přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zkušenosti aktérů agrárního sektoru z realizace politiky rozvoje venkova a inovací, Otázky ke společné zemědělské politice z perspektiv rostlinné výroby

Datum: 9.3.2023  8:00 – 15:30
Místo konání: Restaurace Chata Habřinka, České Libchavy 171, České Libchavy 561 14
Tématické zaměření akce: Informace o novinkách v rámci SP SZP 2023 - 2027, informace o vybraných okruzích souvisejících s realizací politiky rozvoje venkova ve východočeském kraji.
Cílová skupina: Akce je určena pro zemědělskou veřejnost, potenciální žadatele, partnery Celostátní sítě pro venkov a zástupce akademické sféry.
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na seminář

Zkušenosti aktérů agrárního sektoru z realizace politiky rozvoje venkova a inovací, Otázky ke společné zemědělské politice z perspektiv rostlinné výroby.


V rámci semináře budou účastníci informováni o aktuálních novinkách v rámci Strategického plánu Společné zemědělské politiky na období 2023–2027 (SP SZP) a dále o vybraných okruzích souvisejících s realizací politiky rozvoje venkova ve východočeském regionu. Budou prezentovány výsledky projektů Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) z opatření Spolupráce (Podpora operačních skupin a projektů EIP, Podpora vývoje nových produktů a technologií).

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na stránkách SZIF.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem