přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Databáze videí a reportáží o činnosti MAS a projektech PRV

Videa úspěšných projektů Místních akčních skupin a Programu rozvoje venkova.

V této části zveřejňujeme vybrané úspěšné projekty Místních akčních skupin a Programu rozvoje venkova (dále jen PRV), které mohou sloužit jako inspirace pro potenciální zájemce o dotaci z PRV v programovém období 2007–2013.

Přílohy


zobrazit po
7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS - Den neziskovek 2009

Den neziskovek aneb poznejte činnost spolků a sdružení na Jilemnicku.


7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS - Den neziskovek 2010

Den neziskovek aneb poznejte činnost spolků a sdružení na Jilemnicku


7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS - Den Země 2011

Slavíme Den Země 2011


7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS - Krasojízdy na rohačkách

Krasojízdy na rohačkách aneb sáňkování postaru.


7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS - Krasojízdy na rohačkách 2012

Krasojízdy na rohačkách aneb sáňkování postaru


7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS – Včelařská stezka

MAS Hradecký venkov připravila na Zemědělský den vzdělávací akci pro děti pod názvem Včelařská stezka. Tato akce se konala ve spolupráci se Základní organizací svazu včelařů Nechanice a se Včelařským učilištěm v Nasavrkách.


7.9.2016

Akce spolupořádaná MAS – Zemědělský den Sovětice 2012

Akce spolupořádaná MAS Hradecký venkov za účasti předsedy Senátu ČR a prezidenta Agrární komory.


7.9.2016

Archeoparky Netolice – Gabreta

Dokument je o dvou partnerských archeoparcích – jeden z nich se nachází v Netolicích v regionu Blanský les – Netolicko, druhý pak v bavorské Gabretě. Video mimo jiné zachycuje postupné budování netolického archeoparku a nastiňuje další etapy jeho výstavby. Jedna z částí stavby archoparku byla financována prostřednictvím MAS Blanský les – Netolicko o.p.s. z programu LEADER.


7.9.2016

Bohuslavice: seminář Místní akční skupiny Hlučínsko (28.2.2012)

V Bohuslavicích proběhl další z řady seminářů Místní akční skupiny Hlučínsko. Na tomto setkání se řešil zvláště rozvoj spolupráce v oblasti společensko-kulturního života Hlučínska a Hlubočická a její přinos pro rozvoj cestovního ruchu. Program semináře zahájil předseda MAS Hlučínsko pan Josef Teuer. Později vystoupilo se svými příspěvky mnoho přítomných. Na tomto setkání byl zhodnocen také rok minulý a všechny proběhlé akce. Místní akční skupina plánuje mnoho dalších projektů, jedním z nich je také zažádání o dotace.


7.9.2016

Dětem pro radost

Na území Místní akční skupiny Společná Cidlina přibude 10 nových hřišť a na území Místní akční skupiny Hradecký venkov jich bude celkem 19. Proběhlo také několik prezentačních akcí, v rámci kterých byla hřiště dána do užívání dětem. Jednou takovou akcí byla akce Rozloučení s prázdninami, která proběhla 28. srpna v Nepolisech. Dětská hřiště měla a stále mají velký úspěch a to jak u dětí, tak i u rodičů, kteří mají krásný cíl pro své děti při procházkách.

zobrazit po