přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidána nabídka na služební místo - Odborný/Vrchní referent – Pokusník, pracoviště Staňkov * Rada/Odborný rada – Inspektor, pracoviště Oddělení osiv a sadby Praha a Plzeň * Rada/Odborný rada – Inspektor, pracoviště Praha nebo Mělník

Informace o nabídce volných služebních a pracovních míst v ÚKZÚZ.


zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
18.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Laborant, Národní referenční laboratoř, Oddělení mikrobiologie a biochemie PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 280 KB)


15.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Traktorista – mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Uherský Ostroh PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 290 KB)


14.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný/Vrchní referent – Pokusník, Zkušební stanice Staňkov, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 420 KB)


12.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Inspektor, Oddělení osiv a sadby Praha a Plzeň, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 410 KB)


12.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 423 KB)


5.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Pěstitel plodin, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 287 KB)


1.3.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici Traktorista - mechanizítor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Pusté Jakartice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 174 KB)


27.2.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – inspektor specialista, Oddělení inspekce dovozu a vývozu, Odbor dovozu a vývozu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 524 KB)


27.2.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Inspektor specialista, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 544 KB)


26.2.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – ekonom, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 524 KB)

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední