přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
5.10.2022

Brožura Oranžová stuha roku 2022 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 2 MB)

Brožura představuje sedm finalistů krajských kol ocenění Oranžová stuha České republiky roku 2022 v rámci soutěže Vesnice roku.


1.10.2019

Brožura Oranžová stuha roku 2019 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 6 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 13. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 206 obcí, z nichž se 12 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


2.10.2018

Brožura Oranžová stuha roku 2018 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 16 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 12. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 228 obcí, z nichž se 13 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


9.10.2017

Brožura Oranžová stuha ČR roku 2017 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 6 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 11. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 213 obcí, z nichž se 10 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


15.12.2016

Brožura Oranžová stuha ČR roku 2016

Brožura představuje ohlédnutí za 10. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 251 obcí, z nichž se 12 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


22.10.2015

Brožura Oranžová stuha roku 2015

Brožura představuje ohlédnutí za 9. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 210 obcí, z nichž se 12 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


20.2.2015

Informační leták o ocenění Oranžová stuha 2015

Cílem ocenění Oranžová stuha je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke vzájemné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově. Dalším záměrem ocenění je vyhledat, zveřejnit a ocenit příklady dobré spolupráce obce a zemědělského subjektu (zemědělského nebo lesnického podniku) či místní dobrovolné organizace z resortu zemědělství (např. myslivci, rybáři, včelaři). Partnerství ze strany obce může být naplňováno také v rámci dobrovolného svazku obcí nebo Místní akční skupiny.


24.9.2014

Brožura Oranžová stuha roku 2014 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 5 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 8. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova, která v roce 2014 slaví jubilejní 20. výročí od svého založení. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 306 obcí, z nichž se 13 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


9.4.2014

Informační leták o ocenění Zelená stuha 2014

Smyslem ocenění Zelená stuha je ocenit dobrou praxi obcí v oblasti plánovité péče o přírodní a kulturní hodnoty veřejných prostranství a krajiny a motivovat další obce k jejich následování. Hodnocena je soustavná činnost obcí zahrnující dlouhodobé záměry a plány, přípravu jednotlivých projektů ochrany a obnovy ekologických hodnot krajiny či nového založení výsadeb v obci, kvalita realizace projektů a pravidelnou následnou údržbu. Oceňována je také osvěta, výchova a vzdělávání dětí i dospělých v oblasti péče o přírodu, životní prostředí a krajinu a zapojení veřejnosti do uvedených aktivit venkovských obcí.


7.4.2014

Informační leták o ocenění Oranžová stuha 2014

Cílem ocenění Oranžová stuha je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke vzájemné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově. Dále je záměrem vyhledat, zveřejnit a ocenit příklady dobré spolupráce obce a zemědělského subjektu (zemědělského nebo lesnického podniku) či místní dobrovolné organizace z resortu zemědělství (např. myslivci, rybáři, včelaři). Partnerství ze strany obce může být naplňováno také v rámci dobrovolného svazku obcí nebo Místní akční skupiny.

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední