přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Transfer zkušeností z MAS kraje vysočina do MAS karlovarského kraje

Datum: 22.6.2022  7:30 – 24.6.2022  17:00
Místo konání: Hotel Kaskáda, Ledeč nad Sázavou
Tématické zaměření akce: „Transfer zkušeností z MAS kraje vysočina do MAS karlovarského kraje“
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s MAS Sokolovsko o.p.s. si Vás dovolují pozvat na exkurzi „Transfer zkušeností z MAS kraje vysočina do MAS karlovarského kraje“.

Exkurze je orientována na získání zkušeností a prezentace příkladů dobré praxe a projektů Programu rozvoje venkova (PRV). Cílem exkurze je také posilování partnerství a výměna zkušeností v rámci místních akčních skupin (MAS) z různých krajů, pracovní setkání partnerů Celostátní sítě pro venkov za účelem předávání zkušeností z implementace PRV ve stávajícím období a příprava na nové programové období, předávání znalostí k jednotlivým opatřením, projektům spolupráce, implementaci článku 20. Budou představeny projekty, které byly podpořeny z evropských dotačních prostředků EU.

Bližší informace o akci, program a informace o možnosti přihlášení naleznete na stránkách SZIF (PDF, 592 KB).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Odstávka

Vážení uživatelé,

v období od 1.7.2022 od 16:00 hod do 10.7.2022 dojde k plánované generální odstávce systémů a aplikací MZe z důvodu nutné aktualizace. V tomto termínu nebude dostupný portál eAGRI, systémy a aplikace a nebude se k nim možné přihlásit. Více informací zde

Váš HelpDesk MZe

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář