přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Dny prezentace zemědělství a potravinářství Královéhradeckého kraje - Dožínky 2016

Datum: 16.9.2016  9:00 – 17.9.2016  16:00
Místo konání: areál a blízké okolí Všesportovního stadionu a Koupaliště Flošna, Hradec Králové
Kontakt: Miroslava Stárková
tel. 724 619 187
miroslavastarkova@szifcz {MiroslavaStarkova@szifcz}
Tématické zaměření akce: PRV - příklady projektů, 3. kolo příjmu žádostí; MAS, CSV
Cílová skupina: široká veřejnost
Kategorie: Ostatní

Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s Krajským sdružením NS MAS ČR Královéhradeckého kraje si Vás v rámci akce Dny prezentace zemědělství a potravinářství Královéhradeckého kraje - Dožínky 2016, dovolují pozvat k návštěvě stánku Celostátní sítě pro venkov a na setkání s partnery a zájemci o PRV.  

Na stánku CSV a KS MAS budou pro návštěvníky k dispozici informační materiály k Programu rozvoje venkova, o místních akčních skupinách a Celostátní síti pro venkov. Budou zde prezentovány úspěšné projekty PRV z oblasti investic do modernizace zemědělských podniků, potravinářských provozů a lesnické techniky. Se zájemci o informace k 3. kolu PRV a CSV budou konzultovány projektové záměry a možnosti získání podpory i prostřednictvím místních akčních skupin včetně ochutnávky místních regionálních potravin.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem