přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
25.6.2013

Zásady pro vypracování pohotovostního plánU pro případ vzniku nebezpečné nákazy včel chovatele, který jako podnikatel chová včely pro účely podnikání PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 168 KB)

V souladu § 44 odst. 1 písm. c) zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), ve znění pozdějších předpisů, schvaluje Ministerstvo zemědělství zásady pro vypracování pohotovostních plánů a zveřejňuje je ve Věstníku Ministerstva zemědělství a na svých webových stránkách


29.9.2011

Zásady pro vypracování pohotovostních plánů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 159 KB)

V souladu § 44 odst. 1 písm. c) zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), ve znění pozdějších předpisů, schvaluje Ministerstvo zemědělství zásady pro vypracování pohotovostních plánů a zveřejňuje je ve Věstníku Ministerstva zemědělství a na svých webových stránkách.