přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Organizační struktura

Od 1. 1. 2020 došlo ke změnám v organizační struktuře.


Výraznější změny byly provedeny u Sekce rostlinolékařské péče, která byla přejmenována na Sekci osiv, sadby a zdraví rostlin a nově je její součástí Odbor osiv a sadby. Odbor ochrany škodlivých organismů byl přejmenován na Odbor zdraví rostlin a Odbor rostlinolékařské inspekce na Odbor terénní inspekce. Odbor diagnostiky byl přejmenován na Odbor diagnostiky škodlivých organismů rostlin a byl přesunut pod Národní referenční laboratoř.

Podrobnější informace o jednotlivých útvarech ÚKZÚZ včetně seznamu pracovníků získáte pomocí funkčnosti Procházení organizační strukturou (odkaz naleznete rovněž pod nabídkou Kontakty v horní navigační liště).

Pro vyhledání kontaktu na konkrétního pracovníka ÚKZÚZ klikněte na odkaz Adresář osob (odkaz naleznete též pod nabídkou Kontakty v levém menu).
 

 


Platnost od 1. 1. 2020