přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro zpracovatele evidence)

Software pro zpracovatele evidence „Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací“.

Tématické oblasti: Vodní hospodářství

Software pro zpracovatele evidence „Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací".

Program „MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence“ byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Aplikace je nyní ke stažení ve verzi 3.23.0.2. Instalace se provádí pomocí balíčku „Instalace_aplikace_MPVaK_zpracovatel.MSI“, který je v příloze. Aktualizaci starší verze lze provést pomocí souboru „zaloha_aplikace_MPVaK_zprac.zip“ nebo odinstalováním předchozí verze a nainstalováním nové. Popis instalace i aktualizace je popsán v přiloženém souboru „Postup_instalace_nebo_aktualizace_aplikace_MPVaK_(zpracovatel).pdf“. Data pořízená ve starší verzi se neztratí ani odinstalováním starší verze ani aktualizací ze souboru zip. Soubor „zaloha_aplikace_MPVaK_zprac.zip” obsahuje zálohu adresáře s nainstalovanou aplikací MPVaKZprac. Lze ho použít v případě aktualizace předchozí verze MPVaKZprac nebo nechtěného smazání nebo poškození instalace. V těchto případech se soubor zkopíruje do adresáře s nainstalovaným MPVaKZprac a průzkumníkovi se rozbalí příkazem “Extrahovat vše”.

UPOZORNĚNÍ:
Pro první zadání údajů do aplikace MPVaK (verze pro zpracovatele) je třeba nejprve zadat údaje vlastníků, provozovatelů a zpracovatelů. V následném kroku uživatel vyplní VÚME stavby pro úpravu vody a VÚME čistírny odpadních vod. Tyto dva druhy VÚME nezávisí na ostatních a naopak jsou potřeba pro VÚME vodovodních řadů a kanalizačních stok. Po zadání VÚME staveb pro úpravu vody a čistíren odpadních vod by měl uživatel vyplnit ostatní VÚME, tj. vodovodní řady a kanalizační stoky. Až po vyplnění všech VÚME lze vyplňovat VÚPE (viz uživatelská příručka aplikace, která je součástí instalace a zároveň je i součástí samotné aplikace).

Přiložený instalační balíček vcredist_x86.exe si stáhněte pouze, pokud se po instalaci při spuštění aplikace objeví chybová hláška „Aplikaci nelze spustit, protože chybí knihovna“.

Pro zpracování Plánu financování obnovy, případně jeho aktualizace, je možné využít novou funkci v aplikaci MPVaK.

Přílohy jsou aktualizovány k 18. 1. 2023

MPVaK verze 3.23.0.2 datum 18. 1. 2023

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem