přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministr zemědělství Jan Mládek schválil finanční podporu pro stavbu a obnovu skladů pro obiloviny a olejniny

7.3.2006

Tisková zpráva - Ministr zemědělství Jan Mládek schválil finanční podporu pro stavbu a obnovu skladů pro obiloviny a olejniny.

Ministr zemědělství schválil dne 6.3.2006 zpřesnění Pravidel pro žadatele z Operačního programu Zemědělství týkající se nového investičního záměru f) Investice do rekonstrukce/ výstavby skladovacích kapacit pro obiloviny a olejniny; investice do technologií posklizňových úprav, hodnocení a skladování obilovin a olejnin v rámci podopatření 1.1.1. Investice do zemědělského majetku a podpora mladým začínajícím zemědělcům.

Specifická část Pravidel pro žadatele pro nový investiční záměr f) včetně příloh č. 3, 4, 5, 7 a 11 jsou součástí této tiskové zprávy.

Další přílohy č. 1, 2, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 19, 21, 24 a 25 zůstávají stejné, jako pro celé opatření 1.1. Investice do zemědělského majetku.

Příjem žádostí na nový investiční záměr f) podopatření 1.1.1. bude upřesněn, očekáváme ho však nejdříve v květnu 2006. Přesný termín příjmu žádostí vyhlásíme formou tiskové zprávy.

MZe počítá s objemem cca 340 mil. Kč na podporu tohoto nového investičního záměru.

Tomáš Loskot
tiskový mluvčí MZe

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem