přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Registr příjemců dotací

Vážení uživatelé,

tato webová stránka je dočasně znepřístupněna z důvodu její úpravy v souladu s národní a evropskou legislativou pro zveřejňování údajů o příjemcích dotací.

Údaje o příjemcích dotací z fondů Evropské unie a ze státního rozpočtu České republiky administrované a proplácené Státním zemědělským intervenčním fondem naleznete na webových stránkách http://www.szif.cz/cs/seznam-prijemcu-dotaci.

Státní zemědělský intervenční fond zde zveřejňuje v souladu s čl. 111 a 112 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1306/2013 údaje o příjemcích (fyzických a právnických osobách) finančních prostředků. Tyto budou vždy zveřejněny dle čl. 111 odst. 1 druhý pododstavec nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1306/2013, v platném znění, na webových stránkách www.szif.cz v souladu s čl. 59 Prováděcího nařízení Komise (EU) č. 908/2014, v platném znění, do 31. května každého roku pro předchozí rozpočtový rok, a to po dobu dvou let od prvního zveřejnění.

Děkujeme za pochopení.