Odstavec předpisu 149/2008 Sb.
Nařízení Vlády České republiky č. 149/2008 Sb., o stanovení některých podmínek poskytování diverzifikační podpory pěstitelům cukrové řepy
§ 5

§ 5
Poskytnutí diverzifikační podpory
Fond rozhodne o poskytnutí diverzifikační podpory8) žadateli ve výši odpovídající 40 % pořizovací ceny jednoho či více podporovaných zemědělských strojů uvedených v žádosti podle § 4 a po předložení dokladů uvedených podle § 4 odst. 2, nejvýše však do částky rovnající se maximální částce diverzifikační podpory, která odpovídá součinu množství cukrové řepy v tunách podléhajícího kvótám a sjednaného dotčenou osobou ve smlouvě podle § 2 odst. 1 písm. a), přepočteného na cukernatost 16 %, a sazby diverzifikační podpory na 1 tunu cukrové řepy stanovené podle § 3.
8) Čl. 17 nařízení Komise (ES) č. 968/2006.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.