Odstavec předpisu 450/2006 Sb.
Nařízení Vlády České republiky č. 450/2006 Sb., o stanovení některých podmínek provádění některých výjimečných opatření na podporu trhu s vejci a drůbeží
§ 15

§ 15
(1) Žádost o dotaci na dobrovolné prodloužení sanitární přestávky nad 3 týdny8) podá žadatel podle § 14 Fondu do 15. října 2006 na formuláři vydaném Fondem.
(2) Součástí žádosti podle odstavce 1 je
a) ověřená kopie dokladu o registraci podnikání žadatele,
b) ověřená kopie dokladu o vedení bankovního účtu žadatele,
c) údaj o počtu metrů čtverečních produkční plochy a počtu týdnů8), na které žadatel žádá tuto dotaci,
d) údaj o datu posledního vyskladnění před sanitární přestávkou a datum následného naskladnění drůbeže po prodloužené sanitární přestávce nad 3 týdny na ploše8), na kterou žadatel žádá tuto dotaci,
e) ověřená kopie dokladu s vyznačením produkční plochy užité k chovu drůbeže8), na kterou žadatel žádá tuto dotaci,
f) ověřená kopie dokladu s vyznačeným datem a počtem kusů drůbeže při posledním vyskladnění a následném naskladnění drůbeže po prodloužené sanitární přestávce nad 3 týdny na ploše8), na kterou žadatel žádá tuto dotaci.
8) Čl. 5 nařízení Komise (ES) č. 1010/2006.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.