přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

Odborný rada – Odborný referent, Oddělení zkoušek užitné hodnoty, Národní odrůdový úřad Brno

Traktorista – mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Pusté Jakartice

Odborný rada – ekonom, Národní referenční laboratoř Brno

Odborný rada – inspektor specialista, Oddělení dovozu a vývozu (pracoviště Litoměřice), Odbor dovozu a vývozu

Odborný rada – vedoucí Oddělení řízení fytosanitárních rizik, Odbor zdraví rostlin Praha

Inspektor, Odbor terénní inspekce, Oddělení terénní inspekce Praha

Traktorista – mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice  

 


20.4.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – Odborný referent Oddělení zkoušek užitné hodnoty, Národní odrůdový úřad Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 885 KB)


16.4.2021

Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Pusté Jakartice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Traktorista – mechanizátor PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 171 KB)


13.4.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – vedoucí Oddělení řízení fytosanitárních rizik, Odbor zdraví rostlin Praha PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 906 KB)


13.4.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – inspektor specialista, Oddělení dovozu a vývozu Litoměřice, Odbor dovozu a vývozu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 884 KB)


13.4.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – ekonom Národní referenční laboratoř Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 830 KB)


12.4.2021

Odbor terénní inspekce, Oddělení terénní inspekce Praha vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Inspektor PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 166 KB)


30.3.2021

Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Traktorista – mechanizátor PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 173 KB)


8.1.2021

Přílohy k "Žádost o přijetí do služebního poměru – zaměstnanec" DOCX Otevírá se do nového okna. (DOCX, 36 KB)