přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro vodoprávní úřady)

Software určený pro vodoprávní úřady ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací od jednotlivých zpracovatelů evidence.

Tématické oblasti: Vodní hospodářství

Aplikace MPVaK určená pro vodoprávní úřady sloužící ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Program „MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence“ byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Aplikace je nyní ke stažení ve verzi 3.23.0.2. Instalace se provádí pomocí balíčku „Instalace_aplikace_MPVaK_VU.MSI“, který je v příloze. Aktualizaci starší verze lze provést pomocí souboru „zaloha_aplikace_MPVaK_VU.zip“ nebo odinstalováním předchozí verze a nainstalováním nové. Popis instalace i aktualizace je popsán v přiloženém souboru „Postup_instalace_nebo_aktualizace_aplikace_MPVaK_VU.pdf“. Data pořízená ve starší verzi se neztratí ani odinstalováním starší verze ani aktualizací ze souboru zip. Soubor „zaloha_aplikace_MPVaK_VU.zip” obsahuje zálohu adresáře s nainstalovanou aplikací MPVaKVU. Lze ho použít v případě aktualizace předchozí verze MPVaKVU nebo nechtěného smazání nebo poškození instalace. V těchto případech se soubor zkopíruje do adresáře s nainstalovaným MPVaKVU a průzkumníkovi se rozbalí příkazem “Extrahovat vše”.

UPOZORNĚNÍ:
Přiložený instalační balíček vcredist_x86.exe si stáhněte pouze, pokud se po instalaci při spuštění aplikace objeví chybová hláška „Aplikaci nelze spustit, protože chybí knihovna“.

Přílohy jsou aktualizovány k 18.1.2023

MPVaK verze 3.23.0.2 datum 18.1.2023

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem