  • SKÝPALA ANTONÍN (Vítkov)
  • SMOLKA JIŘÍ (Darkovice)
  • SOŠKA DAVID (Sosnová)
  • SPOLAGRA, spol. s r.o. (Leskovec nad Moravicí)
  • Statek Šilheřovice s. r. o. (Šilheřovice)
  • SVĚRKOŠ JAN (Sviadnov)
  • ŠIMKOVÁ BRONISLAVA (Sosnová)
  • ŠKUTA PAVEL (Ostrava)
  • ŠROTEK MILAN (Šilheřovice)
  • ŠTEFELA PAVEL (Zátor)
  • TVRDÝ JIŘÍ (Darkovice)
  • TYLEČEK ANTONÍN (Hať)
  • URBISCH KRISTIÁN (Kravaře)
  • VÍTKOVSKÁ CZ a.s. (Vítkov)
  • Vítkovská zemědělská s.r.o. (Vítkov)
  • VRBICKÝ JAKUB (Markvartovice)
  • ZECHA VÁCLAV (Velké Heraltice)
  • ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (Opava)
  • ZESPO Sosnová, zemědělská společnost, s.r.o. (Lichnov)
  • ZÍKA MILOŠ (Štítina)
  • ZP Otice, a.s. (Otice)

Pardubice

  • Agrofruct a.s. (Dolní Ředice)
  • AGROS-Kojice, spol. s r.o. (Kojice)
  • AGRO-SLUŽBY SECKÝ s.r.o. (Morašice)
  • AGROSPOL HOSTOVICE, a.s. (Pardubice)
  • Bratři Havlíčkové R I J v.o.s. (Bořice)
  • DAŠEK JIŘÍ (Bukovina nad Labem)
  • DERKA JIŘÍ, Ing. (Ostrov)
  • Družstvo Agricola Bylany (Lány)
  • HOUDKOVÁ LENKA (Ostřešany)
  • HOVORKA FRANTIŠEK, Ing. (Radhošť)
  • HRDÝ RICHARD (Dobříkov)
  • HYHLÍK JIŘÍ (Jezbořice)
  • HYKSA ROSTISLAV, MVDr. (Moravany)
  • CHMELÍK JOSEF (Barchov)
  • JIČÍNSKÝ VÁCLAV (Staré Jesenčany)
  • KLIČKA VLASTIMIL (Slepotice)
  • KOPISTA ONDŘEJ (Úhřetice)
  • KOREČEK LUBOŠ (Chrudim)
  • KOUTSKÝ JIŘÍ (Staré Jesenčany)
  • KOUTSKÝ JIŘÍ, Ing. (Staré Jesenčany)
  • KUBELKA JAN (Bořice)
  • KUBÍN PAVEL (Dvakačovice)
  • KUČERA JIŘÍ (Pardubice)
  • KUČERA JIŘÍ, Ing. (Pardubice)
  • LEVINSKÝ ALEŠ (Ostrov)
  • Loučná - Dašice, a.s. (Dašice)
  • MAREK JAN (Pardubice)
  • MATĚJKA JOSEF (Barchov)
  • MATOUŠEK ZDENĚK (Moravany)
  • MILZA zemědělské družstvo (Zaječice)
  • MORAS akciová společnost (Moravany)
  • MÜLLER JAROSLAV (Pardubice)
  • MÜLLER JINDŘICH, MVDr. (Pardubice)
  • MÜLLER JOSEF, Ing. (Pardubice)
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem (Kladruby nad Labem)
  • NOVÁK DAVID, Ing. (Uhersko)
  • P. S. JEZBOŘICE s. r. o. (Praha)
  • PALENT-ZENPRO s.r.o. (Pardubice)
  • PILAŘ MARTIN, Ing. (Zámrsk)
  • PLESKOT ARNOŠT, Ing. (Čepí)
  • První zemědělská a.s. Tuněchody (Tuněchody)
  • SAMUHEL JAKUB (Moravany)
  • SAMUHEL MIROSLAV (Moravany)
  • SEDLÁK JOSEF (Slepotice)
  • SEDLÁK PAVEL, Bc. (Dolní Roveň)
  • SEIDL ZDENĚK (Časy)
  • SIRŮČEK JAN (Ostřešany)
  • SLEZÁK LUBOR, Ing. (Tuněchody)
  • SOLVIT, s.r.o. (Holice)
  • TESAŘ DUŠAN (Radhošť)
  • VIRP s.r.o. (Dolní Roveň)
  • VYKO, spol. s r.o. (Sezemice)

Pelhřimov

  • "AGRODAM Hořepník, s.r.o." (Hořepník)
  • Agropodnik Košetice, a.s. (Košetice)
  • AMCHA ANTONÍN, Ing. (Nupaky)
  • BARTOŠ VLADIMÍR (Brno)
  • BERKOVÁ ZDEŇKA (Lesná)
  • BÍNA MILOSLAV (Červená Řečice)
  • BLOUDEK MIROSLAV (Košetice)
  • BRÁVEK LADISLAV (Želiv)
  • BURDA KAREL (Dunice)
  • BURDA MILOSLAV (Košetice)
  • CUCHÁ MARIE (Lukavec)
  • DUBINA JIŘÍ (Lukavec)
  • FŐRSTER JAN (Želiv)
  • HOMOLKA DAVID ANDREW (Hořepník)
  • HORÁK JOSEF, Ing. (Hořepník)
  • HOŠEK FRANTIŠEK (Chýstovice)
  • JELÍNEK JOSEF (Rovná)
  • JELÍNEK MICHAL (Martinice u Onšova)
  • KAMENÍK PETR (Humpolec)
  • KAMENÍK VÁCLAV (Humpolec)
  • KAMENÍKOVÁ MICHAELA (Humpolec)
  • KAŇKA VLADIMÍR (Hořepník)
  • KOUBEK JAN (Vystrkov)
  • KOUBEK ZDENĚK (Humpolec)
  • KOURKOVÁ HANA (Křešín)
  • KRATOCHVÍL RADEK (Velká Chyška)
  • KRUPIČKA FRANTIŠEK, Ing. (Jiřice)
  • KŘIVÁNEK ANTONÍN (Košetice)
  • LAZAR FRANTIŠEK (Jiřice)
  • MOŠNA PAVEL, Ing. (Vystrkov)
  • NOVÁK JIŘÍ (Mladé Bříště)
  • NOVOTNÁ MARIE (Martinice u Onšova)
  • PACHTA JAN (Arneštovice)
  • RAJDLÍK PETR (Mladé Bříště)
  • RAJDLÍK PETR (Mladé Bříště)
  • Ryček agro s.r.o. (Jihlava)
  • STATEK NOVOTINKY s.r.o. (Strančice)
  • SUKDOLÁK PATRIK, Ing. (Mladé Bříště)
  • SYSLOVÁ MARIE (Hořepník)
  • ŠIMANOVSKÝ FRANTIŠEK (Arneštovice)
  • URBÁNEK AUGUSTIN (Martinice u Onšova)
  • VÁŇA MIROSLAV (Jiřice)
  • VAŠÁK DUŠAN (Humpolec)
  • VELETA VÁCLAV (Lukavec)
  • VONDRÁK PETR (Dehtáře)
  • Vysočina Vyklantice, a.s. (Buřenice)
  • ZAVADIL JIŘÍ (Bořetice)
  • Zemědělské družstvo "Vysočina" Želiv (Želiv)
  • Zemědělské družstvo Lukavec (Lukavec)

Písek

  • "AGROTECHNIK, spol. s r.o." (Mirovice)
  • AGRO, družstvo Záhoří (Záhoří)
  • BROUSILOVÁ JITKA, Mgr. (Písek)
  • CIBOCH JOSEF (Vrcovice)
  • DVOŘÁK LIBOR (Mirovice)
  • DYRŠMÍD VÁCLAV (Dolní Novosedly)
  • FUČÍK JOSEF (Mirotice)
  • HANZLÍK JAN (Mirovice)
  • HRUDKA MIROSLAV (Mirovice)
  • HŘÍDEL JAN (Horosedly)
  • HYBRANT MILOSLAV (Březnice)
  • CHLANDA MIROSLAV (Mirovice)
  • JAMBURA MIROSLAV (Dolní Novosedly)
  • Jan Sadílek s.r.o. (Praha)
  • JEDLIČKOVÁ MARIE (Záhoří)
  • KABÁTOVÁ ANNA (Záhoří)
  • KAC s.r.o. (Hrejkovice)
  • KLÍMA PAVEL (Mirotice)
  • KLÍMOVÁ JANA (Mirotice)
  • KOJETÍNOVÁ JINDŘIŠKA (Vlastec)
  • KOUTNÝ LUDĚK (Praha)
  • KRÁL MARTIN (Cerhonice)
  • KRYŠTŮFEK MARTIN (Myslín)
  • KUBÍČEK MARTIN (Přeborov)
  • KUBÍČKOVÁ VLASTA (Přeborov)
  • MEZERA VÁCLAV (Vojníkov)
  • NĚMEC PAVEL (Oslov)
  • NEUMANN PETR (Vlastec)
  • NOVÁK JAN (Praha)
  • PAGE ANNA (Mirovice)
  • PÁNEK MARTIN (Hrazany)
  • PAZDERNÍK PETR (Mirovice)
  • PAZDERNÍKOVÁ LUCIE (Mirovice)
  • PROKOPOVÁ MARIE (Mirovice)
  • PŘEVRÁTIL JOSEF (Boudy)
  • RAIDL FRANTIŠEK (Mirovice)
  • SEDLÁK JAN (Mirotice)
  • SOUKUP VÁCLAV (Vojníkov)
  • SOUKUPOVÁ LENKA (Vojníkov)
  • Statek Míreč s.r.o. (Praha)
  • SVOJŠOVÁ HANA (Boudy)
  • ŠTVÁN ONDŘEJ (Březnice)
  • TŘÍSKA JAROSLAV, Ing. (Hrejkovice)
  • VIKTOROVÁ HANA (Praha)
  • VLASATÝ JIŘÍ (Boudy)
  • VOKATÝ LUBOŠ (Březnice)
  • Zámek Strážovice s.r.o. (Praha)
  • ZÁRYBNICKÝ PETR (Lety)
  • Zemědělské družstvo Hrejkovice (Milevsko)
  • ZEMĚDĚLSKÉ OBCHODNÍ DRUŽSTVO MIROTICE (Mirotice)
  • Zemědělské služby NĚMEC s.r.o. (Oslov)

Plzeň-jih

  • ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. (Nezvěstice)
  • BADUROVÁ PETRA (Klášter)
  • BATOVEC PAVEL (Klášter)
  • BEČVÁŘ LADISLAV (Blovice)
  • BEČVÁŘ VÁCLAV (Čmelíny)
  • BERDYCH TOMÁŠ (Borovno)
  • BRICHCÍN JIŘÍ (Blovice)
  • CINK TOMÁŠ (Spálené Poříčí)
  • ČÍŽEK JIŘÍ (Chrást)
  • ČÍŽEK PAVEL, Ing. (Spálené Poříčí)
  • DARDA VLADISLAV (Blovice)
  • DAVÍDKOVÁ BLAŽENA (Čížkov)
  • DAVÍDKOVÁ VLADIMÍRA, Bc. (Blovice)
  • DĚTKA MARTIN (Čížkov)
  • Dvůr Habří, s.r.o. (Blovice)
  • HAJŠMANOVÁ DANIELA (Prádlo)
  • HOFMAN JAROSLAV (Spálené Poříčí)
  • HOFMANOVÁ MARTINA, Bc. (Spálené Poříčí)
  • HOLÍK RADIM (Kotovice)
  • HOUŠKA MICHAL, Ing. (Dobříš)
  • KLÍMOVÁ DRAHOMÍRA (Čmelíny)
  • KRÁSNÝ JOSEF, Ing. (Starý Plzenec)
  • KREJČOVÁ JANA (Milínov)
  • KRÝSL JOSEF (Kotovice)
  • KUBÍČKOVÁ BARBORA (Čmelíny)
  • LUKÁŠKOVÁ JINDŘIŠKA (Kmetiněves)
  • MAŠÁT VÁCLAV (Neurazy)
  • MENCL JAROSLAV (Blovice)
  • MOŠNOVÁ MARIE (Nové Mitrovice)
  • MOULIS PAVEL (Milínov)
  • MUSILOVÁ LENKA (Nepomuk)
  • NOVÁK MARTIN (Spálené Poříčí)
  • PEŘINA JAN (Klášter)
  • PRŮCHA JAROSLAV (Blovice)
  • PRŮCHA JIŘÍ (Sedliště)
  • PRŮCHOVÁ MARIE (Sedliště)
  • PŘIBEK PAVEL (Domažlice)
  • RICHTROVÁ SVATAVA (Třebčice)
  • SEDLÁČEK PAVEL (Spálené Poříčí)
  • SILOVSKÝ JOSEF (Klášter)
  • ŠEDIVCOVÁ ZUZANA (Spálené Poříčí)
  • ŠÍMA JAROSLAV (Spálené Poříčí)
  • ŠKOLA PAVEL (Blovice)
  • ŠULC JAN (Spálené Poříčí)
  • TOLAR ROBIN (Spálené Poříčí)
  • TOMCOVÁ HELENA (Starý Plzenec)
  • TOMEC JIŘÍ (Starý Plzenec)
  • TOŠNER MILOŠ (Spálené Poříčí)
  • VALENTA VÁCLAV, Ing. (Nezvěstice)
  • VANÍK JAROSLAV (Čížkov)
  • VAVŘÍKOVÁ MARIE (Vrčeň)
  • Vrčeňská zemědělská a.s. (Plzeň)
  • ZEMANOVÁ HANA (Blovice)

Plzeň-sever

  • Agro Luková s.r.o. (Manětín)
  • GRUBER JAN (Křelovice)
  • KOHOUT VLADIMÍR, Ing. (Nýřany)
  • Panská pole s.r.o. (Lestkov)
  • Úněšovský statek a.s. (Úněšov)
  • Zemědělské družstvo Dobříč (Dobříč)

Praha-východ

  • A G Á T A, spol. s r.o. (Stará Lysá)
  • AGRO Jesenice u Prahy a.s. (Zlatníky-Hodkovice)
  • AGRO Kostelec s.r.o. (Praha)
  • Agrodružstvo Brázdim (Brázdim)
  • AGROFARMA JABKENICE, s.r.o. (Charvatce)
  • Agrofarma Ždánice s.r.o. (Ždánice)
  • AGROMASO spol. s r.o. (Dřevčice)
  • BOUDA PETR, Ing. (Říčany)
  • ČAMEK LUBOMÍR, Ing. (Kostelní Hlavno)
  • ČAMKOVÁ VLASTA (Kostelní Hlavno)
  • ČERNÝ JAROSLAV (Konětopy)
  • ČERNÝ MILOSLAV, Ing. (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • ČERNÝ VÁCLAV (Stříbrná Skalice)
  • ČERNÝ VÁCLAV (Polerady)
  • DIVÍŠEK KAREL (Vitice)
  • EKOPROGRES plus, s.r.o. (Třebovle)
  • ENCOVÁ ZDEŇKA (Praha)
  • FARMA NEZBEDOVI s.r.o. (Kropáčova Vrutice)
  • Farmes, spol. s r.o. (Radonice)
  • FORMÁNKOVÁ MIROSLAVA (Popovičky)
  • Fyton, spol. s r.o. (Praha)
  • GÄRTNER VLADIMÍR, Ing. (Říčany)
  • GROS s.r.o. (Kly)
  • GRÜNER JIŘÍ (Veleň)
  • HERDICS DAVID (Klecany)
  • HORÁLEK JOSEF (Sudovo Hlavno)
  • HOŠEK VÁCLAV (Oleška)
  • HRÁDEK PETR (Strašice)
  • J a J CHROUST, spol. s r.o. (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • JAKUBEC JIŘÍ (Nedomice)
  • JANDA MILOSLAV (Strančice)
  • JANOVSKÝ JAN, Ing. (Strančice)
  • JDP Agri, s.r.o. (Stříbrná Skalice)
  • JF TAKO s.r.o. (Tatce)
  • JURNEČKA STANISLAV (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • KLÍMA FRANTIŠEK (Lhota)
  • KOVALČÍK FILIP (Konojedy)
  • KOVAŘÍK FRANTIŠEK (Skorkov)
  • KRÁL MILAN (Kostelní Hlavno)
  • KRÁLOVÁ KATEŘINA (Vlkančice)
  • KŘAPÁČEK PETR (Jesenice)
  • KUBELKA KAREL, Ing. (Svojšice)
  • KUBR LUKÁŠ (Jenštejn)
  • KYNCL PAVEL (Říčany)
  • LINHART JAROSLAV (Kouřim)
  • LINHART LUMÍR (Liblice)
  • LITOCHLEB JOSEF (Konětopy)
  • LUBRT KAREL (Konojedy)
  • MACHÁČEK FRANTIŠEK (Oplany)
  • MALÝ FRANTIŠEK, MVDr. (Kostelec nad Černými lesy)
  • MAREČEK PAVEL (Záryby)
  • MAREČEK VÁCLAV (Veleň)
  • MARŠÁLEK LUKÁŠ (Dřísy)
  • MAŠEK PAVEL (Zápy)
  • MAŠTALÍŘ JOSEF (Mečeříž)
  • MERVARD JIŘÍ (Nučice)
  • NAVRÁTIL JAROSLAV (Škvorec)
  • NEPOMUCKÝ PAVEL, Ing. (Lhota)
  • NEVLÁČIL ONDŘEJ (Sluhy)
  • NEVLÁČIL PAVEL (Sluhy)
  • PACOVSKÝ TOMÁŠ (Stříbrná Skalice)
  • PAVLÍČKOVÁ HANA, Ing. (Sobotka)
  • PETRŽÍLEK MIROSLAV (Modletice)
  • PIROUTEK LADISLAV (Mečeříž)
  • POVOLNÝ PETR (Dřísy)
  • PROCHÁZKA DAVID (Stříbrná Skalice)
  • PROCHÁZKA EMIL (Říčany)
  • Předměřická a.s. (Předměřice nad Jizerou)
  • PÝCHA LIBOR (Polerady)
  • RATHOUSKÝ MILAN (Praha)
  • RAVA zemědělský podnik, spol. s r.o. (Křenice)
  • REJŠEK VÁCLAV (Lhota)
  • ROUBÍČEK FRANTIŠEK (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • ROUBÍČEK FRANTIŠEK (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • ROUBÍČEK JOSEF (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • ŘEZÁČ VÁCLAV, Ing. (Nupaky)
  • ŘEZBA MILOSLAV (Stříbrná Skalice)
  • SELGEN, a. s. (Praha)
  • SMOTLACHA RADEK, Ing. (Hlavenec)
  • STÁREK JIŘÍ (Dobřejovice)
  • STATKY MEDITO, s.r.o. (Praha)
  • STUDECKÝ JOSEF (Veleň)
  • ŠILHAN VÁCLAV, Ing (Nová Ves)
  • ŠÍSTEK TOMÁŠ (Jenštejn)
  • ŠTEIGEROVÁ RADMILA (Herink)
  • TEIML JAROSLAV (Hobšovice)
  • Týnice, s.r.o. (Doubravčice)
  • URBAN FRANTIŠEK (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • URBAN PAVEL, Ing. (Kozojedy)
  • URBAN ZBYNĚK (Hlavenec)
  • URBANOVÁ LENKA, Ing. (Kozojedy)
  • UZLOVÁ ANNA (Mukařov)
  • Václavka spol. s r.o. (Vrbčany)
  • VANIŠTA PETR, Ing. (Nespeky)
  • VESELÝ LIBOR, Ing. (Čakovičky)
  • VH plains s.r.o. (Stříbrná Skalice)
  • VHŽ Polerady spol. s.r.o. (Polerady)
  • VIN AGRO s.r.o. (Praha)
  • VOREL JAROSLAV (Řehenice)
  • Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. (Praha)
  • WOR,s.r.o. (Borek)
  • ZÁRUBA VÁCLAV (Polerady)
  • ZAS Bečváry a.s. (Bečváry)
  • ZAS Úžice, a.s. (Úžice)
  • ZEA Světice, a.s. (Světice)
  • Zemědělská výroba a služby, s. r. o. (Toušice)
  • Zemědělské družstvo " Podlipan " Vitice (Vitice)
  • Zemědělské družstvo Brandýs nad Labem (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • Zemědělské družstvo Dřísy (Všetaty)
  • Zemědělské družstvo Mečeříž (Mečeříž)
  • ZIMA MARTIN (Doubek)
  • ZURYNEK MILAN (Brázdim)

Praha-západ

  • AGRO Jesenice u Prahy a.s. (Zlatníky-Hodkovice)
  • AGROSA a.s. (Chrášťany)
  • ATEA PRAHA,s.r.o. (Chrášťany)
  • BEJLEK ANTONÍN (Třebotov)
  • BĚLOHLÁVEK FRANTIŠEK (Choteč)
  • Bílý jednorožec s.r.o. (Praha)
  • BLAŽEK JIŘÍ (Praha)
  • BLAŽEK PETR, Ing. (Praha)
  • ČUBA JAN, Ing. (Praha)
  • DOPRAMO,spol. s r.o. (Odolena Voda)
  • FARMA JESENICE s.r.o. (Jesenice)
  • Farma Úhonice, s.r.o. (Úhonice)
  • FOŘT JAN, Ing. (Praha)
  • GRUBEROVÁ ZUZANA (Jesenice)
  • HRABÁNEK LUBOŠ (Praha)
  • HRUŠKA FRANTIŠEK (Kostelec u Křížků)
  • HUSTOLES FRANTIŠEK, Ing. (Rudná)
  • CHLAŇ MARTIN (Třebotov)
  • JANDA MILOSLAV (Strančice)
  • KINDL KAREL (Kosoř)
  • KORMUNDA MILAN (Třebotov)
  • KORYNTA MILAN (Kosoř)
  • KOVALČÍK FILIP (Konojedy)
  • KRAJNÍK JAROSLAV (Praha)
  • KŘAPÁČEK PETR (Jesenice)
  • Kukburg Capital, a.s. (Vonoklasy)
  • LEISKÝ LEANDER, Ing. (Praha)
  • LISCOVÁ BARBORA (Třebotov)
  • MICHÁLEK ZBYNĚK, Ing. (Tachlovice)
  • MILENOVSKÝ LIBOR, Ing. (Chrášťany)
  • OUŘADNÍK IVAN (Mezouň)
  • ROZNĚTINSKÁ EVA (Praha)
  • RYCHTAŘÍKOVÁ ZDENA (Chýnice)
  • SRB VÁCLAV, Ing. (Beroun)
  • SUCHÝ JIŘÍ (Choteč)
  • ŠIMEK VÁCLAV (Tachlovice)
  • ŠIMKOVÁ IVANA (Tachlovice)
  • ŠTEIGEROVÁ RADMILA (Herink)
  • ŠTIČKA JOSEF (Chýnice)
  • VRBSKÝ VÁCLAV (Rudná)
  • Zemědělské družstvo Mořina (Mořina)

Prachatice

  • BÖHMOVÁ DANUŠE (Hracholusky)
  • BRAŠNIČKA LADISLAV (Hracholusky)
  • ČERMÁKOVÁ KATEŘINA (Strunkovice nad Blanicí)
  • Elektroservis Dvořák, s.r.o. (Vitějovice)
  • FATKA JAROSLAV (Hracholusky)
  • FILIP PAVEL (Hracholusky)
  • FILIPOVÁ LENKA (Hracholusky)
  • HÁJEK VÁCLAV (Strunkovice nad Blanicí)
  • HAMLÍK JIŘÍ (Malovice)
  • HOLUB PAVEL (Malovice)
  • HRBEK LADISLAV (Vitějovice)
  • JIRÁŇ JAN (Vitějovice)
  • KADLEC JAROSLAV (Strunkovice nad Blanicí)
  • KADLEC ONDŘEJ (Strunkovice nad Blanicí)
  • KADLECOVÁ MARCELA (Strunkovice nad Blanicí)
  • KOBERNA DANIEL, Ing. (Malovice)
  • KOCOUREK VÁCLAV (Malovice)
  • KŘENEK KAREL (Hracholusky)
  • KUBIČKA JIŘÍ (Strunkovice nad Blanicí)
  • KUBIČKA KAREL, Ing. (Strunkovice nad Blanicí)
  • KUBIČKOVÁ PETRA (Strunkovice nad Blanicí)
  • MACHOVEC JIŘÍ (Hracholusky)
  • MAREK JIŘÍ (Strunkovice nad Blanicí)
  • MICHAL PAVEL (Malovice)
  • MIKEŠ JAROSLAV (Strunkovice nad Blanicí)
  • MIKEŠ JOSEF (Libějovice)
  • MUŠKA STANISLAV (Strunkovice nad Blanicí)
  • MUŠKOVÁ VÁCLAVA (Strunkovice nad Blanicí)
  • NOVÁK ZDENĚK (Strunkovice nad Blanicí)
  • NOVÁKOVÁ HANA (Malovice)
  • NOVOTNÁ LENKA, Ing. (Roudné)
  • PÁRTL THEODOR, Ing. (Strunkovice nad Blanicí)
  • PÁRTLOVÁ KOŘÍNKOVÁ PAVLÍNA (Strunkovice nad Blanicí)
  • PECH MICHAL (Strunkovice nad Blanicí)
  • PEŠEK JOSEF (Malovice)
  • PETRÁŠEK STANISLAV (Malovice)
  • PRÁŠEK JAN (Hracholusky)
  • ŘÍHA ROBERT (Strunkovice nad Blanicí)
  • SAHULA PETR (Těšovice)
  • SEBERA JAROSLAV (Malovice)
  • SEBERA MIROSLAV (Hracholusky)
  • SIMOTA VLADIMÍR (Hracholusky)
  • SOUKUP MARTIN (Malovice)
  • STARÝ JAN (Strunkovice nad Blanicí)
  • SVOBODA MIROSLAV (Strunkovice nad Blanicí)
  • ŠÁLENÁ HANA (Malovice)
  • ŠANDA PAVEL (Hracholusky)
  • ŠANDERA MICHAL (Lhenice)
  • ŠEBESTA FRANTIŠEK, Ing. (Hracholusky)
  • VOZÁBALOVÁ MARIE (Hracholusky)
  • ZÁHORKA JAN (Truskovice)
  • ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN (Malovice)
  • ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí (Strunkovice nad Blanicí)
  • ZEMRO s.r.o. (Malovice)
  • ZOCH JAROSLAV (Strunkovice nad Blanicí)
  • ŽEMLIČKA ZDENĚK (Strunkovice nad Blanicí)

Prostějov

  • AGRO Skládal a Poslušný s.r.o. (Výšovice)
  • AGRODRUŽSTVO MORKOVICE, družstvo (Morkovice-Slížany)
  • Agrodružstvo Tištín (Tištín)
  • BARNET & SYNOVÉ spol. s r.o. (Hruška)
  • BELCREDI RICHARD, JUDr. ()
  • BĚLÍN JOSEF (Čelčice)
  • BUREŠ agro, s.r.o. (Švábenice)
  • COUFAL KAREL (Myslejovice)
  • CROPAGRO, s.r.o. (Brno)
  • DOMANSKÝ VOJTĚCH (Němčice nad Hanou)
  • FARM SELECT s.r.o. (Dobrochov)
  • FARMA Ing. Josef Zatloukal s.r.o. (Kralice na Hané)
  • FRYS JAN (Ondratice)
  • HLAVINKA JOSEF, Ing. (Polkovice)
  • HORÁK AGRO s.r.o. (Výšovice)
  • Hospodářské družstvo Určice, družstvo (Určice)
  • INDRÁKOVÁ ROMANA, Ing. (Polkovice)
  • JEŽ JOSEF, Ing. (Prasklice)
  • KOPA FRANTIŠEK (Otaslavice)
  • KREJČÍ VOJTĚCH (Otaslavice)
  • KUBÍKOVÁ LENKA (Tištín)
  • KVAPIL JAN (Brodek u Prostějova)
  • MELKA JAN (Hradčany-Kobeřice)
  • MINAŘÍK JAROSLAV (Kojetín)
  • Mořický mlýn s.r.o. (Mořice)
  • NAVRÁTIL SVATOSLAV (Pivín)
  • NEDĚLNÍK JIŘÍ (Otaslavice)
  • NEDĚLNÍK MIROSLAV (Otaslavice)
  • NOVOTNÝ JAN (Pavlovice u Kojetína)
  • OLŠANSKÝ JIŘÍ, Ing. (Měrovice nad Hanou)
  • Orálek rostlinná výroba s.r.o. (Brodek u Prostějova)
  • PETROVSKÝ DUŠAN (Hruška)
  • PETROVSKÝ ZDENĚK (Hruška)
  • POLÁŠEK MILAN (Dobromilice)
  • POSPÍŠIL IVAN (Srbce)
  • PROKOP ANTONÍN (Čelčice)
  • PŘECECHTĚL LADISLAV (Dřínov)
  • PTÁČEK VRATISLAV (Měrovice nad Hanou)
  • Rostlinná Bureš T + F s.r.o. (Brodek u Prostějova)
  • SaP Agro s.r.o. (Prostějov)
  • SKÁCEL VLADIMÍR (Koválovice-Osíčany)
  • SKÁCEL VLADIMÍR (Koválovice-Osíčany)
  • SNÍDAL JAROMÍR (Němčice nad Hanou)
  • SNÍDAL ROMAN (Němčice nad Hanou)
  • Soukromá rolnická společnost AGRO, spol. s r.o. se sídlem v Tovačově (Tovačov)
  • STATEK CHROPYNĚ s.r.o. (Olomouc)
  • SVAČINA ZBYNĚK (Ivaň)
  • ŠEBESTA LIBOR (Měrovice nad Hanou)
  • ŠEBESTA MILAN (Měrovice nad Hanou)
  • ŠEBESTA MILAN, Ing. (Měrovice nad Hanou)
  • ŠEBESTOVÁ LIBUŠE (Měrovice nad Hanou)
  • ŠENKYŘÍKOVÁ JITKA (Vyškov)
  • Vavrčík rostlinná výroba s.r.o. (Brodek u Prostějova)
  • VENCLÍK RADIM (Tovačov)
  • VLÁČIL JAROSLAV, Ing. (Čehovice)
  • VRÁNA VLADIMÍR (Tvorovice)
  • VYSTAVĚL JAN (Ondratice)
  • VYSTAVĚL JOSEF (Otaslavice)
  • ZATLOUKAL PETR (Hrubčice)
  • ZBOŘÍLEK STANISLAV, Ing. (Hrubčice)
  • ZD Klenovice na Hané, družstvo (Klenovice na Hané)
  • ZD Myslejovice, družstvo (Myslejovice)
  • Zemědělské družstvo Výšovice (Výšovice)
  • Zemědělské obchodní družstvo AGRISPOL (Mořice)
  • ZOD Haná, družstvo se sídlem ve Švábenicích (Švábenice)
  • ZOD Němčice nad Hanou, družstvo (Němčice nad Hanou)
  • ŽONDROVÁ MARTINA (Pivín)

Přerov

  • AGROVAS MORAVA, s.r.o. (Praha)
  • BROSSA s.r.o. (Býškovice)
  • DOLEŽEL MIROSLAV (Lipník nad Bečvou)
  • DOSTÁL PAVEL (Býškovice)
  • DOUBRAVSKÝ ALEŠ (Osek nad Bečvou)
  • Farma Kozlovský s.r.o. (Býškovice)
  • FARMA ONDROUŠEK s.r.o. (Horní Újezd)
  • GRYGAR LADISLAV (Týn nad Bečvou)
  • HALENKA MILOSLAV (Polkovice)
  • HRADIL ARNOŠT (Provodovice)
  • HRADIL RADEK (Provodovice)
  • KUBEŠA OLDŘICH (Malhotice)
  • LUKROM plus s.r.o. (Lípa)
  • MIŠÁK JIŘÍ (Troubky)
  • MORAVA - HOP s. r. o. (Lipník nad Bečvou)
  • NEVTÍPIL LUBOŠ (Osek nad Bečvou)
  • ONDROUŠEK ALOIS (Horní Újezd)
  • ORDELT LADISLAV (Osek nad Bečvou)
  • PALA ROMAN (Býškovice)
  • PODZÁMČÍ zemědělská a.s. (Dolní Újezd)
  • SEKANINA PAVEL (Všechovice)
  • SETIKA Group, s.r.o. (Troubky)
  • Skalagro, a.s. (Skalička)
  • STAS-AG s.r.o. (Přerov)
  • SYMERSKÝ OLDŘICH (Malhotice)
  • Troubecká hospodářská a.s. (Troubky)
  • TVRDOŇ KAREL (Kelč)
  • VENCLÍK RADIM (Tovačov)
  • VINKLER JOSEF (Lipník nad Bečvou)
  • VÝSTŘELA PAVEL (Osek nad Bečvou)
  • VÝSTŘELOVÁ MIROSLAVA (Lipník nad Bečvou)
  • Záhoran, a.s. (Všechovice)
  • ZAKOPAL PAVEL (Stará Ves)
  • ZAMAZALOVÁ MARIE (Malhotice)
  • ZAPLETALOVÁ MARIE (Malhotice)
  • ZELTR AGRO a.s. (Troubky)
  • Zemědělské družstvo "PODHRADÍ" Týn nad Bečvou (Týn nad Bečvou)

Příbram

  • A G R O Měšetice s.r.o. (Sedlec-Prčice)
  • AGRONA,spol. s r.o. (Nechvalice)
  • BARTOŠ VÁCLAV (Chrást)
  • BENDA JOSEF (Bohutín)
  • BEZOUŠKA JIŘÍ (Láz)
  • BEZOUŠKA VÁCLAV (Příbram)
  • Bioplyn Dublovice s.r.o. (Dublovice)
  • BOUDA PETR, Ing. (Říčany)
  • BUZICKÝ PETR, Ing. (Písek)
  • Česká správa nemovitostí, investiční a dřevařská k.s. (Praha)
  • DĚDINA FRANTIŠEK (Nové Dvory)
  • DĚDINA PETR (Nové Dvory)
  • DĚDINOVÁ PETRA (Dolní Hbity)
  • Domov Fauny s.r.o. (Praha)
  • Domreka s.r.o. (Praha)
  • DVOŘÁČEK MILAN (Malá Hraštice)
  • EKOAGRONA Nechvalice spol. s r.o. (Nechvalice)
  • Ekofarma Kosařův mlýn, s.r.o. (Praha)
  • Farma Kozák s.r.o. (Praha)
  • FAUSTUS MAREK (Příbram)
  • FENCL JOSEF (Vysoká u Příbramě)
  • FIALA PAVEL (Cetyně)
  • Havlíček Jan (Nová Ves pod Pleší)
  • HERAL STANISLAV (Láz)
  • HORÁKOVÁ VLADIMÍRA (Sedlec-Prčice)
  • HORSE PARK KAMENNÝ DVŮR s.r.o. (Praha)
  • HRBEK JOSEF (Velká Lečice)
  • CHUDÁREK MICHAL (Vysoký Chlumec)
  • CHUDÁRKOVÁ RADKA (Vysoký Chlumec)
  • JAROLÍMEK VLADISLAV (Petrovice)
  • JENÍČKOVÁ LUDMILA (Hvožďany)
  • JINDRÁK PAVEL (Petrovice)
  • JINDRÁK ZDENĚK (Petrovice)
  • JINDRÁKOVÁ BLAŽENA (Petrovice)
  • JINDRÁKOVÁ PAVLA (Petrovice)
  • JIRÁČKOVÁ IRENA (Vysoký Chlumec)
  • KABÍČEK JIŘÍ (Nechvalice)
  • KABYL VLADIMÍR (Svatý Jan)
  • KARAS JINDŘICH (Rožmitál pod Třemšínem)
  • KAZDA JOSEF (Třebsko)
  • KLÁNOVÁ JANA (Svatý Jan)
  • KLOUD KAREL, Ing. (Praha)
  • KLOUD VÁCLAV (Praha)
  • KLOUDOVÁ HELENA (Svatý Jan)
  • KORTÁNKOVÁ LENKA, MgA. (Nechvalice)
  • KOTROUŠ JIŘÍ (Bohutín)
  • KRAUS VALTER (Milešov)
  • KROUPA KAMIL (Zbenice)
  • KRULICH LADISLAV, Ing. (Zduchovice)
  • KUBEC FRANTIŠEK (Petrovice)
  • KUBÍČKOVÁ MONIKA (Krásná Hora nad Vltavou)
  • KUDĚJ ALEŠ (Chrást)
  • KUNCL PETR (Svatý Jan)
  • LAŠTOVIČKA JAROSLAV (Vysoký Chlumec)
  • LR PRO s.r.o. (Kovářov)
  • MÁROVÁ ANDĚLA (Chrást)
  • MARŠÍK OTA (Kotenčice)
  • MARTINA RADEK (Vysoký Chlumec)
  • MAŠEK JIŘÍ (Sedlčany)
  • MEADOW ZAS s.r.o. (Drevníky)
  • MICHALEC PETR (Vysoký Chlumec)
  • NEUŽIL RADEK (Nechvalice)
  • PECKA STANISLAV (Klučenice)
  • PEKÁREK LUKÁŠ (Počepice)
  • PLEINER PAVEL (Malá Hraštice)
  • POUČEK ALEŠ (Nová Ves pod Pleší)
  • PROCHÁZKA MARTIN (Svatý Jan)
  • PROCHÁZKOVÁ ZDEŇKA (Solenice)
  • RÁKOSNÍK JOSEF (Bojanovice)
  • RODEN KAREL (Bořanovice)
  • ROUBÍK JAN (Petrovice)
  • SKÁLA JAROSLAV, Ing. (Nová Ves pod Pleší)
  • SKÁLOVÁ BLANKA (Nová Ves pod Pleší)
  • SLUMA - ŠEDIVÝ s.r.o. (Rožmitál pod Třemšínem)
  • SMETANOVÁ IVETA (Pičín)
  • Statek Rožmitál spol. s r.o. (Rožmitál pod Třemšínem)
  • SVOBODA JAROSLAV (Sedlčany)
  • ŠEDIVÝ JAN (Třebsko)
  • ŠIKA JAN (Nechvalice)
  • ŠIKOLOVÁ PETRA (Nové Dvory)
  • ŠIMEK VÁCLAV (Dobříš)
  • ŠÍMOVÁ LUCIE (Vysoká u Příbramě)
  • ŠIMR ONDŘEJ (Bohutín)
  • ŠŤASTNÝ RADEK (Milešov)
  • ŠTEMBERK JOSEF (Klučenice)
  • ŠTEMBERK MICHAL (Petrovice)
  • ŠTEMBERK VÁCLAV (Petrovice)
  • ŠVAGR MILAN (Nedrahovice)
  • ŠVAGROVÁ HANA (Nedrahovice)
  • TOMÁŠKOVÁ MARTINA (Zhoř)
  • UHER MILOŠ (Kovářov)
  • Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (Brno)
  • VALTA BOHUMIL (Tochovice)
  • VANĚČKOVÁ JANA (Vysoký Chlumec)
  • VAŠKOVÁ MARIKA (Milín)
  • VÁVRA LADISLAV (Bohutín)
  • VOBORSKÝ PETR (Kozárovice)
  • ZÁRYBNICKÝ ZDENĚK (Dubno)
  • ZD Krásná Hora nad Vltavou a.s. (Krásná Hora nad Vltavou)
  • Zemědělská Klučenice a.s. (Klučenice)
  • Zemědělská společnost Dobříš, spol. s r.o. (Dobříš)
  • Zemědělská společnost Kosova Hora, a.s. (Kosova Hora)
  • Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (Sedlčany)
  • Zemědělská společnost Zalužany a.s. (Zalužany)
  • Zemědělské družstvo Bohutín (Bohutín)
  • Zemědělské družstvo Chyšky (Chyšky)
  • Zemědělské družstvo Kovářov (Kovářov)
  • Zemědělské družstvo Sádek (Lhota u Příbramě)
  • Zemědělské družstvo se sídlem v Dlouhé Lhotě (Dlouhá Lhota)
  • Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích (Rosovice)
  • Zemědělské družstvo se sídlem v Suchodole (Suchodol)
  • Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek (Starosedlský Hrádek)
  • ZOD 11. KVĚTEN a.s. (Milín)
  • ZS Dublovice a.s. (Dublovice)
  • ŽÁK JIŘÍ (Počepice)

Rakovník

  • AGRO SEDMIKRÁSKA s.r.o. (Kolešovice)
  • AGROSPOL PETROVICE s.r.o. (Petrovice)
  • Alia Group Ltd Organizační složka (Děkov)
  • BIOFARMA SVOJETÍN,s.r.o. (Svojetín)
  • ČECH ONDŘEJ (Drahouš)
  • ČECH PAVEL (Rakovník)
  • ČERMÁK FRANTIŠEK (Rakovník)
  • Družstvo Agrochmel Kněževes (Kněževes)
  • Dvůr Míče, s.r.o. (Nový Dům)
  • Farm Hořesedly, s.r.o. (Praha)
  • FARMA Zdeněk Netrh s.r.o. (Šanov)
  • FLOMAE s.r.o. (Praha)
  • FOLVARSKÝ JIŘÍ (Hořovičky)
  • GOLDEN NUT s.r.o. (Děkov)
  • HÁLA JAN, DiS. (Praha)
  • HEJDA VÍT, Ing. (Lužná)
  • HOPF-CENTRUM,spol. s r.o. (Hořovičky)
  • CHMELEX,spol. s r.o. (Hořesedly)
  • K + K PŘÍLEPY s.r.o. (Přílepy)
  • KLÁTILOVÁ LUCIE (Mutějovice)
  • KLÁTILOVÁ SABINA (Mutějovice)
  • KOLAGRO s.r.o., v likvidaci (Mutějovice)
  • KUTÍLEK JIŘÍ (Přílepy)
  • LiAgra, s.r.o. (Slabce)
  • LIPPERT MILOŠ (Rakovník)
  • LUPOFYT s.r.o. (Chrášťany)
  • MACÁK LIBOR (Rakovník)
  • MACHOVÁ MILUŠE (Měcholupy)
  • MIŠTERA KAREL (Chrášťany)
  • PALKOSKA ZBYNĚK (Milostín)
  • PLECHATÝ LUKÁŠ (Praha)
  • POCHMAN RUDOLF (Lužná)
  • RAKOCHMEL s.r.o. (Kolešovice)
  • RATZKA FRANTIŠEK (Hořesedly)
  • RATZKA JAKUB (Hořesedly)
  • RATZKA PAVEL (Hořesedly)
  • REGENTÍK MIROSLAV (Rakovník)
  • RYSKA JIŘÍ (Lišany)
  • ŘEZÁČ JOSEF (Měcholupy)
  • STATEN Šanov s.r.o. (Šanov)
  • SUCHÁ JANA (Lužná)
  • ŠEDIVÝ JAROSLAV, Ing. (Rakovník)
  • ŠEVČÍK JOSEF (Svojetín)
  • Školní statek Středočeského kraje, příspěvková organizace (Lázně Toušeň)
  • ÚPK AGRO (Chodouň)
  • V.K.TOP CHMEL, s.r.o. (Doksy)
  • VALDMAN VÁCLAV (Olešná)
  • Zemědělská společnost Blšany s.r.o. (Blšany)
  • Zemědělská společnost Chrášťany  s.r.o. (Chrášťany)
  • Zemědělské družstvo Senomaty (Senomaty)
  • Zemědělské družstvo Svojetín (Svojetín)
  • Zlaté chmelové údolí, s.r.o. (Hořesedly)

Rokycany

  • BENEŠ ŠTĚPÁN (Podmokly)
  • BENEŠ VÁCLAV (Podmokly)
  • BENEŠ VLADIMÍR (Hradiště)
  • BLAŽEK MICHAL (Tlučná)
  • BRICHTA JAROSLAV (Chlum)
  • BŘEZINOVÁ IVANA (Praha)
  • DUBNICKÁ ZUZANA (Praha)
  • FENCL VÁCLAV (Hlohovice)
  • HÁJEK FRANTIŠEK (Čilá)
  • HÁJEK PETR (Čilá)
  • HÁKA JAROMÍR, Ing. (Rokycany)
  • HANTOS-agro,spol. s r.o. (Hlohovice)
  • CHRZ VÁCLAV (Hradiště)
  • KRÁTKÁ VLADIMÍRA, Ing. (Mirošov)
  • KREJCAR KAREL (Chlum)
  • KROC ŠTĚPÁN (Radnice)
  • Liblínský statek, s.r.o. (Břasy)
  • NĚMEC JIŘÍ (Hlohovice)
  • NĚMEC JOSEF (Plzeň)
  • NĚMEC PAVEL (Hlohovice)
  • NĚMEC VÁCLAV (Hlohovice)
  • PAC Hořovice s.r.o. (Praha)
  • SMÉKALOVÁ VERONIKA (Radnice)
  • SOMMR JAROSLAV (Podmokly)
  • SOMR PAVEL (Podmokly)
  • SPURNÝ ADAM (Liblín)
  • STRAKA VLADISLAV, Ing. (Němčovice)
  • ŠRÉDL PAVEL (Hlohovice)
  • VILETA TOMÁŠ, Ing. (Terešov)
  • VILETOVÁ DAGMAR, Mgr. (Terešov)
  • ZÍTEK PETR (Břasy)

Rychnov nad Kněžnou

  • BAČÍKOVÁ ALENA (Častolovice)
  • BARTOŠ MIROSLAV (Byzhradec)
  • BARTOŠ VÁCLAV (Voděrady)
  • ČTVRTEČKA RUDOLF (Val)
  • DŽV Rychnov nad Kněžnou a.s. (Doudleby nad Orlicí)
  • Farma Třebešov s.r.o. (Třebešov)
  • FIREŠ JAN (Dobruška)
  • FYTO spol. s r.o. (Lukavice)
  • HANUŠ VÁCLAV (Trnov)
  • HEJZLAR JIŘÍ (Ohnišov)
  • HEJZLAR PAVEL (Ohnišov)
  • HLAVÁČEK VÁCLAV (Kvasiny)
  • HOLEČEK JIŘÍ (Ohnišov)
  • HOLEČEK PAVEL (Chlístov)
  • HOLMAN RADEK (Solnice)
  • HOLOUBKOVÁ MARIE (Byzhradec)
  • HRNČÍŘ JIŘÍ (Bohuslavice)
  • JANSÁK PAVEL (Nové Město nad Metují)
  • JANSKÝ VÍT (Podbřezí)
  • JEŽEK JAN (Ohnišov)
  • JEŽEK LUKÁŠ (Ohnišov)
  • KAŠPAR VÁCLAV (Chlístov)
  • KOVÁŘ VÍT (Bílý Újezd)
  • KUNC JOSEF (Skuhrov nad Bělou)
  • KURKA MILOŠ, Ing. (Polom)
  • LINHART ANTONÍN (Praha)
  • MICHL PAVEL (Bílý Újezd)
  • MŇUK FRANTIŠEK (Byzhradec)
  • MORAVEC VÁCLAV (Semechnice)
  • PAŘÍZEK JAN (Týnec nad Sázavou)
  • PAVEL JAN (Nahořany)
  • PETR JIŘÍ, Ing. (Dobruška)
  • PÍCHA ALEŠ, Ing. (Přepychy)
  • Podorlické zemědělské družstvo (Ohnišov)
  • RYCHLÝ PAVEL (Dobré)
  • SAMKOVÁ MAGDALENA (Byzhradec)
  • SLAVÍK VÁCLAV (Chlístov)
  • ŠIMÁK VÁCLAV, Ing. (Ohnišov)
  • ŠKODA VLADIMÍR, Ing. (Podbřezí)
  • ŠMÍDA ZDENĚK (Přepychy)
  • ŠTĚPÁN JIŘÍ (Jestřebí)
  • ŠVORC ROMAN (Ohnišov)
  • ZEA Rychnovsko a.s. (Javornice)
  • ZEAS Podorlicko a.s. (Trnov)
  • Zemědělské družstvo Dobruška (Dobruška)

Semily

  • AGROJILM, s.r.o. (Jilemnice)
  • BENEŠOVÁ JANA (Jilemnice)
  • Biofarma Pod Hájkem s.r.o. (Horní Branná)
  • BLAŽEK VÁCLAV (Horní Branná)
  • BUBÁK VÁCLAV (Vrchlabí)
  • BULUŠEK DANIEL (Horní Branná)
  • ČÍŽEK STANISLAV, Ing. (Veselá)
  • DURAN JOSEF (Vrchlabí)
  • EKOFARMA 88 KRKONOŠE s.r.o. (Lánov)
  • FAJSTAVR JOSEF (Benecko)
  • FIŠNAR JAN (Vrchlabí)
  • HAMPL JAROSLAV (Lánov)
  • HASSA JIŘÍ, MuDr. (Praha)
  • HERVERTOVÁ DAGMAR (Benecko)
  • HLAVÁČEK JINDŘICH (Vrchlabí)
  • HOLUBEC FRANTIŠEK (Vrchlabí)
  • HONCŮ JAN (Horní Branná)
  • HONCŮ VÁCLAV (Nová Paka)
  • CHLUM TOMÁŠ (Vrchlabí)
  • JIRÁNEK JOSEF (Dolní Branná)
  • KLOUZA ROMAN (Radim)
  • KOBRLE LUBOŠ (Horní Branná)
  • KOBRLOVÁ MARIE (Horní Branná)
  • KOCOUR MILOŠ (Košťálov)
  • KRAUSOVÁ ANNA (Syřenov)
  • KUBÁT JIŘÍ (Vrchlabí)
  • LÁNSKÝ PAVEL (Semily)
  • LUKEŠ MILOSLAV (Horní Branná)
  • MACH MILAN (Benecko)
  • MACH MIROSLAV (Horní Branná)
  • MACHALA MILAN (Horní Branná)
  • MATUCHA MIROSLAV (Vrchlabí)
  • PETRÁK JAROMÍR (Benecko)
  • PLECHÁČ MILOŠ (Dolní Branná)
  • PODOBSKÁ VĚRA (Veselá)
  • PRSKAVEC JIŘÍ (Lomnice nad Popelkou)
  • RÝZL JIŘÍ (Veselá)
  • SMEJKAL ONDŘEJ (Vrchlabí)
  • SOUKUP JOSEF, Ing. (Horní Branná)
  • SPINDLER RENÉ (Špindlerův Mlýn)
  • STATEK BENECKO s.r.o. (Benecko)
  • STRÁNSKÝ JAROSLAV (Lomnice nad Popelkou)
  • ŠMÍD FRANTIŠEK (Benecko)
  • ŠUBRT OLDŘICH (Bukovina u Čisté)
  • VESELÝ MIROSLAV (Vrchlabí)
  • ZEOS LOMNICE a.s. (Lomnice nad Popelkou)
  • ZEPO s.r.o. (Horní Branná)
  • ŽIŽKOVÁ PETRA (Dolní Dvůr)

Sokolov

  • BARTOŇ FRANTIŠEK (Horní Slavkov)
  • DUCHAN JAROSLAV (Dasnice)
  • HERCINK JOSEF (Karlovy Vary)
  • CHALUPNÍKOVÁ JANA (Dolní Nivy)
  • CHLUPÁČKOVÁ HANA (Horní Slavkov)
  • KLEIN JAROMÍR, DiS. (Horní Slavkov)
  • KOSTLIVÝ LUKÁŠ (Milhostov)
  • KUNICKÝ MARTIN (Horní Slavkov)
  • POHAN JAN (Nejdek)
  • POHAN JAROSLAV (Nejdek)
  • VANS RICHARD (Horní Slavkov)
  • VANS RICHARD (Horní Slavkov)
  • ZACHARDA PETR, Ing. (Karlovy Vary)

Strakonice

  • Agro Čejetice s.r.o. (Čejetice)
  • AGRO Láz, s.r.o. (Radomyšl)
  • Agro Sedlice, a.s. (Sedlice)
  • BERAN JAN (Pracejovice)
  • BREJCHA MIROSLAV (Osek)
  • DMP spol. s r.o. (Pracejovice)
  • Dolejš s.r.o. (Štěchovice)
  • DŘEVO PETR (Štěchovice)
  • Farma Ohrazenice s.r.o. (Volenice)
  • Farma Sousedovice s.r.o. (Radošovice)
  • HOCH JAROSLAV (Strakonice)
  • HÜBNER DAVID (Kalenice)
  • CHANA - DW, s.r.o. (Zábrodí)
  • JÁCHIM LUDĚK (Krejnice)
  • JEŽEK PAVEL (Blatná)
  • KADLEC ZDENĚK, Ing. (Volenice)
  • KOPÁČ PETR (Volenice)
  • KOŠÁN spol. s r.o. (Volenice)
  • KUMBLE KATEŘINA, Bc. (Volenice)
  • LAŇKA JAROSLAV (Blatná)
  • MACÁKOVÁ IRENA (Strakonice)
  • MAYER JIŘÍ, Ing. (Volenice)
  • MICHÁLEK KAREL (Novosedly)
  • NĚMEJCOVÁ ANNA (Strakonice)
  • PAVELEC VÁCLAV (Novosedly)
  • PAVELKA KAREL (Strakonice)
  • PECKA VLADIMÍR (Libětice)
  • PEŠEK KAREL (Přední Zborovice)
  • POLÁK JIŘÍ (Štěchovice)
  • První stavební Sedlice s.r.o. (Sedlice)
  • ŘÍHA JOSEF (Sedlice)
  • SAMEC MIROSLAV (Radošovice)
  • Statek Štěchovice s.r.o. (Štěchovice)
  • TÁBOR VÁCLAV (Krejnice)
  • TOMAN PETR (Čejetice)
  • TOMAN STANISLAV (Bavorov)
  • TO-NA Kraselov s.r.o. (Drachkov)
  • ŤUKA FRANTIŠEK (Radošovice)
  • VERINGEROVÁ VLASTA (Plzeň)
  • VOKÁČ JOSEF (Strakonice)
  • VOKÁČ JOSEF (Strakonice)
  • Zemědělské družstvo Novosedly (Novosedly)
  • Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s. (Radošovice)
  • ZÍKA DANIEL (Sedlice)
  • ŽÍLA DUŠAN (Libětice)
  • ŽÍLOVÁ MARIE (Mutěnice)

Svitavy

  • ABRAHAM VLADIMÍR (Osík)
  • AG MAIWALD a.s. (Benátky)
  • BOŠTÍK JAN (Vidlatá Seč)
  • DVOŘÁK JAROSLAV, Ing. (Svitavy)
  • FALTYS JAN (Litomyšl)
  • Farma Opatov, s.r.o. (Opatov)
  • FENDRYCH JAROSLAV (Janov)
  • I. AGRO Oldřiš a.s. (Oldřiš)
  • KAŠPAR KAREL (Bohuňovice)
  • KHARBAKA VASYL (Dětřichov)
  • KOHL MILAN (Opatov)
  • KOPECKÝ OLDŘICH (Polička)
  • KUČERA JOSEF (Čistá)
  • KUCHTA RADOVAN (Trstěnice)
  • LNĚNIČKOVÁ JANA (Opatov)
  • LUX JIŘÍ, Ing. (Litomyšl)
  • MACEK MILOŠ (Sedliště)
  • MAIWALD ŠTĚPÁN (Čistá)
  • MENŠÍK JOSEF (Dětřichov)
  • NOVÁK LUBOMÍR (Litomyšl)
  • PALENT-ZENPRO s.r.o. (Pardubice)
  • PŘÍVRATSKÝ DAVID (Strakov)
  • ŘÍHA FRANTIŠEK (Sebranice)
  • STEJSKAL MAREK (Litomyšl)
  • STIBŮREK JOSEF (Čistá)
  • SÜSSER MIROSLAV (Litomyšl)
  • TROJTLER JOSEF (Lubná)
  • VAŇOUS PETR (Horky)
  • VESELÝ VÍT (Sloupnice)
  • VOSTŘEL JAN (Litomyšl)
  • Zemědělské družstvo " Růžový palouček" (Morašice)
  • Zemědělské družstvo chovatelů a pěstitelů Litomyšl (Litomyšl)
  • Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici (Sloupnice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Lubná (Lubná)
  • Zemědělské obchodní družstvo Sedliště (Sedliště)
  • Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek (Žichlínek)

Šumperk

  • AGRISEN s.r.o. (Staré Město)
  • AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o. (Šumperk)
  • Agrodružstvo Zábřeh (Zábřeh)
  • AGROMONT SERVIS, s.r.o. (Hanušovice)
  • AGROODBYT BLUDOVSKO, s.r.o. (Bludov)
  • BARTOŠOVÁ ANNA (Šumperk)
  • BĚLÍČEK MIROSLAV (Šumperk)
  • BERKA JAN (Leština)
  • BLIŽŇÁK FRANTIŠEK (Loučná nad Desnou)
  • Bludovská a.s. (Bludov)
  • BRODMANN JIŘÍ (Hrabišín)
  • ČECH PŘEMYSL, Ing. (Rovensko)
  • ČECHOVÁ MARTINA, Ing. (Rovensko)
  • DANĚK RADOMÍR (Rejchartice)
  • DIVIŠ JAN (Chromeč)
  • DIVIŠOVÁ BLAŽENA, Ing. (Bludov)
  • DOŠKOVÁ MARKETA (Hanušovice)
  • Ekokosov s.r.o. (Zábřeh)
  • Farma Jandrt s.r.o. (Hanušovice)
  • FARMA Krchleby s.r.o. (Klopina)
  • FARMA Kunčice s.r.o. (Klopina)
  • Farma Pohoda, s.r.o. (Staré Město)
  • FIALA OTA (Velké Losiny)
  • FRYŠAROVÁ TEREZA (Loučná nad Desnou)
  • GODINA ĽUBOŠ, Mgr. (Šumperk)
  • HALENKOVÁ EVA, Bc. (Praha)
  • HLOBILOVÁ MARTINA (Šumperk)
  • Hospodářství Valbeřice s.r.o. (Praha)
  • HRADO a.s. (Hrabišín)
  • CHYTKA RICHARD (Staré Město)
  • JANKŮ JAROMÍR, Ing. (Praha)
  • JANOVSKÝ JOSEF (Velké Losiny)
  • JÍLEK KAREL (Dlouhomilov)
  • JOHN JOSEF (Postřelmov)
  • JONÁK ANTONÍN (Staré Město)
  • JONÁKOVÁ JIŘINA (Nový Malín)
  • JUŘÍČEK DUŠAN, Ing. (Olomouc)
  • KRAHULA STANISLAV (Loučná nad Desnou)
  • KRŇÁVEK JOSEF (Staré Město)
  • KULICH KAREL (Petrov nad Desnou)
  • LAHOLA ONDŘEJ (Jestřebí)
  • M A R W I N , v.o.s. (Hanušovice)
  • MAREŠ JIŘÍ (Postřelmov)
  • MATĚJÍČEK JAN (Šumperk)
  • MIKULA MARTIN (Zábřeh)
  • MORNSTEIN-ZIEROTINOVÁ KARLA (Bludov)
  • MRÁZEK PAVEL (Hanušovice)
  • NAVRÁTIL PAVEL (Moravičany)
  • Nemilská zemědělská s.r.o. (Nemile)
  • PALOMO, a.s. (Loštice)
  • PASTVA JOSEF (Velké Losiny)
  • PLÁŠEK PETR (Petrov nad Desnou)
  • ROUČKOVÁ KAMILA, MVDr. (Hanušovice)
  • SEMPRA PRAHA a. s. (Praha)
  • SCHWARZER PAVEL (Jindřichov)
  • SONNTÁG ROSTISLAV (Postřelmov)
  • STRNAD JAROSLAV (Loučná nad Desnou)
  • STRNADOVÁ HANA (Loučná nad Desnou)
  • SVÍTILOVÁ LADA (Brno)
  • SÝKOROVÁ ANNA (Bratrušov)
  • ŠAFÁŘ ALEŠ (Zábřeh)
  • ŠČUGLÍK ONDŘEJ (Velké Losiny)
  • ŠČUGLÍKOVÁ LENKA (Nový Malín)
  • ŠŤASTNÝ JAKUB (Velké Losiny)
  • ŠŤASTNÝ PAVEL (Velké Losiny)
  • ŠTEFEK PETR (Hanušovice)
  • ŠVEC IVO (Pavlov)
  • ŠVÉDOVÁ MONIKA (Štíty)
  • TICHÝ MARTIN (Palonín)
  • ÚSOVSKO AGRO s.r.o. (Klopina)
  • ÚSOVSKO EKO s.r.o. (Klopina)
  • Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (Měřín)
  • VÁŇA DANIEL (Vikantice)
  • VÚCHS Rapotín, s.r.o. (Rapotín)
  • VYKYDAL JOSEF (Mohelnice)
  • ZATLOUKAL FRANTIŠEK (Bludov)
  • ZEMANOVÁ JANA (Petrov nad Desnou)

