přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Volná pracovní místa

Informace o nabídce volných pracovních míst v ÚKZÚZ. Kompletní požadavky k vyhlášení výběrového řízení naleznete na Úřední desce ÚKZÚZ


zobrazit po
24.4.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Plzeň, Odbor kontroly zemědělských vstupů, Sekce zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 621 KB)


21.4.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Pokusník, Národní odrůdový úřad, Oddělení zkoušek odlišnosti, uniformity a stálosti PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 532 KB)


13.4.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Brno, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 580 KB)


4.4.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/ Hlavní specialista diagnostik - nematologie, Oddělení diagnostické laboratoře Olomouc, Odbor diagnostiky, Sekce rostlinolékařské péče PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 630 KB)


4.4.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/ Hlavní specialista diagnostik - bakteriologie, Oddělení diagnostické laboratoře Olomouc, Odbor diagnostiky, Sekce rostlinolékařské péče PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 630 KB)


24.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/inspektor - specialista, v Oddělení kontroly zemědělských vstupů Chrastava, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 556 KB)


23.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Pokusník, Zkušební stanice Oblekovice, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 530 KB)


23.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 623 KB)


23.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 625 KB)


10.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Vrchní referent/Rada – Hlavní pokusník na Zkušební stanici Čáslav, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 389 KB)

zobrazit po