Štítek Rozvoj venkova

Akce

Dožínky Olomouckého kraje

9. 9. 2023 10:00 - 17:00
Kulturní, společenské a promo akce
amfiteátr v Náměšti na Hané (Hrad 651, 783 44 Náměšť na Hané)
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov zvou na „Dožínky Olomouckého kraje“.

Tiskové zprávy

Ministr zemědělství: Komise připravuje pravidla pro transport ukrajinské produkce do zemí, kde to je nejvíce potřeba. Detaily budu chtít znát co nejdříve

18. 9. 2023
Tisková zpráva — Otázky související s obchodem a dovozy z Ukrajiny, Směrnici o zdraví půdy, vize pro venkovské oblasti a budoucí zjednodušování zemědělských politik řešili ministři zemědělství EU v Bruselu. Česká republika nadále podporuje dlouhodobá koncepční řešení a zlepšování dopravních tras mezi EU a Ukrajinou. Cílem musí být posílení jednotného tržního prostředí a přeprava ukrajinské produkce do zemí, které…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.