Tábor

  • AGRO BLATA s.r.o. (Veselí nad Lužnicí)
  • BÁRTA FRANTIŠEK (Šebířov)
  • BENDA JAN (Veselí nad Lužnicí)
  • BROŽ MILAN (Sviny)
  • BROŽ PETR (Sviny)
  • ČOUDEK FRANTIŠEK, Ing. (Mažice)
  • ČOUDKOVÁ VERONIKA, Mgr. (Mažice)
  • DASTYCH VÁCLAV (Kácov)
  • DAVID FRANTIŠEK, Ing. (Sviny)
  • DRS JAN, Ing. (Zlukov)
  • DVOŘÁK PAVEL (Drahov)
  • Farma Růžička s.r.o. (Sviny)
  • FREJLACH JOSEF (Tábor)
  • FREJLACH VÁCLAV (Borkovice)
  • HAVELDA MARTIN, Ing. (Sviny)
  • HAVELDA VÁCLAV (Sviny)
  • HORÁK MICHAL (Žíšov)
  • JECH JIŘÍ (Borkovice)
  • JECH PETR (Borkovice)
  • JECHOVÁ MARTINA (Veselí nad Lužnicí)
  • JINOS - AGRO společnost s ručením omezeným (Veselí nad Lužnicí)
  • KALINA MILAN (Pelhřimov)
  • KAŠPAR JAROSLAV (Sviny)
  • KUBEŠ MARTIN (Borkovice)
  • KULÍŠEK PAVEL (Vlkov)
  • LÍKAŘOVÁ RADKA (Zálší)
  • MELICHAR LUKÁŠ (Bradáčov)
  • MÍCHAL JOSEF (Mažice)
  • MOLÍK PETR, Ing. (Soběslav)
  • NĚMEC SLAVOMÍR (Zlukov)
  • NOUZA JIŘÍ (Zvěrotice)
  • NUHLÍČEK JIŘÍ (Vodice)
  • PETŘIČKOVÁ BOŽENA (Mažice)
  • PÍCHA MIROSLAV (Řípec)
  • PÍCHA MIROSLAV, Ing. (Řípec)
  • POLÁK RADEK (Sviny)
  • SVITÁK VLADIMÍR (Zadní Střítež)
  • ŠAŠEK MIROSLAV (Veselí nad Lužnicí)
  • TÁBOR IVO (Mažice)
  • VANĚK JAROSLAV (Dolní Hořice)
  • VOJTA MARTIN (Val)
  • VONDRUŠKA KAREL (Zlukov)
  • Zemědělská společnost Ostrov spol. s r.o. (Val)
  • ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO HORUSICE (Veselí nad Lužnicí)
  • Zemědělské družstvo Pojbuky (Pojbuky)
  • Zemědělské obchodní družstvo "BLATA" (Borkovice)

Tachov

  • Agrar Handel s.r.o. (Česká Kubice)
  • Agrarservice Wolf s.r.o. (Plzeň)
  • Agro Panzer s.r.o. (Plzeň)
  • Agrobor, s.r.o. (Bor)
  • AGROKLAS Staré Sedliště a.s. (Staré Sedliště)
  • ALFRÉDOV - ALKA s.r.o. (Kostelec)
  • BERANOVÁ EUGENIE (Třemešné)
  • BLAŽEK JAN (Bor)
  • EBENHÖH KRISTIÁN (Třemešné)
  • Farma Kolowrat s.r.o. (Rozvadov)
  • FARMER GROUP s.r.o. (Staré Sedlo)
  • JURÁŇOVÁ LENKA, Ing. (Stráž)
  • JURČÍK JAROSLAV (Bor)
  • KARLÍK VLADISLAV (Kostelec)
  • KARLÍK VLADISLAV (Kostelec)
  • KOVÁŘ FRANTIŠEK (Kostelec)
  • NEDVĚD VÁCLAV (Kladruby)
  • NOVÁK RUDOLF (Třemešné)
  • POJEROVÁ JULIA IRINA (Stráž)
  • PUBRDLE VÁCLAV (Stříbro)
  • SOULEK ŠTĚPÁN (Stráž)
  • Statek Lom s.r.o. (Bor)
  • ŠMEHYL JAKUB (Přimda)
  • ŠMEHYL JAN, Ing. (Přimda)
  • TUREK ROMAN (Třemešné)
  • W A M s. r. o. (Zruč-Senec)
  • WOLF ALEŠ (Třemešné)
  • ZEVYP - pozemky s.r.o. (Kladruby)
  • ZEVYP, spol. s r.o. (Kladruby)
  • ŽÁČEK KAREL (Kostelec)

Teplice

  • AGRIMEX HB, spol. s r.o. (Krupka)
  • AGRO MOLDAVA s.r.o. (Krupka)
  • BERGEROVÁ ŠÁRKA (Ústí nad Labem)
  • ČURDOVÁ MARTINA (Chlumčany)
  • EKOCHOV CMN spol. s r.o. (Chomutov)
  • HANKO JANA (Osek)
  • HEJL VLADIMÍR (Velká Bukovina)
  • HOLEČEK BOHUSLAV (Chabařovice)
  • HOLEČEK BOHUSLAV (Chabařovice)
  • HOUDEK JOSEF (Moldava)
  • HOUDKOVÁ IVETA (Moldava)
  • HS Cínovec s.r.o. (Dubí)
  • HYPO POINT s.r.o. (Praha)
  • Jezdecký klub GARUDA z.s. (Dubí)
  • KOTELENSKÝ JAN (Moldava)
  • MJ Agro s.r.o. (Nové Dvory)
  • MOCKO SRPOVÁ KATEŘINA (Klíny)
  • NĚMEC STANISLAV, Ing. (Mikulov)
  • PEŠATOVÁ SEDLÁROVÁ MICHAELA (Háj u Duchcova)
  • REMARKO, s.r.o. (Osek)
  • SEDLÁR ŠTEFAN (Háj u Duchcova)
  • SCHILLER PAVEL (Krupka)
  • SOBOTKOVÁ JANA (Arnoltice)
  • SOBOTKOVÁ MARTINA (Praha)
  • SVITÁK JOSEF, Ing. (Moldava)
  • ŠLAMBOROVÁ MILOSLAVA (Děčín)
  • TEP - AGRO spol. s r.o. (Krupka)
  • VLADYKA TOMÁŠ (Přestanov)
  • VOLAVKOVÁ JAROMÍRA (Malšovice)
  • ZPF s.r.o. (Krupka)

Trutnov

  • KM Vlčice, s.r.o. (Vlčice)
  • KÖHLEROVÁ LENKA (Chotěvice)
  • KRÁL RUDOLF (Velké Svatoňovice)
  • KŘIVSKÝ LUDĚK (Vlčice)
  • KULT JAROSLAV, Ing. (Pilníkov)
  • PECHAN VLADIMÍR (Vlčice)
  • PROCHÁZKA PAVEL (Vlčice)
  • SKUTIL KAREL (Pilníkov)
  • SKUTIL KAREL, Ing. (Pilníkov)
  • TYLŠ JAN (Trutnov)
  • VLAČIHA VLADISLAV (Horní Olešnice)
  • Zemědělská a.s. Výšina (Staré Buky)
  • Zemědělské družstvo Trutnov se sídlem ve Volanově (Trutnov)
  • Zemědělské družstvo Velké Svatoňovice (Velké Svatoňovice)

Třebíč

  • BARTOŠ KAREL (Třebelovice)
  • BAUEROVÁ JIŘINA (Oponešice)
  • BENDA JAROSLAV, Ing. (Oponešice)
  • BINDER MIROSLAV, Ing. (Kdousov)
  • BIO AMETYST, a.s. (Třebíč)
  • BOUDNÁ ZDEŇKA (Oponešice)
  • BRABEC MIROSLAV (Smrk)
  • BULÍČKOVÁ ANNA (Brno)
  • BULÍČKOVÁ IVETA (Třebelovice)
  • CEKO, s.r.o. (Kojetice)
  • ČANĚK VLADIMÍR (Třebenice)
  • ČURDA DAVID (Budkov)
  • DIVIŠOVÁ MARTA (Kouty)
  • DOČEKAL STANISLAV (Svatoslav)
  • DOSTÁL JAROSLAV, Ing. (Moravské Budějovice)
  • Družstvo vlastníků půdy Ametyst (Smrk)
  • DVOŘÁK LIBOR (Štěpkov)
  • DVP, družstvo (Pyšel)
  • FEDRA LUKÁŠ (Třebelovice)
  • HAVLENA JOSEF (Vladislav)
  • HORÁKOVÁ MARKÉTA (Třebíč)
  • HOSPŮDKA ZDENĚK (Nárameč)
  • JORDÁNEK PAVEL (Mladoňovice)
  • JURA DOMINIK (Bochovice)
  • KLÍMA JIŘÍ (Budišov)
  • KLÍMA JIŘÍ (Budišov)
  • KREJČÍ JIŘÍ (Rácovice)
  • KREJČÍ LADISLAV (Rácovice)
  • KREJČÍ LUKÁŠ (Pozďatín)
  • KŘIVÁNEK JAROMÍR, Ing. (Horní Smrčné)
  • Liber, družstvo vlastníků (Rudíkov)
  • MANOVÁ MARIE (Smrk)
  • MEJZLÍK VÁCLAV (Třebíč)
  • Mikálka s.r.o. (Praha)
  • MOAGRO, a.s. (Třebíč)
  • NEHYBA JOSEF (Budíškovice)
  • NĚMEC ONDŘEJ (Valdíkov)
  • SOLANSKÁ JITKA (Jemnice)
  • Soukromá střední škola zemědělská s.r.o. (Pozďatín)
  • ŠOUKAL FRANTIŠEK (Pyšel)
  • ŠTĚPANOVSKÝ JIŘÍ (Hornice)
  • TOMAN MILAN (Lomy)
  • TŘÍLETÝ LIBOR (Kdousov)
  • VOCHYÁN JAN (Bochovice)
  • ZD Police, družstvo (Police)
  • Zemědělské družstvo "Podlesí" (Čechtín)
  • Zemědělské družstvo Budišov (Budišov)
  • Zemědělské družstvo Budkov - družstvo (Budkov)
  • Zemědělské družstvo Dešov (Dešov)
  • Zemědělské družstvo Kouty (Kouty)
  • Zemědělské družstvo Naloučany (Ocmanice)
  • Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (Třebelovice)
  • ZEOS Kamenice, s.r.o. (Kamenice)
  • ZEPAS Rudíkov, spol. s r.o. (Rudíkov)
  • ZEZULA JAROSLAV (Tasov)

Uherské Hradiště

  • AGRAMM, spol. s r.o. (Pozlovice)
  • AGRO BŘEZOVÁ s.r.o. (Březová)
  • Agro Okluky, a.s. (Dolní Němčí)
  • AGRO Slováček s.r.o. (Uherské Hradiště)
  • AGRO Zlechov, a.s. (Zlechov)
  • AGRO Žádovice s.r.o. (Žádovice)
  • Agrofiniš, spol. s r.o. (Bojkovice)
  • Agrokomplex Kunovice, a.s. (Kunovice)
  • AGROS farmy morava s.r.o. (Kyjov)
  • ALBUS EU, s.r.o. (Boršice)
  • BÁBÍČEK ZDENĚK (Ratíškovice)
  • BRÁZDIL KAREL (Boršice)
  • BRÁZDIL ROMAN (Tučapy)
  • BRÁZDIL TOMÁŠ (Boršice)
  • ČAŇO JAN (Březová)
  • ČAŇO JAN (Březová)
  • EKO HAVŘICE s.r.o. (Uherské Hradiště)
  • HAMPL MILAN, Mgr. (Buchlovice)
  • HUMPOLA PETR (Bojkovice)
  • CHATEAU BZENEC, spol. s r.o. (Bzenec)
  • JANÁČOVÁ ŽANETA (Hodonín)
  • JANÍKOVÁ MARTINA, Ing. (Polešovice)
  • JC FARM., s.r.o. (Hluk)
  • KADLČEK MIROSLAV (Horní Němčí)
  • KADLČKOVÁ EVA (Horní Němčí)
  • KAŇOVSKÝ DAVID (Vracov)
  • KIS Brno s.r.o. (Brno)
  • KOUBKOVÁ LADA (Bojkovice)
  • KRÁLÍKOVÁ ANEŽKA (Březová)
  • KSIAZKIEWICZ JAN, Ing. (Uherské Hradiště)
  • LUKROM plus s.r.o. (Lípa)
  • MAHDAL JOSEF (Suchá Loz)
  • MATĚJÍČEK ZDENĚK (Bystřice pod Lopeníkem)
  • MATĚJÍK TOMÁŠ (Komňa)
  • MZ Březová s.r.o. (Březová)
  • NAVLÁČIL JOSEF (Korytná)
  • NAVLÁČILOVÁ DAGMAR (Korytná)
  • Nový Dvůr Kunovice, a.s. (Vlčnov)
  • NUZÍK VÁCLAV (Strání)
  • Ostrožsko, a.s. (Ostrožská Lhota)
  • PODCHŘIBÍ JEŽOV, a.s. (Skalka)
  • PONDĚLEK ANTONÍN (Boršice)
  • Poolšaví a.s. (Prakšice)
  • REZKOVÁ PETRA (Tučapy)
  • RIGÓ FRANTIŠEK (Strání)
  • RIGÓOVÁ KAROLÍNA (Medlovice)
  • RYŠAVÝ DAVID (Komňa)
  • STATEK STRÁNÍ s.r.o. (Strání)
  • Svornost Těmice, a.s. (Těmice)
  • Šlechtitelská stanice vinařská , s.r.o. (Polešovice)
  • TERAGRO s.r.o. (Horní Němčí)
  • TYKAL ANTONÍN (Vlčnov)
  • VAĎURA JAROSLAV, Ing. (Polešovice)
  • VELECKÝ JOSEF (Suchá Loz)
  • Vinařství NEOKLAS Šardice a.s. (Šardice)
  • Vinohradnická společnost spol.s r.o. (Vážany)
  • VINOHRADNICTVÍ Hluk s.r.o. (Břeclav)
  • ZD Starý Hrozenkov, a.s. (Starý Hrozenkov)
  • ZEAS Bánov, a.s. (Bánov)
  • ZEAS Nedakonice, a.s. (Nedakonice)
  • ZEAS Polešovice, a.s. (Polešovice)
  • Zelený vrch, s.r.o. (Dolní Němčí)
  • ZELINA JOSEF (Domanín)
  • Zemědělská akciová společnost Nivnice (Nivnice)
  • Zemědělské družstvo Bzová - Krhov (Bojkovice)
  • Zemědělské družstvo Rudice-Přečkovice (Rudice)
  • Zemědělské podílnické družstvo Nezdenice, družstvo (Nezdenice)
  • ZS Pitín,a.s. (Pitín)

Ústí nad Orlicí

  • BOHUNKOVÁ JANA (Němčice)
  • BUŘVAL ZDENĚK, Ing. (Sázava)
  • CINK PAVEL (Trpík)
  • DANIEL MARTIN (Žichlínek)
  • DUŠEK PAVEL (Horní Třešňovec)
  • DVOŘÁK JAROSLAV, Ing. (Svitavy)
  • FARMA JIRÁSEK s.r.o. (Horní Třešňovec)
  • Farma ve Dvoře s.r.o. (Žichlínek)
  • HUBÁLEK LIBOR (Sázava)
  • KARLÍK JOSEF (Němčice)
  • KAŠPAR VÁCLAV (Vlčkov)
  • LORENCOVÁ LIBUŠE, Ing. (Němčice)
  • MACHÁČEK MARTIN (Lubník)
  • MAREK LUBOMÍR (Němčice)
  • MARŠÁLEK PAVEL (Horní Třešňovec)
  • PAVLÍK a společníci s.r.o. (Moravská Třebová)
  • URBAN JAN (Sázava)
  • V30 s.r.o. (Praha)
  • VÁVRA MICHAL (Horní Třešňovec)
  • VESELÝ JIŘÍ, Ing. (Sloupnice)
  • VESELÝ MILOŠ (Sloupnice)
  • VESELÝ VÍT (Sloupnice)
  • VETLABFARM s.r.o. (Dolní Čermná)
  • Zemědělské družstvo chovatelů a pěstitelů Litomyšl (Litomyšl)
  • Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici (Sloupnice)
  • Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek (Žichlínek)

Vsetín

  • AGROTECH, spol. s r. o. (Poličná)
  • COK FARM, s.r.o. (Mikulůvka)
  • GONE spol. s r.o. (Prlov)
  • JRZ, s.r.o. (Pozděchov)
  • KOVÁŘ MILAN (Prlov)
  • MATOCHA ALEŠ (Branky)
  • Ondrejka s.r.o. (Poličná)
  • Pravčická a.s. (Pravčice)
  • SIMPOL, spol. s r. o. (Valašské Meziříčí)
  • TVRDOŇ KAREL (Kelč)
  • Valašské ZOD, družstvo (Zašová)
  • WM - AGRO, s.r.o. (Pravčice)
  • Zemědělské družstvo Liptál (Lhota u Vsetína)

Vyškov

  • AGRO Haná a.s. (Smržice)
  • AGRONET Nesovice, družstvo (Nesovice)
  • BARTOŠEK MICHAL (Zelená Hora)
  • BONAGRO, a.s. (Blažovice)
  • BŘOUŠEK ANTONÍN (Bohaté Málkovice)
  • BUREŠ agro, s.r.o. (Švábenice)
  • BUREŠ LADISLAV (Pustiměř)
  • BUREŠOVÁ JANA, Ing. (Ivanovice na Hané)
  • CENKOVÁ MARIE (Křižanovice)
  • CROPAGRO, s.r.o. (Brno)
  • DRÁPAL STANISLAV, Ing. (Křenovice)
  • DVOŘÁČEK MIROSLAV (Prace)
  • EB Klas s.r.o. (Bučovice)
  • EREMIÁŠ RADOVAN (Slavkov u Brna)
  • Farma Doubí, s.r.o. (Švábenice)
  • HLOBIL JAN (Bohdalice-Pavlovice)
  • HLOBIL PAVEL (Bohdalice-Pavlovice)
  • HLOŽEK JIŘÍ, Ing. (Vážany nad Litavou)
  • HOUŠŤ PAVEL (Bučovice)
  • HRABOVSKÝ MIROSLAV (Hodějice)
  • Jalový dvůr, s.r.o. (Brno)
  • JANOVSKÝ MARTIN (Bučovice)
  • KLIMEŠ MARTIN (Pustiměř)
  • KOPŘIVA MARTIN (Kozlany)
  • KROUPA PAVEL (Kašnice)
  • KUBÍNEK FRANTIŠEK, Ing. (Jiříkovice)
  • KUČERA MILAN, Ing. (Hodějice)
  • KUČERA PETR (Hrušky)
  • KUCHTA JAN (Slavkov u Brna)
  • LOTREK MIROSLAV (Hodějice)
  • LP AGRO s.r.o. (Křižanovice)
  • MARÁK JIŘÍ, Ing. (Rostěnice-Zvonovice)
  • MERTA PETR (Rašovice)
  • Morava Pustiměř, družstvo (Pustiměř)
  • Moravská krajina s.r.o. (Bohdalice-Pavlovice)
  • NOVOTNÝ JIŘÍ (Bohdalice-Pavlovice)
  • OBDRŽÁLEK PAVEL (Rašovice)
  • P R O A G R O, spol. s r.o. (Bučovice)
  • POHANĚL VÍTĚZSLAV (Milonice)
  • POSPÍŠIL JAROMÍR (Pustiměř)
  • PŘIKRYL JAN (Pustiměř)
  • RAKOVEC, a.s. (Velešovice)
  • Rostlinná Bureš T + F s.r.o. (Brodek u Prostějova)
  • ROTREKL LADISLAV (Letonice)
  • ROTREKLOVÁ IVANA (Letonice)
  • RYZNER RUDOLF (Kojátky)
  • STAV design s.r.o. (Syrovice)
  • SVOBODA STANISLAV (Bohdalice-Pavlovice)
  • SYCHRA MILAN (Kučerov)
  • SYCHRA PETR (Vyškov)
  • ŠAFRÁNEK JAN (Kojátky)
  • ŠAFRÁNEK PAVEL (Kojátky)
  • ŠPIČKOVÁ JANA, Ing. (Brno)
  • VÁVRA OTAKAR (Pustiměř)
  • VOŇKA PETR (Křižanovice)
  • VOŇKOVÁ SVATAVA (Křižanovice)
  • VYSTAVĚL JAN (Ondratice)
  • VYSTAVĚL JIŘÍ (Ivanovice na Hané)
  • Zemědělské a obchodní družstvo Letonice (Letonice)
  • Zemědělské družstvo Sokolnice (Sokolnice)
  • ZEMO, spol. s r.o. (Bohaté Málkovice)
  • ZEV Šaratice, a.s. (Šaratice)
  • ZOD Haná, družstvo se sídlem ve Švábenicích (Švábenice)

Znojmo

  • AGRIFIT, spol. s.r.o. (Brno)
  • AGRODRUŽSTVO -družstvo NOVÝ ŠALDORF (Znojmo)
  • AGROFARMA BRUMOVICE, s.r.o. (Višňové)
  • AGRO-Impuls s.r.o. (Znojmo)
  • AGROPODNIK ZNOJMO, a.s. (Znojmo)
  • Agropoint EU s.r.o. (Znojmo)
  • AGROSERVIS, 1. zemědělská a.s. Višňové (Višňové)
  • ALT PRERAU CZ s.r.o. (Nový Přerov)
  • BAZAL JAROSLAV (Lechovice)
  • Bio Agrar Südmähren s.r.o. (Dačice)
  • BULÍČEK LUDVÍK (Práče)
  • DAJČAR ALEŠ (Šumná)
  • Dobrá Vinice, a.s. (Ratíškovice)
  • FARMA U TŘÍ DUBŮ s.r.o. (Stošíkovice na Louce)
  • Fautschek Edmund (Chvalovice)
  • Herbert BUCHGRABER, s.r.o. (Znojmo)
  • HLADÍK MARTIN (Dyje)
  • HUDEČEK JAROSLAV (Znojmo)
  • JETELINA JOSEF (Borotice)
  • KOSMÁK PETR (Nový Přerov)
  • KOTEK LUKÁŠ (Znojmo)
  • KOZA JAN (Hnanice)
  • KŘÍŽ JOSEF (Onšov)
  • LUKOP Agro s.r.o. (Tasovice)
  • MIROŠ ZDENĚK (Lechovice)
  • MOTL VLADIMÍR (Znojmo)
  • OBERREITER JAN, Ing. (Šumná)
  • PLÍŠEK MIROSLAV, Ing. (Znojmo)
  • PLÍŠEK MIROSLAV, Mgr. (Znojmo)
  • PODYJÍ, a.s. (Horní Břečkov)
  • POMONA Těšetice a.s. (Těšetice)
  • POŽÁR IVAN (Dyje)
  • RUS IVO (Znojmo)
  • SEDLÁKOVÁ MILENA (Hodonice)
  • SOVIŠ VÍTĚZSLAV (Znojmo)
  • Statek Miroslav, a.s. (Miroslav)
  • SVOBODA ZDENĚK (Nový Šaldorf-Sedlešovice)
  • SVOBODA ZDENĚK (Nový Šaldorf-Sedlešovice)
  • Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (Brno)
  • Vinařství LAHOFER, a.s. (Dobšice)
  • Vinařství rodiny Špalkovy s.r.o. (Nový Šaldorf-Sedlešovice)
  • VINEA ZNOJMO s.r.o. (Znojmo)
  • VOTAVA PETR (Těšetice)
  • VOTAVA RENÉ (Těšetice)
  • Zemědělské družstvo Hodonice č.p. 258, družstvo (Hodonice)
  • Zemědělské družstvo Olbramkostel (Olbramkostel)
  • Zemědělské družstvo Šatov (Šatov)
  • ZEPIKO spol. s r.o. (Brno)

Žďár nad Sázavou

  • AGRA Horní Dunajovice a.s. (Horní Dunajovice)
  • AGRA Ždánice, a.s. (Ždánice)
  • AGRIA Drásov, spol. s r.o. (Drásov)
  • AGRO - Měřín, a.s. (Měřín)
  • AGRO Rozsochy, a.s. (Rozsochy)
  • AGRO Skalka, spol. s r.o. (Křoví)
  • Agro Záblatí, a.s. (Záblatí)
  • AGRO ZVOLE, a.s. (Zvole)
  • Agrobiocentrum s.r.o. (Milešín)
  • AGROMERAN a.s. (Jimramov)
  • AGROS Vysočina, a.s. (Kundratice)
  • AP Střítež s.r.o. (Střítež)
  • B I K O S spol. s r.o. (Velká Bíteš)
  • BARTÁK JOSEF (Dolní Heřmanice)
  • BARTÁK STANISLAV (Dolní Heřmanice)
  • BARTOŠEK JOSEF (Křoví)
  • BAXANT BOHUSLAV (Rožná)
  • BitAgro, s. r. o. (Velká Bíteš)
  • BLAHA JOSEF (Bobrová)
  • Bobrovská, a.s. (Bobrová)
  • BRABEC FRANTIŠEK (Nový Telečkov)
  • BROŽA JAN (Pikárec)
  • BROŽA PROKOP (Moravec)
  • BUKÁČEK MILOŠ (Kadov)
  • BUŠEK JAROSLAV (Sazomín)
  • CAHA JIŘÍ (Dolní Rožínka)
  • CAHA MILAN (Velká Bíteš)
  • CERMAN FRANTIŠEK (Bobrůvka)
  • DACER LUBOR (Fryšava pod Žákovou horou)
  • DOLEŽAL JOSEF (Velké Meziříčí)
  • Družstvo "Heřmanov" (Heřmanov)
  • DS AGROS, a.s. (Netín)
  • DVOŘÁK JOSEF, Ing. (Telecí)
  • DVP, družstvo (Pyšel)
  • EDEN CENTRE, s.r.o. (Bystřice nad Pernštejnem)
  • FREJLICH ALOIS (Osová Bítýška)
  • HABÁN JOSEF (Strážek)
  • HABÁN JOSEF (Radkov)
  • HABÁN LIBOR (Radkov)
  • HABÁN PETR (Radňoves)
  • HÁJEK FRANTIŠEK (Bystřice nad Pernštejnem)
  • HÁJEK VÁCLAV (Vidonín)
  • HATLÁK ALEŠ (Strážek)
  • HATLÁK VLASTIMIL, Ing. (Strážek)
  • HAVELKA LUDĚK (Blažkov)
  • HAVLÍČEK JOSEF (Kuřimské Jestřabí)
  • HEJTMÁNEK BOHUMIL, Ing. (Velká Bíteš)
  • HLADÍK MARTIN (Ruda)
  • Hospodářské obchodní družstvo Březejc (Velké Meziříčí)
  • Hospodářské obchodní družstvo Dolní Heřmanice (Dolní Heřmanice)
  • Hospodářské obchodní družstvo Jabloňov - Ruda (Jabloňov)
  • HRUŠKA JIŘÍ, MVDr. (Březské)
  • HUMLÍČEK JOSEF (Fryšava pod Žákovou horou)
  • HUSÁK RADEK (Javorek)
  • CHRISTIÁN JIŘÍ (Blažkov)
  • CHYLÍK VOJTĚCH (Radňoves)
  • JANŠTA ROSTISLAV (Křoví)
  • JANŠTA ROSTISLAV (Křoví)
  • JUDA ARNOŠT, Bc. (Bohdalov)
  • JURNÝ ROSTISLAV (Milešín)
  • KADEŘÁVEK MIROSLAV, Ing. (Věcov)
  • KALINA PAVEL (Kuklík)
  • KAŠTAN MILAN (Dolní Heřmanice)
  • KLIMEŠ LUBOMÍR (Mirošov)
  • KOMÍNEK LUBOMÍR, Ing. (Křoví)
  • KOPEČNÝ JOSEF (Milešín)
  • KOPEČNÝ PAVEL ()
  • KOPEČNÝ TOMÁŠ (Velká Bíteš)
  • KOŘÍNKOVÁ DANA (Strážek)
  • KOS LUBOŠ (Bystřice nad Pernštejnem)
  • KOSTELECKÁ ALENA (Bobrová)
  • KRÁTKÝ JOSEF (Dolní Libochová)
  • KRATOCHVÍLA MARTIN (Záblatí)
  • Krčma - Nový Dvůr, s.r.o. (Strážek)
  • KRČMA ZDENĚK (Březské)
  • KUDIOVSKÝ PAVEL (Křižanov)
  • KUDIOVSKÝ PETR (Nová Ves)
  • KUNC JIŘÍ (Sklené)
  • LAŠTOVIČKA PAVEL (Sazomín)
  • LAUSCH JIŘÍ (Kadov)
  • Liber, družstvo vlastníků (Rudíkov)
  • LIPOVSKÁ JANA, Ing. (Bystřice nad Pernštejnem)
  • LOPAUR TOMÁŠ (Kadov)
  • LUKÁŠKOVÁ JANA (Dolní Libochová)
  • LUNDA MILAN (Milešín)
  • MAGDOVÁ IVANA (Radkov)
  • MAHEL JAROSLAV (Radešínská Svratka)
  • MACH ANTONÍN (Osová Bítýška)
  • MACH JAROSLAV (Osová Bítýška)
  • MALEC JOSEF (Ruda)
  • MALEC PETR (Lavičky)
  • MALEC STANISLAV (Dolní Heřmanice)
  • MAREK JAN (Sazomín)
  • MATOUŠEK LADISLAV (Níhov)
  • MIČÁNEK LUDĚK (Katov)
  • MIČKA MILOŠ (Bystřice nad Pernštejnem)
  • MIKYSKA JAN, Ing. (Lavičky)
  • MŰHLHANSL VOJTĚCH (Brno)
  • MUSIL KAREL (Vlkov)
  • MUSIL PETR (Horní Loučky)
  • MYNÁŘ PAVEL (Vidonín)
  • NĚMEC LUBOŠ, Ing. (Nové Město na Moravě)
  • NEVRKLA JAN, Ing. (Rousměrov)
  • NEVRKLA JOSEF (Rousměrov)
  • NIVA - ČIKOV, s.r.o. (Čikov)
  • NIVA, a.s. (Vlkov)
  • NOVÁK FILIP (Žďár nad Sázavou)
  • NOVÁK VÁCLAV, Ing. (Jívoví)
  • NOVOTNÁ MARIE (Znětínek)
  • NOVOTNÝ JAROSLAV (Věstín)
  • NOVOTNÝ JAROSLAV (Věstín)
  • NOVOTNÝ LUBOMÍR (Znětínek)
  • NOVOTNÝ ZDENĚK, Ing. (Znětínek)
  • OPATŘIL MILAN (Štěpánov nad Svratkou)
  • PADALÍK JAN (Obyčtov)
  • PALAS MILOŠ (Tasov)
  • PANCNER JOSEF (Bobrůvka)
  • PANCNEROVÁ RENATA (Bobrůvka)
  • PATÁK JIŘÍ (Záblatí)
  • PATÁK PETR (Záblatí)
  • PEJCHAL PAVEL, Ing. Mgr. (Dlouhé)
  • PESTR MARTIN (Lubné)
  • PIVOŇKA ONDŘEJ (Radkov)
  • POLÁK JIŘÍ (Dolní Libochová)
  • POLÁKOVÁ ZDENKA (Dolní Libochová)
  • POSPÍŠIL PAVEL (Tasov)
  • POŽÁR MIROSLAV (Dolní Heřmanice)
  • PROAGRO Osová, družstvo (Radešínská Svratka)
  • PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (Radešínská Svratka)
  • RÁČEK MILOŠ (Křoví)
  • ROUS PAVEL (Jámy)
  • ROZMARIN VÍT (Vídeň)
  • RUBELIT, s.r.o. (Rožná)
  • RYŠÁN STANISLAV (Velké Meziříčí)
  • SEDLÁK JIŘÍ (Křoví)
  • SEDLÁK OTAKAR (Bobrová)
  • SLÁMA KAMIL (Lhota u Olešnice)
  • SLEZÁK JOSEF (Prosetín)
  • SMAŽIL JAN (Pikárec)
  • SMAŽIL JAN (Pikárec)
  • SMAŽIL JOSEF (Bobrůvka)
  • SMEJKAL JIŘÍ (Oslavice)
  • SMUTKA PETR (Bobrová)
  • SOBOTKA LADISLAV (Vatín)
  • SOBOTKA ZDENĚK (Radešínská Svratka)
  • SRNA PAVEL, Mgr. (Mirošov)
  • STAGRO spol. s r.o. (Záblatí)
  • STARÝ JOSEF (Obyčtov)
  • STARÝ VLADIMÍR (Bobrová)
  • Statek Mitrov, a.s. (Strážek)
  • STRAKA MILOŠ (Bobrová)
  • STŘECHA LIBOR (Lavičky)
  • SVOBODA MARTIN (Rozsochy)
  • SVOBODA MARTIN (Borovník)
  • SVOBODA RADEK (Pikárec)
  • SYSEL JIŘÍ (Oslavice)
  • ŠANTRŮČEK PAVEL (Pavlov)
  • ŠANTRŮČEK PETR (Pavlov)
  • ŠEBEK ANTONÍN (Křoví)
  • ŠIDLÁK JOSEF (Řečice)
  • ŠIMEK MARTIN (Radňoves)
  • ŠIMEK PAVEL (Radňoves)
  • ŠMERDA PAVEL, DiS (Bukov)
  • ŠTOČEK FRANTIŠEK (Ostrov nad Oslavou)
  • TATÍČEK JIŘÍ (Blažkov)
  • TESAŘ JOSEF (Baliny)
  • TOMÁŠEK MICHAL (Strážek)
  • TOMÁŠŮ JOSEF (Tasov)
  • TOTUŠEK DAVID (Věcov)
  • TRČKA MIROSLAV (Katov)
  • TRNKA MIROSLAV (Oslavice)
  • TUČEK MILOSLAV (Březí)
  • TVARŮŽEK STANISLAV (Křižanov)
  • UHLÍŘ JAN (Pikárec)
  • URBÁNEK LIBOR (Katov)
  • URBÁNEK MILOŠ (Katov)
  • URBÁNKOVÁ LENKA (Katov)
  • Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (Měřín)
  • VAŘEJKA LIBOR (Strážek)
  • VAŘEJKA VOJTĚCH (Strážek)
  • VESELÝ LEOŠ (Bobrůvka)
  • VESELÝ MICHAL (Bobrůvka)
  • VIDLÁK PAVEL (Velké Meziříčí)
  • VIDLÁKOVÁ MARTINA (Baliny)
  • VIDOUREK RADEK (Horní Libochová)
  • VÍTEK LIBOR (Kundratice)
  • VÍTEK VÁCLAV (Řečice)
  • VOJTĚCH JOSEF (Nová Ves)
  • VOJTĚCH TOMÁŠ (Nová Ves)
  • VOPOL a.s. (Pomezí)
  • VSP Group, a.s. (Olešnice)
  • VYTEŠNÍK HUBERT (Bobrová)
  • ZELENÝ ONDŘEJ (Fryšava pod Žákovou horou)
  • ZEMAN JAROSLAV (Nová Ves)
  • ZEMAN JIŘÍ (Mirošov)
  • ZEMAN PETR (Radkov)
  • ZEMAN STANISLAV (Horní Libochová)
  • ZEMAS AG,a.s. (Martinice)
  • Zemědělská společnost Devět křížů, a.s. (Domašov)
  • Zemědělská společnost Prosetín, a.s.; zkratka: ZS Prosetín, a.s. (Prosetín)
  • Zemědělské družstvo Naloučany (Ocmanice)
  • Zemědělské družstvo Oslavice (Oslavice)
  • Zemědělské družstvo Sněžné (Sněžné)
  • Zemědělské družstvo vlastníků půdy se sídlem v Horní Libochové (Horní Libochová)
  • Zemědělské družstvo Vrchy (Věcov)
  • ZERAS a.s. (Radostín nad Oslavou)
  • ZEZULA JAROSLAV (Tasov)
  • ZEZULA MARTIN (Dolní Heřmanice)
  • ZEZULA PAVEL (Tasov)
  • ZEZULOVÁ IVETA (Tasov)
  • ZP Ostrov,a.s. (Ostrov nad Oslavou)
  • ŽVÁČKOVÁ IVANA (Radešínská Svratka)