přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Plán rozvoje vodovodů a kanalizací České republiky

Informace o zpracování Plánu rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky (PRVKÚ ČR).

Rok vydání:2010
Tématické oblasti: Vodní hospodářství
Vydal:Ministerstvo zemědělství

Plán rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky (PRVKÚ ČR), jako dokument státní politiky v oboru vodovodů a kanalizací, je zpracován na základě ustanovení § 29 odst. 1 písmeno c) zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů (zákon o vodovodech a kanalizacích), ve znění pozdějších předpisů.

Tento první Plán rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky představuje střednědobou průběžně aktualizovanou koncepci oboru vodovodů a kanalizací.

Informace k Plánu rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky (PDF, 72 KB)

Přílohy obsahují textovou a grafickou část PRVKÚ ČR. Textová část obsahuje Souhrnnou zprávu a Popisy nadobecních systémů vodovodů a kanalizací v jednotlivých krajích. Grafická část Přehledné mapy vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu České republiky v měřítku 1 : 100 000 v digitální podobě se skládá z legendy a 27 listů.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem