přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Mléko a mléčné výrobky - Zpracováváme a nakupujeme na farmách v Plzeňském kraji aneb Kde pomáhají dotace Programu rozvoje venkova 2014–2020

Publikace „Mléko a mléčné výrobky - Zpracováváme a nakupujeme na farmách v Plzeňském kraji aneb Kde pomáhají dotace Programu rozvoje venkova 2014–2020“ vznikla ve spolupráci Celostátní sítě pro venkov a obecně prospěšné společnosti Úhlava.

Rok vydání:2021
Tématické oblasti: Dotace a podpory, strukturální politika, Potravinářská výroba
VydavatelSZIF, Celostátní síť pro venkov

Záměrem obou partnerů je seznámit širokou veřejnost s farmáři z Plzeňského kraje, kteří na svých farmách produkují a vyrábějí kvalitní potraviny, v tomto případě mléko a mléčné výrobky. Tyto farmy jsou zároveň úspěšnými realizátory projektů z Programu rozvoje venkova 2014–2020, díky nimž mohou nejen rozvíjet svoji činnost, prosadit se před konkurencí, ale také zlepšovat životní podmínky chovaných zvířat a kvalitně pečovat o půdu a okolní krajinu.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem