přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Volná pracovní místa

Informace o nabídce volných pracovních míst v ÚKZÚZ. Kompletní požadavky k vyhlášení výběrového řízení naleznete na Úřední desce ÚKZÚZ


zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
24.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/inspektor - specialista, v Oddělení kontroly zemědělských vstupů Chrastava, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 556 KB)


23.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Pokusník, Zkušební stanice Oblekovice, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 530 KB)


23.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 623 KB)


23.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 625 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Vrchní referent/Rada – Hlavní pokusník na Zkušební stanici Čáslav, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 389 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Přírodovědný analytik - diagnostik, Oddělení analytiky krmiv, Odbor NRL Brno, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 388 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Přírodovědný analytik - diagnostik, Oddělení reziduálních analýz, Odbor NRL Brno, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 388 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Referent státní správy - technik, Zkušební stanice Pusté Jakartice, Odbor provozní a zkušební, Sekce rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 534 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Brno, pracoviště Vyškov, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 473 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Referent ekologického zemědělství, Oddělení ekologického zemědělství, Sekce zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 387 KB)

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední