přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidána nabídka na služební místo na pozici Odborný rada/Inspektor na Oddělení kontroly zemědělských vstupů, pracoviště Opava * Odborný rada/Inspektor na Oddělení kontroly zemědělských vstupů, pracoviště Trutnov/Hradec Králové

Informace o nabídce volných služebních a pracovních míst v ÚKZÚZ.


zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
18.1.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů, pracoviště Opava, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 573 KB)


18.1.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů, pracoviště Trutnov/Hradec Králové, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 574 KB)


17.1.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent – referent státní správy - technik, Zkušební stanice Lípa, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 561 KB)


17.1.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Pokusník, Zkušební stanice Věrovany, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 538 KB)


16.1.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/specialista přípravků na ochranu rostlin, Oddělení kontroly a aplikační techniky, Odbor kontroly zemědělských vstupů, Sekce zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 624 KB)


16.1.2018

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Zkušební stanice Chrlice, Traktorista - mechanizátor PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 479 KB)


21.12.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada/Referent veřejných zakázek Oddělení legislativní a právní, Kancelář ústavu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 534 KB)


19.12.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada, odborný rada / Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 618 KB)


18.12.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada, odborný rada / Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Planá nad Lužnicí, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 584 KB)


18.12.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Sekce zemědělských vstupů, Oddělení hnojiv, Administrativní pracovník PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 493 KB)

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední