přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Vítáme Vás na webových stránkách Ústředního kontrolního
a zkušebního ústavu zemědělského, které od roku 2014 zahrnují
i rostlinolékařskou problematiku.Postavení ústavu je zakotveno v zákoně č. 147/2002 Sb., o Ústředním kontrolním a zkušebním ústavu zemědělském a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o Ústředním kontrolním a zkušebním ústavu zemědělském), ve znění pozdějších předpisů
(dále jen „zákon č. 147/2002 Sb.“).

ÚKZÚZ:

  • je zřízen Ministerstvem zemědělství ČR jako specializovaný orgán státní správy    
  • je organizační složkou státu
  • je správním úřadem.

Provádí správní řízení a vykonává jiné správní činnosti, odborné a zkušební úkony, kontrolní a dozorové činnosti v oblasti odrůdového zkušebnictví, krmiv, agrochemie, půdy a výživy rostlin, osiv a sadby pěstovaných rostlin, trvalých kultur (vinohradnictví a chmelařství), ochrany proti škodlivým organismům a v oblasti přípravků na ochranu rostlin.

Sídlo ústavu je v Brně a jeho činnost je zabezpečována na pracovištích na území celé České republiky.

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pro výkon státní správy, úřední kontroly a související zkušebnictví  v oblasti vstupů do zemědělství.


Najdete nás na sociálních sítích

iconaFB  iconaTWITTER

 

Seminář - Dřevěný obalový materiál
 

konference_IOR

  

Přílohy


zobrazit po
9.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení registru vinic na Sekci rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 487 KB)


9.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení vinohradnictví na Sekci rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 485 KB)


9.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení chmele na sekci rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 487 KB)


8.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení majetkové správy Praha na Odboru majetkové správy PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 484 KB)


8.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení majetkové správy Plzeň na Odboru majetkové správy PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 484 KB)


8.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení majetkové správy Planá nad Lužnicí na Odboru majetkové správy PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 485 KB)


8.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení majetkové správy Havlíčkův Brod na Odboru majetkové správy PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 485 KB)


8.2.2016

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada - vedoucí Oddělení majetkové správy Brno na Odboru majetkové správy PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 484 KB)


8.2.2016

Výsledky analýz vzorků krmiv za leden 2016 XLSX Otevírá se do nového okna. (XLSX, 55 KB)


8.2.2016

Řepka ozimá - 1. rok zkoušek - chemické rozbory PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 739 KB)

Výsledky zkoušek užitné hodnoty odrůd / Results of VCU testing of plant varieties

zobrazit po