přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Odborné semináře NAP

„Význam agrotechniky v integrované ochraně rostlin“

Dne 24. 2. 2021 se konal online seminář Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského na téma „Význam agrotechniky v integrované ochraně rostlin“. Odkaz se záznamem naleznete na YouTube. Integrovaná ochrana rostlin je jedním ze základních kamenů NAP.

 

„Označování přípravků na ochranu rostlin a požadavky na nakládání s obaly od použitých přípravků na ochranu rostlin“

Dne 14. 11. 2013 se konal v budově Ministerstva zemědělství v Praze odborný seminář na téma „Označování přípravků na ochranu rostlin a požadavky na nakládání s obaly od použitých přípravků na ochranu rostlin“. Seminář se konal v rámci realizace Národního akčního plánu na snížení používání pesticidů v ČR (NAP), schváleného vládou ČR dne 12. 9. 2012.

 

„Odborný seminář Správné používání přípravků na ochranu rostlin při ochraně zeleně proti původcům chorob, škůdcům rostlin a plevelům, a hubení hlodavců jako škůdců rostlin“

Dne 20. 11. 2014 se konal v budově Ministerstva zemědělství v Praze odborný seminář na téma „Správné používání přípravků na ochranu rostlin při ochraně zeleně proti původcům chorob, škůdcům rostlin a plevelům, a hubení hlodavců jako škůdců rostlin“. Seminář se konal v rámci realizace Národního akčního plánu na snížení používání pesticidů v ČR (NAP), schváleného vládou ČR dne 12. 9. 2012.

Přílohy