přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

ÚKZÚZ zachytil další padělanou značku IPPC

8.2.2017

Inspektoři ÚKZÚZ při namátkových kontrolách dřevěných obalů zachytili další palety, které byly označeny padělanou IPPC značkou. Jedná se o označení na paletách EUR.

Značka IPPC neodpovídá vzoru a je používána k označování palet zatím neznámým subjektem. Tyto palety jsou značeny na boční (krátké straně) značkou IPPC s ukrajinskými symboly. Na přední (dlouhé straně) jsou pak vypáleny znaky CZ – 951 viz fotografie níže. Jedná se pravděpodobně o palety, které se do EU dostávají ve stále větším množství z Ukrajiny a dalších východoevropských států. ÚKZÚZ znovu upozorňuje vývozce a uživatele takových palet, že tato činnost je v rozporu s ustanovením zákona 326/2004 Sb., v platném znění a rovněž zákona 355/2014 Sb. Upozorňujeme uživatele takových palet, že se vystavují riziku zabavení takto označených palet.

 

Ukázka falza DOM

Ukázka falza DOM

 

Ukázka falza DOM

Ukázka falza DOM

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem