přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební místa

Odborný referent/Vrchní referent – asistent, Odbor rostlinolékařské inspekce

Pěstitel plodin – Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice

Rada/Odborný rada – inspektor1, Oddělení rostlinolékařské inspekce Plzeň, Odbor rostlinolékařské inspekce

Informace o nabídce volných služebních a pracovních míst v ÚKZÚZ.


zobrazit po
16.7.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – inspektor1, Oddělení rostlinolékařské inspekce Plzeň, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 297 KB)


16.7.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Pěstitel plodin, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 202 KB)


8.7.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný referent/Vrchní referent – asistent, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 289 KB)


24.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Pěstitel plodin, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 202 KB)


19.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Inspektor specialista, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 299 KB)


19.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Odborný referent rostlinolékařské kontroly a dozoru, Oddělení rostlinolékařské kontroly a dozoru, Odbor ochrany proti škodlivým organizmům PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 300 KB)


14.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo – Odborný rada/Právník, Oddělení legislativní a právní, Kancelář ústavu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 282 KB)


14.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo – Rada/Odborný rada – odborný referent, Oddělení terénní kontroly, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 299 KB)


7.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – specialista POR, Oddělení rizik a účinnosti přípravků, Odbor přípravků na ochranu rostlin PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 411 KB)


7.6.2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – specialista POR, Oddělení koordinace odborného hodnocení, Odbor přípravků na ochranu rostlin PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 407 KB)

zobrazit po