přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Elektronická podatelna a datová schránka

ÚKZÚZ přijímá elektronická podaní těmito způsoby: 1. elektronická podatelna, 2. datová schránka, 3. technické nosiče dat

Oblast elektronického podání je provozována v souladu se zákony a prováděcími vyhláškami k těmto zákonům:

Požadavky na elektronické podání:

Z přípustných formátů datových zpráv podle Přílohy č. 3 k vyhlášce č. 194/2009 Sb. akceptujeme následující běžně užívané formáty:

  1. PDF/A
  2. pdf
  3. jpg
  4. gif
  5. tiff
  6. png
  7. txt
  8. rtf
  9. doc, docx
  10. xls, xlsx

Pokud je při zpracování podání zjištěno, že podání obsahuje škodlivý kód nebo nepřijímaný datový formát, podání je z dalšího zpracování vyřazeno.

Možnosti elektronického podání:

Elektronická podatelna

Email elektronické podatelny: podatelna@ukzuzcz

Maximální velikost 1 zprávy:  5 MB

Přijímané datové formáty:     viz výše

Elektronická podatelna je určena zejména pro příjem datových zpráv úředního charakteru opatřených elektronickým podpisem, elektronickou značkou nebo elektronickou pečetí. Podání je zpracováno i v tom případě, že tyto elektronické zabezpečovací prvky neobsahuje. Elektronická podatelna není určena pro zasílání nevyžádaných obchodních nabídek, spamu apod.

Elektronická podatelna potvrzuje odesílateli přijetí podání a informuje o dalším postupu při jeho zpracování.

V případě, že podání je vyhodnoceno jako nevyžádané obchodní sdělení nebo duplicitní podání, je vyřazeno z dalšího zpracování. Na adresu, ze které bylo podání odesláno, je zaslána informace o vyřazení podání.

V případě, že podání je vyhodnoceno jako infikované škodlivým kódem nebo spam, je bez návratu zahozeno a není odesílána notifikace. Kritérium spam filtru:  předmět mailu obsahuje určitá slova (např. hello, akční, spam, výhra-y, cena-y, sleva-y, vánoční, půjčka apod.), znaky (např. ©, $, :-), :-( apod.) nebo je odesílán z adresy, která zatěžuje el. podatelnu výrazným množstvím nevyžádaných sdělení.

Datové zprávy informativní povahy a obecné emaily neúřední povahy neopatřené elektronickým podpisem je možné zaslat na adresu: info@ukzuzcz

 


Datová schránka

ID DS: ugbaiq7

Název DS: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, 60300, Brno, CZ

Maximální velikost 1 zprávy:  20 MB

Přijímané datové formáty:     viz výše


Technické nosiče dat

Přípustné technické nosiče dat: CD/DVD

Dokumenty větší než 10MB, které není možné doručit pomocí e-mailu ani prostřednictvím datové schránky, je možné doručit na technickém nosiči dat v provozní době podatelny na adresu ústředí:

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Hroznová 2, 656 06 Brno