přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Představení Programu rozvoje venkova a Celostátní sítě pro venkov na lidové slavnosti "Přivírání skanzenu s chutí slovácké zabíjačky“

Datum: 29.10.2016  10:00 – 18:00
Místo konání: Areál Archeoskanzenu Modrá, Modrá 227, 687 06 Velehrad
Cílová skupina: Zájemci o téma
Kategorie: Ostatní

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na akci Představení Programu rozvoje venkova a Celostátní sítě pro venkov na lidové slavnosti "Přivírání skanzenu s chutí slovácké zabíjačky".

Pro návštěvníky stánku CSV budou připraveny informační materiály k Programu rozvoje venkova 2014-2020 („PRV“) a Celostátní síti pro venkov („CSV“), propagační předměty a další informační materiály od partnerů CSV. Návštěvníkům budou podány bližší informace k PRV 2014-2020 a budou seznámeni s možnostmi využití dotačních prostředků pro rozvoj zemědělství a venkovského prostoru.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem