Odstavec předpisu 566/2020 Sb.
Nařízení Vlády České republiky č. 566/2020 Sb., kterým se mění nařízení vlády č. 50/2015 Sb., o stanovení některých podmínek poskytování přímých plateb zemědělcům a o změně některých souvisejících nařízení vlády, ve znění pozdějších předpisů, a další související nařízení vlády
Čl.V

Čl.V
Nařízení vlády č. 249/2004 Sb., o stanovení některých podrobností a bližších podmínek k provádění opatření společných organizací trhu s hovězím a telecím, vepřovým, drůbežím, skopovým a kozím masem, a vejci a k poskytování zvláštních subvencí při vývozu pro hovězí a telecí maso a pro některé druhy vykostěného hovězího masa, se mění takto:
1. V § 8 odst. 1 písm. e) a v § 9 odst. 1 písm. e) se za slovo "zvířata" vkládají slova " , a to včetně týdenních cen za zvířata dodaná z chovů v režimu ekologického zemědělství,".
2. V § 8 odst. 1 písmeno f) zní:
"f) týdenních prodejních cenách hovězí přední čtvrtě, hovězí zadní čtvrtě a hovězího mletého masa; informace se podává Fondu za každý kalendářní týden vždy do následujícího pondělí.".
3. V § 9 odst. 1 písmeno f) zní:
"f) týdenních prodejních cenách vepřové pečeně, vepřového boku, vepřové plece, vepřové kýty a vepřového mletého masa; informace se podává Fondu za každý kalendářní týden vždy do následujícího pondělí.".
4. V § 10 odst. 1 písmena a) a b) znějí:
"a) prodaném množství a prodejní ceně celých kuřat jakostní třídy A, a to včetně prodaného množství a prodejní ceny celých kuřat z chovů v režimu ekologického zemědělství, a
b) prodaném množství a prodejní ceně kuřecích prsních řízků a kuřecích stehen.".
5. V § 10 odst. 5 se na konci textu písmene a) doplňují slova "a podle technologie chovu".

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.