přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Prezentace CSV a partnerů na veletrhu TECHAGRO a SILVA REGINA 2014

Datum: 30.3.2014  – 3.4.2014 
Místo konání: Brno - Výstaviště
Kontakt: Oddělení celostátní sítě pro venkov a technické pomoci
Těšnov 65/17, 11000 Praha 1
Cílová skupina: zájemci o rozvoj venkova, široká veřejnost
Kategorie: Výstava, veletrh

Stalo se již tradicí, že začátkem jara v letech se sudou číslicí na konci letopočtu se na brněnském výstavišti setkávají odborníci z řad zemědělských, lesnických a veterinárních oborů, aby se seznámili s novinkami ve svých oborech. V letošním roce bude komplex veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA, ANIMAL VETEX, BIOMASA probíhat v termínu 30. 3. - 3. 4. 2014 a návštěvníkům budou vedle dalšího představeny zajímavé projekty z Programu rozvoje venkova („PRV“) a významné aktivity spojené s činností Celostátní sítě pro venkov („Síť“), Národní sítě Místních akčních skupin („NS MAS“) a dalších významných aktérů rozvoje venkova.

Prezentace PRV bude probíhat na 2 místech. V části TECHAGRO naleznou zájemci požadované informace v prostoru stánku Ministerstva zemědělství v pavilonu A. V pavilonu Z v části SILVA REGINA budou podávány informace k PRV se zaměřením na oblast lesnictví a environmentální problematiku. Budou prezentovány úspěšné projekty podpořené z PRV a zájemci budou moci diskutovat s odbornými pracovníky o problematice rozvoje venkova v rámci stávajícího programu a o novinkách v připravovaném PRV 2014 - 2020. Významnou součástí odborného programu veletrhu jsou 2 odborné semináře – konkrétní pozvánky naleznete v příloze.

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozic zaměřených na Program rozvoje venkova a aktivity partnerů Sítě, které naleznete v pavilonech A a Z.

Technologie Krajina

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem