přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební místo na pozici Rada, odborný rada / Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Planá nad Lužnicí, pracoviště Pelhřimov * na pracovní místo na pozici Inspektor, Odbor kontroly zemědělských vstupů, pracoviště Praha

Informace o nabídce volných služebních a pracovních míst v ÚKZÚZ.


zobrazit po
22.5.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Odborný referent metod integrované ochrany rostlin, Oddělení metod integrované ochrany rostlin, Odbor ochrany proti škodlivým organismům, Sekce rostlinolékařské péče PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 628 KB)


25.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici Inspektor pro Odbor kontroly zemědělských vstupů, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 473 KB)


19.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – vedoucí Zkušební stanice Dobřichovice, Odbor provozní a zkušební, Sekce rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 544 KB)


18.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada, odborný rada/metodik specialista, Oddělení půdy a lesnictví, Sekce zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 523 KB)


17.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Inspektor, Odbor kontroly zemědělských vstupů, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 474 KB)


17.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada, odborný rada / Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Planá nad Lužnicí, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 636 KB)


9.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Inspektor specialista, v Oddělení trvalých kultur, pracoviště Jičín nebo Žatec, Sekce rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 527 KB)


9.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Vrchní rada – Ředitel Odboru NRL Opava, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 576 KB)


6.4.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Zahradník, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Lednice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 478 KB)


28.3.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici Personalista PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 473 KB)

zobrazit po