přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Operační skupiny - Proměňte svůj inovační nápad v realitu II.

Brožura byla vydána s mottem „Pracujeme společně na skutečných řešeních - získáváme praktické zkušenosti". Navazuje na předcházející publikaci „Operační skupiny – Proměňte svou myšlenku v inovaci - I.“ a seznamuje se zahájením činnosti operačních skupin na našem území, s praktickými zkušenostmi se spoluprací mezi zemědělskými podniky a výzkumnými pracovišti a se zajímavými projekty v zahraničí.

Rok vydání:2020
Tématické oblasti: Dotace a podpory, strukturální politika
ISBN:978-80-7434-566-1
VydavatelMinisterstvo zemědělství

V roce 2017 byla vydána brožura s názvem „Operační skupiny – Proměňte svou myšlenku v inovaci - I.“ (brožura je k dispozici on-line zde)

V této publikaci byly podány základní informace o tom, co je to Evropské inovační partnerství („EIP“) a operační skupiny, kdo jsou brokeři a jak je EIP „zakomponováno“ do Programu rozvoje venkova 2014–2020 („PRV“). Dále byly představeny některé inspirativní projekty ze zahraničí a byly popsány základní kroky, jak je možné zahájit aktivitu operační skupiny v ČR.

Nyní držíte v rukou brožuru s pořadovým číslem II., kde bychom Vás chtěli seznámit s tím, jak se podařilo zahájit činnost operačních skupin na našem území, jaké jsou praktické zkušenosti se spoluprací mezi zemědělskými podniky a výzkumnými pracovišti, chceme ukázat zajímavé projekty v zahraničí apod.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem