přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Volná pracovní místa

Informace o nabídce volných pracovních míst v ÚKZÚZ. Kompletní požadavky k vyhlášení výběrového řízení naleznete na Úřední desce ÚKZÚZ


zobrazit po
16.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Inspektor specialista, Oddělení trvalých kultur, Sekce rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 386 KB)


14.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – ekonom, Sekce ekonomická a správní PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 381 KB)


13.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Odbor osiv a sadby, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby, Laborant/ka PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 355 KB)


8.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Inspektor, Oddělení rostlinolékařské inspekce Brno, pracoviště Zlín, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 471 KB)


7.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Inspektor, Oddělení osiv a sadby - Havlíčkův Brod, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 381 KB)


7.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Inspektor, Oddělení osiv a sadby - Havlíčkův Brod, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 381 KB)


7.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Právník, Oddělení legislativní a právní, Kancelář ústavu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 382 KB)


7.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/Přírodovědný analytik - diagnostik, Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 387 KB)


2.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada/Metodik – specialista, Oddělení výživy rostlin, Sekce zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 383 KB)


2.2.2017

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada/ Inspektor - specialista, Oddělení rostlinolékařské inspekce Praha, Odbor rostlinolékařské inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 477 KB)

zobrazit po