Odstavec předpisu 64/2023 Sb.
Nařízení Vlády České republiky č. 64/2023 Sb., o stanovení podmínek provádění opatření zvýšení obranyschopnosti v chovu prasat vakcinací
§ 6

§ 6
Hlášení o provedené kompletní vakcinaci
(1) Žadatel zašle elektronicky po ukončení retenčního období Fondu na formuláři vydaném Fondem pro příslušný kalendářní rok hlášení o celkovém počtu způsobilých prasat v jednotlivých kategoriích, u kterých byla provedena kompletní vakcinace, (dále jen "konečné hlášení") samostatně za každé hospodářství a potvrzené ošetřujícím veterinárním lékařem.
(2) V konečném hlášení dále žadatel uvede seznam patogenů, proti kterým byla prasata v jednotlivých kategoriích vakcinována v souladu s imunizačním programem. V konečném hlášení žadatel pro kategorii prasnic uvede zvířata s kompletní vakcinací pro daný patogen pouze jednou.
(3) Konečné hlášení podá žadatel Fondu nejpozději dvacátý den po ukončení retenčního období, za které je hlášení zasíláno.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.