přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Volná pracovní místa

Informace o nabídce volných pracovních míst v ÚKZÚZ. Kompletní požadavky k vyhlášení výběrového řízení naleznete na Úřední desce ÚKZÚZ


zobrazit po
14.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 623 KB)


14.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Brno, okres Hodonín, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 535 KB)


6.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Havlíčkův Brod, pracoviště Jičín, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 540 KB)


6.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – ekonom, Sekce ekonomická a správní PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 529 KB)


6.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Rostlinolékařský specialista pro diagnostiku, laboratoř nematologie, Oddělení diagnostické laboratoře Olomouc, Odbor diagnostiky PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 534 KB)


5.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Přírodovědný analytik - diagnostik, Oddělení analýz rostlin a krmiv, Odbor NRL Opava, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 535 KB)


1.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Brno, pracoviště Vyškov, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 626 KB)


1.6.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/ Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Brno, pracoviště Znojmo, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 630 KB)


4.5.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Odbor majetkové správy, Oddělení Brno, Řidič / Dispečer PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 360 KB)


24.3.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/inspektor - specialista, v Oddělení kontroly zemědělských vstupů Chrastava, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 556 KB)

zobrazit po