přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na blok přednášek v rámci festivalu Evolution - BIO STYL

Datum: 18.3.2016  11:50 – 16:45
Místo konání: Výstaviště Holešovice Praha, sál č. 6 pravé křídlo
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Blok odborných přednášek o ekologickém zemědělství pro všechny, kteří o něm chtějí vědět víc. Pokud znáte značku bio a chcete vědět víc o ekologickém zemědělství, nenechte si ujít blok přednášek, které se konají v rámci doprovodného programu Festivalu Evolution. V šesti prezentacích se zde můžete dozvědět nejen, co znamená chemický koktejl v potravinách, zda mohou biopotraviny obsahovat zbytky chemikálií, kam mizí staré odrůdy známé ze zahrádek našich prababiček, proč zažíváme renezanci některých obilnin, co to je sociální zemědělství, či jak lze pracovat jako dobrovolník na ekofarmách po celém světě.

Cyklus přednášek připravila Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství a koná se v pátek 18. 3. odpoledne od 11:50 hod. do 16:45 hod v sále č. 6 v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích. Vstup pro návštěvníky je možný v rámci platné vstupenky na Festival Evolution.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem