přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Metodický pokyn č. 1/2012: Registrace do EZ, přechodné období, zkracování a prodlužování PO

Metodický pokyn č. 1/2012 upravuje nový systém registrace do ekologického zemědělství, který se změnil s účinností novely zákona č. 242/2000 Sb., o ekologickém zemědělství a dále podmínky přechodného období farmy a zkracování a prodlužování přechodného období na pozemcích.

Rok vydání:2012
Tématické oblasti: Ekologické zemědělství a biopotraviny
Vydal:Ministerstvo zemědělství

Od 1.1.2012 jsou žádosti o registraci oproštěny od povinnosti přikládat kolek v hodnotě 1 000 Kč, jak tomu bylo doposud. Nově je subjekt registrován pouze jednou, a to jako osoba podnikající v ekologickém zemědělství, která pouze ohlásí činnosti, které hodlá v systému ekologického zemědělství provozovat.

Od 18.7.2013 se žádosti o registraci, zrušení registrace, ohlášení změny činnosti a žádosti o zkrácení PO podávají prostřednictvím Registru ekologických podnikatelů. Odkaz k těmto formulářům nelaznete v souvisejících odkazech.

Přílohy

Související odkazy

Související legislativa

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem