přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zadávání veřejných zakázek

Profil zadavatele

Ministerstvo zemědělství s ohledem na své zákonné povinnosti transparentně zveřejňuje své zakázky na následujících profilech zadavatele.

Ministerstvo zemědělství využívá jako svůj profil zadavatele elektronický nástroj E-ZAK na adrese: https://zakazky.eagri.cz/profile_display_2.html.

S účinností od 26. 7. 2017 došlo k registraci elektronického nástroje NEN jako dalšího profilu zadavatele: https://nen.nipez.cz/profil/MZe

S účinností od 1. 7. 2017 došlo k zneaktivnění profilu zadavatele na elektronickém tržišti Gemin na adrese: https://www.gemin.cz/profil/ministerstvo-zemedelstvi

V současnosti je Gemin využíván pouze pro zakázky malého rozsahu.

Pokud potřebujete vyhledat starší zakázku, kterou MZe administrovalo do 1. 12. 2014, naleznete ji také na adrese předchozího profilu zadavatele: https://eagri.cz/public/app/eagriapp/VZ/prehled.

Soutěžní řád

Soutěžní řád, který obecně upravuje práva a povinnosti Ministerstva zemědělství jako zadavatele veřejné zakázky a rovněž práva a povinnosti dodavatelů, najdete na adrese: https://zakazky.eagri.cz/document_download_18107.html

Metodiky

Průvodce využitím dřeva ve veřejných zakázkách, který uvádí možnosti vhodného využití dřeva ve veřejných zakázkách včetně uvedení příkladů dobré praxe.

Přílohy