přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební místa

Vrchní referent/Rada, Oddělení zkoušek odlišnosti, uniformity a stálosti, Národní odrůdový úřad – pracoviště Hradec nad Svitavou

Rada/Odborný rada – manažer kvality, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Odbor osiv a sadby - pracoviště Praha-Motol

 

Informace o nabídce volných služebních a pracovních míst v ÚKZÚZ.


zobrazit po
24.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Vrchní referent/Rada – odborný referent, Oddělení zkoušek odlišnosti, uniformity a stálosti, Národní odrůdový úřad PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 417 KB)


24.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – manažer kvality, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 417 KB)


17.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo – Rada/Odborný rada – Inspektor specialista, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 421 KB)


17.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo – Odborný rada – Hlavní specialista diagnostik, Oddělení diagnostická laboratoř Olomouc, Odbor diagnostiky PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 419 KB)


17.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo – Rada/Odborný rada – Odborný referent rostlinolékařské kontroly a dozoru, Oddělení rostlinolékařské kontroly a dozoru, Odbor ochrany proti škodlivým organizmům PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 435 KB)


16.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici – Inspektor, Odbor kontroly zemědělských vstupů, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Planá nad Lužnicí PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 297 KB)


16.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici – Rostlinolékařský specialista pro diagnostiku, Odbor dignostiky, Oddělení diagnostická laboratoř Olomouc PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 307 KB)


6.5.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici – Opravář zemědělských strojů; Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Hradec nad Svitavou PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 176 KB)


30.4.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici – Pěstitel plodin; Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 174 KB)


26.4.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Traktorista-mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Věrovany PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 174 KB)

zobrazit po