přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební místa

Rada/Odborný rada – Odborný referent rostlinolékařské kontroly
a dozoru,
Oddělení rostlinolékařské kontroly a dozoru,
Odbor ochrany proti škodlivým organizmům

Informace o nabídce volných služebních a pracovních míst v ÚKZÚZ.


zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
17.9.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Odborný referent rostlinolékařské kontroly a dozoru, Oddělení rostlinolékařské kontroly a dozoru, Odbor ochrany proti škodlivým organizmům PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 302 KB)


16.9.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Inspektor, Odbor rostlinolékařské inspekce, Oddělení rostlinolékařské inspekce Plzeň PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 214 KB)


13.9.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Planá nad Lužnicí, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 298 KB)


13.9.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Plzeň, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 295 KB)


29.8.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – referent majetkové správy, Oddělení majetkové správy Brno, Odbor majetkové správy PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 297 KB)


29.8.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Brno, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 296 KB)


19.8.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Inspektor specialista, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 296 KB)


19.8.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Vrchní referent – asistent, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 287 KB)


19.8.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – přírodovědný analytik–diagnostik, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 298 KB)


19.8.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Odborný referent rostlinolékařské kontroly a dozoru, Oddělení rostlinolékařské kontroly a dozoru, Odbor ochrany proti škodlivým organizmům PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 301 KB)

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední