Odstavec předpisu 491/2002 Sb.
Vyhláška Ministerstva zemědělství č. 491/2002 Sb., o způsobu stanovení minimálních a normovaných stavů zvěře a o zařazování honiteb nebo jejich částí do jakostních tříd
Příl.8

Příl.8
Česká republika s vyznačením bioindikační sítě
Bioindikační síť České republiky rozděluje území České republiky na čtverce vyznačené souřadnicemi o velikosti 10 st. východní délky a 6 st. severní šířky. Každý z čtverců je definován průsečíkem číselných stupnic bioindikační sítě - vodorovné osy "x", která je vymezena čísly od 38 do 79 a svislé osy "y", která je vymezena čísly od 49 do 74.
Celá Česká republikahlavní město Praha a Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj  Liberecký kraj Královéhradecký krajPardubický kraj  Kraj Vysočina Jihomoravský kraj  Olomoucký kraj Zlínský kraj  Moravskoslezský krajTyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.