přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Setkání úseku vodního hospodářství MZe s pracovníky vodoprávních úřadů - říjen 2019

16.10.2019

Ve dnech 7.–9. října 2019 proběhlo pracovní setkání odborných útvarů sekce vodního hospodářství Ministerstva zemědělství a sekce technické ochrany životního prostředí Ministerstva životního prostředí s pracovníky vodoprávních úřadů obcí s rozšířenou působností, krajských úřadů a vojenských újezdů. Setkání se zúčastnili také zástupci jednotlivých státních podniků Povodí, Státního pozemkového úřadu, České inspekce životního prostředí a Odborů výkonu státní správy Ministerstva životního prostředí. Jednání se uskutečnilo v hotelu Skalský dvůr na Vysočině.

Prezentace z tohoto setkání jsou uvedeny níže s tím, že do prezentace k diskusi budou ještě doplněny odpovědi na dotazy, které byly předány přednášejícím na místě.

Zároveň bychom touto cestou rádi informovali případné zájemce z řad vodoprávních úřadů, že Ministerstvo zemědělství, odbor státní správy ve vodním hospodářství a správy povodí, připravuje vyhlášení výběrového řízení na pozici ministerský rada v oddělení státní správy ve vodním hospodářství. Výběrové řízení bude na webu Ministerstva zemědělství zveřejněno v následujících dnech.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem