přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
8.2.2012

Tipy pro zpracování výstupů z Portálu farmáře v tabulkovém procesoru (MS excel)

Příručka pro efektivní práci s exporty z aplikací Portálu farmáře v MS Excel. Doporučené postupy jsou použitelné i pro ostatní sestavy z aplikací Portálu farmáře, ať již z Registru zvířat, Registru půdy nebo EPH. Příručku si stáhnete po prokliku nadpisu novinky.


8.2.2012

Data ke stažení - překryvy parcel KN a půdních bloků lze stáhnout hromadně

Na základě požadavků uživatelů byla rozšířena aplikace Data ke stažení o to, aby překryvy parcel KN s půdními bloky bylo možné snazším způsobem vyexportovat do MS Excel.


22.3.2010

Představujeme aplikaci Data ke stažení

V rámci portálu eAGRI byla vytvořena aplikace Data ke stažení, jejímž hlavními cíli jsou umožnit uživateli z jednoho místa vyhledávat v číselnících a datech registrů MZe a vyhledaná data si následně vyexportovat do formátu XLS pro případnou další práci. Export do XLS je přitom vytvářen tak, aby data byla správně formátována a v exportovaném XLS bylo možné data řadit, filtrovat či s nimi provádět běžné operace. Bližší informace naleznete v po prokliku detailu novinky.


6.1.2010

Spuštění aplikace Data ke stažení

Byla spuštěna aplikace Data ke stažení, jejímž hlavním cílem je umět z jednoho místa na portále eAGRI vyhledávat v číselnících a datech registrů MZe a vyhledaná data si exportovat do Excelu pro případnou další práci.